counter

Яку шкоду зазнає ностальгія та як з нею впоратися: корисні поради експертів


Переглядів: 6


Яку шкоду зазнає ностальгія та як з нею впоратися: корисні поради експертів

Ностальгія — це далеко не найкращий супутник для кожного з нас. Іноді корисно згадати минуле, але не можна залишатися там надовго. Люди, схильні до ностальгії, часто мають проблеми з успіхом. Настав час дізнатися про проблеми, які вона породжує та про способи боротьби з ними.

Думка вчених

Вчені намагалися з'ясувати, чому людям властиво вдаватися до спогадів. Вони дійшли висновку про те, що ностальгують здебільшого ті, хто не задоволений своїм поточним життям, причому немає жодної різниці, згадують ці люди щось хороше чи погане. Не слід думати, що з вами щось не так. Якщо у вас періодично прослизають думки про минуле і про те, наскільки все було добре чи погано. Важливо побоюватися стану, коли ви думаєте про минуле постійно.

Не бійтеся, якщо якась пісня чи фраза змусили вас згадати щось неприємне. Такі тригери мають кожен з нас. Тригер називають те, що може спровокувати ностальгічну реакцію. Намагатися їх позбутися марно, адже така властивість нашої пам'яті — достатньо одного слова, щоб згадати цілу гілку подій минулого. Головне не затримуватись у минулому надовго. Це найважливіша порада.

Чим небезпечна ностальгія

Напруженість. Когось постійні ностальгічні думки можуть напружувати настільки, що це призводить до стресу, агресивності та підвищеного нервового збудження. Таке спостерігається в тих випадках, коли людина постійно згадує таке минуле, яке її сильно дратує.

Пригніченість. Багатьох неприємних думок про минуле вганяють у депресію, змушуючи відчувати пригніченість, самотність, жаль про свої вчинки. Це дуже небезпечно, коли думки про минуле викликають щось подібне. Наприклад, таке буває через думки про зруйнований шлюб, невдалі стосунки і нерозділене кохання.

Зниження самооцінки. Погані спогади погіршують самооцінку. Це абсолютно очевидно, але тільки у випадку з поганими спогадами. Хороші спогади можуть підживлювати нашу самооцінку, але з подібними думками теж потрібно бути обережнішими, адже це може приспати вашу пильність в даний момент часу.

Незадоволеність життям. Це приходить і з добрими, і з поганими спогадами. Не потрібно затримуватись у минулому і загострювати свою увагу на думках про те, що було, адже це може змусити вас думати, що ваше життя є помилкою. Помірковані думки про минуле, навпаки, дають стимул розвиватися. Вони дають нам зрозуміти, що і як ми зробили неправильно, а також, що можна зробити в майбутньому.

Як упоратися з хворобливою ностальгією

Перша та найважливіша порада — змінюйте обстановку. Змінити щось у своєму житті, до того ж досить кардинально. Наприклад, ви можете змінити роботу, знайти нові відносини замість того, щоб думати про невдале кохання. Думки про минуле ненавидять новизну. Нові місця, люди та емоції виштовхують думки про минуле, даючи вам стимул розвиватися та мріяти.

Саме тому всім тим, хто надто сильно занурений у думки про минуле психологи та експерти в галузі біоенергетики наполегливо рекомендують розважатися, позбавлятися старих речей, які нагадують про негативний досвід, а також подорожувати знайомитися з новими людьми, шукати нові розваги та хобі .

Так само дуже допоможе уміння розлучатися з тим самим. Змініть зачіску, оновіть гардероб. Не зайвим буде змінити місце проживання, якщо є така можливість, але це зовсім крайній захід, який потрібний у вкрай поодиноких випадках.

Спробуйте також позбутися образ. Раніше ми розповідали про те, як позбутися енергетичних якорів. Якщо у вас є образа на себе або на іншу людину, ностальгія продовжить дошкуляти вам доти, доки ви не поборете погані думки і не змусите себе думати про щось приємне.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів
/-0,21211695671082-/ /-pc-/
Top