counter

Цілющий сон: як відпочити та відновити сили за ніч


Переглядів: 21


Цілющий сон: як відпочити та відновити сили за ніч

Правильний відпочинок — це невід'ємна частина життя кожної людини. Найкращий спосіб відновити сили після важкого дня — як слід виспатися. Експерти розповіли, як зробити свій сон максимально продуктивним.

Раніше експерти сайту розповідали про спеціальні медитації перед сном, які допоможуть вам добре та ефективно відпочивати, однак, не всі мають бажання або можливості в повному спокої медитувати. Разом з цим постарайтеся дотримуватися простих рекомендацій, описаних далі. Це повинно допомогти вам зробити відпочинок набагато ефективнішим.

Подбайте не про тривалість, а про якість сну

Перше, на що звертає увагу більшість людей — це тривалість сну, але це неправильний підхід. Насамперед необхідно дивитися на те, як ви спите, в якій обстановці. У вашій кімнаті має бути затишно. Це місце можна вважати священним, сакральним.

Спальня повинна бути провітрювана перед відходом до сна. У ній не повинно бути нічого зайвого, що дратує. Світло краще вимикати, а сторонні звуки мінімізувати. Сон має бути спокійним, приємним. У такому разі його тривалість можна буде знизити з 9-10 години до 6. Важливо те, як ви відпочиваєте, а не скільки.

Якщо вночі не вдалося поспати стільки, скільки потрібно, можна поспати одну-дві години вдень. Це теж буде чудовим виходом. Занадто довгий сон і не принесе вам нічого хорошого. Навпаки, він може бути деструктивним для вашої енергетики та здоров'я.

Стійність і дисципліна

Якщо ви спатимете добре і правильно лише одну ніч, це практично нічого хорошого вам не дасть. Так, ви відпочинете трохи краще, але не набагато. Щоб результат був відчутним і потужним, необхідно дотримуватись режиму протягом тривалого часу.

Вже за тиждень ви почнете почуватися набагато краще. Багато людей відзначають позитивні та дуже відчутні зміни у самопочутті та ефективності відпочинку вже через 3-4 дні. Коли ваше тіло навчиться «відключатися» та «включатися» в той же час, йому буде набагато простіше, тому ваша продуктивність і рівень життя зростуть.

За ніч йтиме абсолютно будь-яка втома, щоб ви не робили. Ви можете працювати фізично, ходити, інтелектуально, спілкуватися з людьми — за ніч ваша швидка пам'ять очищатиметься, а м'язи відновлюватимуться набагато краще. Також будуть відкриватися всі ваші чакри, тому вранці ви зможете відчувати найпотужніший приплив фізичних та емоційних сил, мотивації та ентузіазму.

Готуйтесь до ранку заздалегідь

Перед сном постарайтеся завжди робити так, щоб ваші думки не стосувалися справ, або ви не переймалися тим, що буде завтра. Плануйте все, що можете, коли відходите до сну. Це заспокоїть вас та допоможе перестати думати про проблеми.

Це теж допомагає психологічно підготуватися до наступного дня і зробити сон спокійнішим. Проблема ранку і всього дня полягає у його неправильному початку. Ми біжимо, переживаємо, нервуємо. Готуйте одяг, робочу сумку, обід та все інше увечері, а не вранці. Розвантажте цей чарівний час, коли ви встали з новими силами. Впевненість у тому, що ранок буде приємним, зробить вас бадьорішими та позитивнішими. Сон буде спокійнішим, тому що ви заздалегідь знатимете, що вранці на вас чекає не біганина і нерви і негативом, а спокійне і приємне проведення часу. Залишайте час на приємні заняття.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
Сон в ночь с 30 июня на 1 июля 2024 года: толкование по лунному календарю
1 липня о 0:27 розпочнеться 25-й місячний день Місяць перебуватиме у фазі спадання
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба закликає не сприймати події дня буквально, а сконцентруватися на самовладанні у будь-якій ситуації....
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 1 липня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба рекомендує цього дня зосередитись на поточних завданнях та зберігати самовладання у взаємодії з к....
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 29 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба опублікувала з прогнозом на 24 червня для всіх знаків зодіаку, приділяючи особливу увагу турботі ....
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 28 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам чекає активний день Ваша енергія буде на висоті, і це слушний....
більше матеріалів
/-0,24878907203674-/ /-pc-/
Top