counter

Як правильно відпустити образи минулого і позбутися енергетичних якорів


Переглядів: 5


Як правильно відпустити образи минулого і позбутися енергетичних якорів

Минуле досить часто заважає нам бути щасливими. Якщо вас мучать думки про нездійснені надії і мрії або ви сповнені образи, настав час позбутися тих якорів, які тягнуть вас на дно. Експерти розповіли, як це зробити.

Найчастіше баластом, що тягне нас на дно, виступають такі почуття, як заздрість, агресія та образа. Раніше ми розповідали, як їх позбутися. У жодному разі не збирайте це в собі, якщо не хочете зіпсувати долю і відлякати успіх.

Почніть робити щось нове

Якоря з'являються, коли ми намагаємося зробити щось важливе, але в нас не виходить, несприятливі наслідки вбиваються на згадку і не можуть відпустити нас. Можливо, вам варто перестати бігати за якоюсь людиною чи намагатися завершити щось важливе. Змініть фокус, почніть займатися чимось новим. Знайдіть нове захоплення, змініть обстановку.

Дуже корисна порада для тих, хто загруз у проблемах роботи чи кохання: просто сфокусуйтеся на іншій сфері. Наприклад, якщо енергетичні якорі змушують вас постійно думати про справи і переживати через гроші, знайдіть втіху в коханні. Якщо вам не щастить в амурних справах, спробуйте піти з головою у роботу. Через деякий час ви зможете повернутися до того, що не виходило, але вже з новими силами і без енергетичних прив'язок, негативу, сумнівів та страхів.

Припиніть рівнятися на когось

Енергетичні прив'язки з'являються, коли людина дуже хоче бути схожою на свого кумира, батька, матір, друга, начальника. Потрібно перестати порівнювати себе з тією людиною, яка зуміла досягти більшого, ніж ви.

Краще дізнайтеся якимось чином, як він справлявся з труднощами і на що наголошував у навчанні, у робочому процесі або при досягненні цілей. Спробуйте перейняти якісь методики, але не сподівайтеся, що вам вдасться повторити все точно, адже всі люди різні. Спробуйте різні шляхи, різні методики.

Пам'ятайте про наслідки

Образа та негативні прив'язки призводять до того, що людина починає відчувати великі проблеми з енергетикою, здоров'ям, настроєм та удачею. Нехай негативні наслідки образ і прив'язок мотивують вам на те, щоб позбавлятися їх.

Спрямуйте погляд у майбутнє

Прив'язки, якорі, образи — це енергетичний баласт, який змушує фокусуватися на минулому. Минуле не змінити, а ось майбутнє повністю залежить від вас самих. Спробуйте сфокусуватись на тому, що буде далі. Подумайте про завтрашній день, сплануйте справи на тиждень вперед, поставивши перед собою цілі. З часом якір зникнуть, оскільки ви не будете до них прив'язані думками.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,23719000816345-/ /-pc-/
Top