counter

Порада дня: як розподілити час і сили, щоб усе встигнути


Переглядів: 7


Порада дня: як розподілити час і сили, щоб усе встигнути

Спочатку визначтеся зі списком справ. Є більш-менш важливі заняття на день, є такі, які все ж таки можна відкласти на завтра. Беріться за ті завдання, які не можна відкласти в довгу скриньку. Уявіть, скільки приблизно часу у вас це займе, і поєднайте з робочим графіком. Таким чином, розпишіть весь тиждень відразу або складіть розпорядок тільки на наступний день. Ви зможете визначитися, до якого числа і що необхідно встигнути, а всі другорядні рішення ухвалите у вільний час.

У кожного предмета має бути своє місце. Тоді ви не будете витрачати час на пошуки терміново необхідного степлера або телефон, що невідомо де опинився в черговий раз. Важливі предмети та речі повинні знаходитися в найдоступніших місцях, а те, чим ви користуєтеся рідко, можна прибрати на полиці вище. Це корисно й у організації робочого простору теж. Щодо комп'ютера та інформації, що міститься в ньому, правило також працює: корисно розсортувати файли так, щоб не плутатися, і назвати папки зрозуміло для себе.

Добіться, щоб у вас ці дії увійшли до звички. Як і все необхідне для виконання щодня. Повторюючи те саме протягом місяця, ви доведете дію до автоматизму і самостійно почнете його виконувати, практично не замислюючись. Таким чином, сформувавши звичку, ви не витрачатимете час на роздуми, що і як робити, а просто діятимете.

Домашні обов'язки забирають пристойну кількість нервів, енергії та часу. Одна людина не повинна звалювати все на себе. Тому розподіліть відносини між домашніми. Кожен має роботу чи навчання, а будинок потребує чистоти. Можна скласти графік чергувань або миття посуду, домовитися, хто миє підлогу, а хто пилососить і протирає пил — так буде легше господині, і водночас подібна політика зблизить сім'ю.

На першому місці за поїданням часу стоять, звичайно, телевізор та інтернет. Виключити їх з життя не можна, оскільки це джерела необхідної інформації. Але обмежити час, що витрачається на них, можна. Плюс до всього, подумайте про здоров'я, адже довгий перегляд у монітор погано позначається на зорі.

Обов'язково відведіть 8-9 годин на сон. Якщо не висипатиметеся, то не отримаєте достатньо сил, щоб виконати все заплановане. Людина, що не виспалася, все робить повільніше, при цьому змушена пити багато кави або міцного чаю. Більше того, падає мотивація, хоч би якими важливими були справи. Людина хоче спати, і організм із неї законно вимагає необхідного відпочинку.

Наслідуючи це простим правилам, можна заощадити дорогоцінний час, використовуючи його потім для читання, зустрічей з друзями та всього, що завгодно. Будьте успішні


Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
/-0,3991551399231-/ /-pc-/
Top