counter
Стрічка новин
Вибрати все
3 Жовтня
2 Жовтня
Всі новини...

6 порад буддійського ченця про те, як залишатися спокійними навіть у найскладнішій ситуації


Переглядів: 18


6 порад буддійського ченця про те, як залишатися спокійними навіть у найскладнішій ситуації

Буддистські ченці відрізняються неймовірним спокоєм, добротою та внутрішньою гармонією. Вони часто діляться своїми вміннями і навичками з тими, хто теж хоче знайти душевний спокій. Йтиметься про поради, які допоможуть вам ставитися до життя простіше і не виходити з себе.

Бути позитивною людиною дуже корисно, адже доброта відкриває перед нами нові двері та допомагає залучати любов та удачу. Буддистські поради спрямовані на те, щоб навчитися доброті та правильному розумінню світу, його законів.

Намагайтеся не розвивати конфлікти

Немає жодної життєвої ситуації, в якій можна було б точно сказати — конфлікт повністю виправданий. Деколи краще просто пробачити кривдника і не відповідати йому тією ж монетою.

У такому разі можна буде обірвати ланцюг негативу, змістивши чашу терезів. Якщо відповідати негативом на все погане, що роблять оточуючі люди, зберігати спокій буде просто неможливо. Поважайте людей і пам'ятайте, що ми всі різні.

Ставтеся шанобливо до свого тіла і душі

Повага до себе — основа спокійного життя. Людина, яка поводиться зі своїм тілом як витратним матеріалом, завжди перебуватиме в дисгармонії. Йдеться не лише про шкідливі звички на кшталт алкоголізму, куріння та неправильного харчування, а й про духовну рівновагу, гармонію та звільнення від страхів, тривоги та негативних думок. Досягти цієї гармонії можна за допомогою спеціальних медитацій, спілкування з приємними людьми.

Будьте гнучкими

Не бійтеся змінювати ідеологію, вбираючи частинки різних навчань. Не намагайтеся слідувати лише одній доктрині. Це навчить дипломатичності та вмінню приймати та розуміти чужу ситуацію.

Іноді люди поводяться погано до нас, але ми замість прояву терпіння і розуміння намагаємося відразу засуджувати їх за те, що вони порушили якийсь кодекс чи правило. Спочатку необхідно дізнатися, чому людина так вчинила, поставити себе на її місце та зрозуміти її мотиви. Такий підхід допоможе залишатися спокійними в будь-якій ситуації, хоч би якою важкою вона здавалася.

Знання та підвалини, які ми маємо, не є безумовною істиною. У світі немає істини, яка б підійшла всім і дала б відповіді на всі питання, тому що є безліч ситуацій, у кожній з яких своя правда.

Уникайте всього, що вас дратує

Навчіться брати перерву. Якщо вас дістав набридливий бос, вийдіть на свіже повітря, пройдіться. Якщо в сім'ї назріває конфлікт, краще припинити вести діалог, підливаючи олію у вогонь. Потрібно ввічливо сказати, що ви продовжите розмову пізніше.

У важкі моменти життя нас переповнюють емоції, тому вміння вчасно зупинитися та взяти паузу є дуже важливим. Якщо ви відчуваєте, що наближаються проблеми, краще бути готовими змінити обстановку. Експерти зазначають, що зміна обстановки дійсно корисно позначається на енергетика людини, знімаючи негатив та запобігаючи розвитку негативних емоцій.

Обмірковуйте кожне слово

Буддійські ченці дуже часто мовчать, тому що вони розуміють, що слова необхідно вимовляти лише у потрібні моменти. Одне невірне слово може спровокувати конфлікт, образити когось.

Коли ви навчитеся контролювати слова, то зможете зрозуміти, як контролювати думки. Це допоможе навчитися спокою та умиротворенню.

Не нав'язуйте нікому свої істини

Є мудрі люди, які мають свій особливий погляд на світ. Багато хто з них постійно намагається нав'язати оточуючим свою думку щодо тієї чи іншої події, людини тощо.

Цього робити не можна, тому що цією дією ми порушуємо спокій іншої людини. А його негативна енергетика переноситься на нас. Варто давати поради лише тим, хто цього просить.

Все вищеописане має прийняти лише той, хто хоче це зробити. Якщо ви прийняли ці поради буддійського ченця на озброєння, то це не означає, що інші люди теж готові їх прийняти, тому не варто навчати тих, хто не хоче вчитися.

Коли ми змушуємо когось сприймати свої погляди на світ, людина починає нас сприймати з негативної точки зору. Ніхто не хоче, щоб його вчили тому, чого він поки не готовий. Це призводить до сварок, втрати спокою.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 3 жовтня 2023 року: будьте на позитиві
Гороскоп від Павла Глоби на 3 жовтня 2023 року: будьте на позитиві
Павло Глоба у гороскопі на 3 жовтня 2023 року розповів, як добре та з користю провести час Можливість досягти ....
Гороскоп від Анжели Перл на 3 жовтня 2023 року: розберіться у поточних питаннях
Гороскоп від Анжели Перл на 3 жовтня 2023 року: розберіться у поточних питаннях
Анжела Перл у гороскопі на 3 жовтня 2023 року розповіла, як задати правильний напрямок, щоб були непогані резу....
Гороскоп на 3 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 3 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути хвилювання від нових можливостей Будьте готові до....
Любовний гороскоп на 3 жовтня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 3 жовтня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчувати особливу близькість із вашим партнером Поділіть....
Гороскоп на 2 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 2 жовтня 2022 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні у вас може з'явитися багато ідей та енергії для нових починань Не б....
Любовний гороскоп на 2 жовтня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 2 жовтня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертає увагу Ваші почуття відчуватимуться сильніше,....
Гороскоп від Анжели Перл на 2 жовтня 2023: згадайте про старі хобі та захоплення
Гороскоп від Анжели Перл на 2 жовтня 2023: згадайте про старі хобі та захоплення
Анжела Перл розповіла, що цей день найбільше підходить для творчих занять Тож 2 жовтня слід згадати про старі ....
більше матеріалів
/-0,28968787193298-/ /-pc-/
Top