counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
24 Вересня
Всі новини...

Астрологи про Юпітера: енергетика найбільшої планети


Переглядів: 7


Астрологи про Юпітера: енергетика найбільшої планети

У кожної планети є своя енергетика, своя мета та свої засоби впливу на людей. Астрологи знають, як Юпітер впливає на нас, кому його енергетика позитивна, а кому — руйнівна.

У міфології Юпітер є верховним Богом. Серед планет він є не завжди і не для всіх. Сила цієї планети немає очевидної актуальності більшість Знаків Зодіаку. Простіше кажучи, сприятлива енергетика, що виходить від Юпітера, є такою лише для деяких людей. Те саме стосується і негативної сили планети.

Головні особливості Юпітера

Енергетичні особливості цієї планети обумовлені її фізичними даними. По-перше, Юпітер — найбільша планета. Цей велетень має площу в 120 разів перевищує Земну, об'єм у 1300 разів перевершує Земну і масу, яка більша за масу всіх інших планет разом узятих. Багато людей думають, що Юпітер впливає на життя людей сильніше за інші планети, але в астрології це визначається не тільки масою і розмірами планети, але і її близькістю до Землі.

Юпітер знаходиться досить далеко, тому його дія здійснюється повільно, плавно, але має глибокий характер. Він не такий динамічний як, наприклад, Меркурій, Марс чи Венера. Коли він не перебуває в посилюючих його аспектах з іншими планетами або Сонцем, то він спокійний і повільний.

Яка астрологічна роль Юпітера

Ця планета має позитивну, добру енергію, але не для всіх з нас вона позитивна. Серед усіх Знаків Зодіаку слід виділити лише два, яким Юпітер допомагає абсолютно завжди: Риби та Рак. Це невипадково тому, що цими людьми керує сила стихії Води. Риби та Раки люблять спокійність і впевненість у завтрашньому дні. Для них важливо отримувати постійну, але не контрастну енергетичну підтримку, на що й здатний Юпітер.

Ця планета допомагає Ракам та Рибам абстрагуватися від нав'язаної думки суспільства, від стереотипів. Коли Юпітер сильний, представникам водних знаків легше зберігати свою енергетику, свою унікальність. Він надихає, робить людей оптимістичнішими в довгостроковій перспективі.

Цей космічний гігант допомагає створювати людям нові зв'язки, підвищувати свій авторитет у суспільстві, організовувати якісь важливі зустрічі та заходи. Юпітер розповідає самоствердженням, допомагаючи Ракам і Рибам відчувати себе повноцінними особистостями навіть у періоди повної відсутності впевненості у собі. Ще він підвищує інтуїцію, яка потрібна не лише творчим особистостям, а й тим, хто змушений постійно шукати вирішення непростих життєвих завдань.

Юпітер негативний дляБлизнюків, Дів та Козерогів. Енергія Повітря у Близнюків легка та невимушена, тому сильний Юпітер тягне цих людей до землі, змушуючи плутатися у сумнівах. Він знижує їхню впевненість у собі, заважаючи добуватися успіху у любові та фінансах. Для Дів і Козерогів, які є представниками стихії Землі, сила Юпітера теж негативна, але трохи інакше. Ці люди розважливі та обережні, але в дні активності найбільшої з планет можуть ставати жадібними, дріб'язковими, закритими.

Юпітер у посилюючих його аспектах може робити людей нахабними, нахабними та дуже імпульсивними. У періоди підвищеної сили цієї планети Діви, Козерога та Близнюки можуть бути невгамовними, через що страждають не стільки вони, скільки інші люди, з якими вони взаємодіють. Загострюється любов до шкідливих звичок. У довгостроковій перспективі це теж актуально, але значно меншою мірою. Юпітер діє для багатьох людей непомітно, тому людині стає зрозуміло, що вона рухається неправильним шляхом не відразу.

Саме через зміну активності Юпітера багатьом людям здається, що зміни в їхньому житті пов'язані з приходом літа або настанням весни після довгої і холодної зими. Насправді це найчастіше пояснюється початком ретроградного руху планети. Коли воно приблизно збігається з початком нової пори року, нового життєвого етапу, то здається, ніби все змінюється якимсь чарівним чином.

Взагалі, ретроградність Юпітера на тлі інших планет не така вже й небезпечна. Дія цього гіганта уповільнена і важка, тому і зворотний рух не відчувається контрастним. У більшості випадків люди просто відчувають якусь дивну наснагу або, навпаки, душевну порожнечу. Через кілька місяців це відчуття минає.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 марта - 19 апреля) Сегодня уделите внимание своим внутренним потребностям Забота о себе поможет в....
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 26 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете відчути хвилювання та новизну у стосунках Дозвольте собі ....
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Гороскоп від Тамари Глоби на 26 вересня 2023 року: зосередьтеся на роботі для досягнення цілей
Як попередила астролог Тамара Глоба, 26 вересня для деяких знаків зодіаку стане непростим Цього дня можуть від....
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
6 ознак того, що ви прямо зараз відчуваєте потужні внутрішні зміни
Дуже часто люди не помічають, як відбувається їхнє внутрішнє перетворення Можливо, ви прямо зараз змінюєтеся, ....
Як відновити сили та енергію після неприємного спілкування
Як відновити сили та енергію після неприємного спілкування
Знаходячи в оточенні негативних людей, ми відчуваємо себе незатишно Після спілкування з ними наш енергетичний ....
більше матеріалів
/-0,24081301689148-/ /-pc-/
Top