counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Як нейтралізувати погані прикмети та уникнути неприємностей


Переглядів: 15


Як нейтралізувати погані прикмети та уникнути неприємностей

Наші предки століттями помічали знаки Долі, що вказують на швидке нещастя. Найвірніші з ознак дійшли донині разом із способами боротьби проти них. Знаючи, як повернути назад погані прикмети, ви зможете змінити своє життя на краще.

На думку езотериків, дію поганих прикмет найчастіше відчувають люди з ослабленою енергетикою. Щоб залучити в своє життя удачу і везіння, необхідно посилити енергетичні потоки за допомогою медитативної практики розкриття чакр.

Розсипана сіль. Навряд чи знайдеться людина, якій невідомо значення цієї прикмети. Розсипати сіль — серйозно посваритися з близькими та дорогими вам людьми. Однак відомий народний спосіб уникнути скандалу: сіль потрібно акуратно зібрати та повністю розчинити у гарячій воді. Розчин, що вийшов, потрібно вилити за поріг будинку.

Чорна кішка, що перебігла дорогу. Всі ми знаємо, що робити, якщо бачимо чорну кішку, що йде навперейми нашому шляху. Потрібно або прогнати тварину, не завдаючи їй шкоди, або піти іншим шляхом. Але що робити, якщо кішка вже пробігла перед вами, а іншої дороги просто не існує?

Практики радять у цьому випадку сміливо йти вперед, кинувши через ліве плече кілька дрібних монет. Таким чином, канал негативної енергії буде закритий, і неприємності обійдуть вас стороною.

Розбите дзеркало — 7 років нещасть. Ця прикмета лякає людей найбільше. Біоенергетики підтверджують, що розбите особисте дзеркало справді може призвести до проблем зі здоров'ям та невдачі. Дзеркало — містичний предмет, здатний «запам'ятовувати» відображення біополя людини. Велика ймовірність того, що разом із розбитою дзеркальною поверхнею буде пошкоджено і залишковий енергетичний слід.

Але якщо це вже сталося, то необхідно «стерти» свій зв'язок із розбитим дзеркалом: для цього потрібно зібрати всі уламки і на добу засипати їх сіллю. Після цього уламки та сіль потрібно закопати подалі від будинку.

Птах, що влетів у будинок. Вважається, що птах, який несподівано залетів у будинок — до тяжкої хвороби або смерті одного з членів сім'ї. Незважаючи на зловісний зміст цього передбачення, відвернути його від себе та своїх близьких просто: птаха треба обережно зловити, нагодувати і відпустити з рук. Дар, отриманий від вас, закриє енергетичний канал і може значно пом'якшити або зовсім скасувати погану прикмету.

Повернення в те місце, звідки ви тільки що пішли. Вкрай невдалим рішенням вважається повернутися до будинку або в будь-яке інше приміщення, яке ви нещодавно залишили. Цю погану прикмету езотерики пояснюють багатовіковим повір'ям: люди повертаються додому, до рідних чи друзів, щоб попрощатися назавжди.

Незважаючи на похмурість прикмети, боротися з нею дуже просто: для цього потрібно використовувати енергетичні властивості дзеркала. Увійшовши до приміщення, потрібно скорчити смішну «рожицю» і глянути в дзеркало в передпокої. Вважається, що це заплутає злих духів і допоможе піти невідомими.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-0,29278588294983-/ /-pc-/
Top