counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Как справиться со страхом: молитвы и заговоры


Переглядів: 7


Как справиться со страхом: молитвы и заговоры

Страх — природна реакція, але часом він може бути ірраціональним, що заважає щасливому життю та залученню позитивних змін. Впоратися з тривогою та сумнівами допоможуть народні змови та молитви.

Нав'язливі думки, що огортають липким павутинням, не дозволяють жити щасливо. Страх може бути будь-яким: від страху виступити перед публікою до неможливості спілкування з сторонніми людьми. Хоч би яким був страх, його важливо взяти під контроль, щоб негативні емоції не стали причиною руйнування особистого щастя. Експерти рекомендують звернутися до перевірених народних методів боротьби зі страхом та вивчити кілька молитов. Вони також допоможуть відчути підтримку та заспокоїтися.

Молитви від страху та тривоги

У момент, коли страх бере гору, важливо чинити опір усіма силами і закликати на допомогу Вищі Сили. Щирі молитви допоможуть впоратися з тривогою та подолати внутрішні бар'єри.

1. «Святий Миколай Угодник, заступник наш і благодійник. Визволи мене (ім'я), раба Божого, від страху та сумнівів. Вмоли Господа дарувати мені захист, та й сам не залиши мене в важку хвилину. Збережи і збережи розум ясний, не дай страхам моїм і сумнівам взяти верх і зіштовхнути з шляху істинного. Амінь».

2. «Господь Всемогутній, заступник наш, врятуй і збережи раба свого (ім'я) від думок поганих і страхів. Даруй мені захист свій і заступництво, проведи шляхом світла і не дай оступитися. Убережи, Господи, від страхів та зневіри. Амінь».

3. «Пресвята Богородице, надія і опора всього роду людського, допоможи мені, рабу Божому (ім'я), дозволь біду мою, вкрий мене покровом своїм і не дай оступитися . Думки грішні відведи від мене, біди страшні укрити. Благослови, Богородице, на життя щасливе, зціли душу мою від страхів і зневіри. Амінь».

Змови від страхів

Упоратися з хвилюванням, перестати лякатися і боятися вийде, якщо у скрутну хвилину прошепотіти одна з перевірених змов.

1. «Дорога через темний ліс вела, нею йду, страху не знаю. Сонце мій шлях осяє, туман липкий проганяє. Через ту дорогу та на яскравий луг вийду, страхи за спиною залишу, від них зцілюся, щастям насолоджусь.

2. «Як зайчик під кущем тремтів, хитрої лисиці боявся, так і я боюся, місця собі не знаходжу, ночами не сплю. Попрошу у ведмедя сильного мені даху кров, від підступної лисиці сховати, страхів не знати.

3. «Страх підступає, а я його мітлою виметаю, в будинок не пускаю, на поріг не кличу. Іди-виметайся, нікому не діставайся. За сім гір, сім морів вирушай, під лежач камінь забивайся.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів
/-0,32725811004639-/ /-pc-/
Top