counter

Как создать благоприятную энергетику в доме


Переглядів: 24


Как создать благоприятную энергетику в доме

Найпроникливіші Знаки Зодіаку: вони читають людей, як відкриту книдом повинен бути комфортним і затишним місцем, де можна відпочити і набратися сил. Фахівці в області фен-шуй знають, як правильно організувати внутрішній простір, щоб енергетика вашої оселі завжди залишалася позитивною.

Вдома людина не просто отримує відпочинок та відновлює сили, а й надійно захищена від негативного впливу ззовні. Щоб у вашій квартирі не було місця негативної енергетики, скористайтесь перевіреними оберегами. Вони допоможуть вам відвадити від будинку небажаних людей, а також запобігнуть псуванням і пристрітам, які можуть стати наслідком заздрощів.

Як зробити енергетику вдома позитивною
1. Проведіть енергетичне прибирання. Зміни на краще завжди починаються з очищення енергетики. Не дозволяйте мотлоху перешкоджати вам вільно пересуватися житлом. Без жалю розлучайтеся зі старими та непотрібними речами, зламаною технікою та іншими предметами, які просто шкода викинути. Завали створюють потужний потік негативної енергії, яка буквально пожирає простір, змушуючи людей мучитися та переживати. Наповніть будинок новими предметами, які викликають у вас позитивні емоції, частіше провітрюйте приміщення та не забувайте регулярно забиратися. Звільніть шафи та ящики від зайвого, і ви здивуєтеся, наскільки легше і приємніше вам перебуватиме у своєму будинку. Не намагайтеся виправдатися і залишити в квартирі поламані речі: якщо ви їх не полагодили протягом року, то навряд чи вони вам знадобляться взагалі.

2. Організуйте правильну енергетику на кухні. Кухня є серцем будинку, тому її важливо утримувати у чистоті. Регулярно перевіряйте продуктові запаси і не зберігайте крупи з терміном придатності. Звільніть простір від старого посуду і не зберігайте велику кількість начиння, яким не користуєтеся. Плита має бути чистою, на неї поставте гарну каструлю як символ достатку. Обідній стіл прикрасьте вазою із фруктами або свіжими квітами. Прикрасьте кухню картиною із натюрмортом. Прибирайте посуд після їди і відразу ж мийте його, щоб негативна енергетика не проникала на вашу кухню. Сміття та відходи виносите до заходу сонця, щоб не притягувати до будинку бідність.

3. Звільніть балкон від сміття. Енергетика цього приміщення має бути позитивною, а значить, там не місце старим та поламаним речам. Через балкон або лоджію до приміщення повинні проникати лише позитивні імпульси. Повісьте там музику вітру чи дзвіночки, щоб негатив із зовнішнього світу не міг залишити слід у вашому домі. Частіше відкривайте вікна та влаштовуйте протяг. Поставте годівницю для птахів: вони приноситимуть вам енергію Ян, здатну підтримати ваші починання.

4. Заберіться у спальні. Позитивна енергетика спальні важлива для відпочинку та фізичного здоров'я. Без жалю розлучайтеся з будь-яким мотлохом, який у ній накопичується, а також відмовтеся від звички зберігати під ліжком валізи та коробки. Чим менше речей буде в приміщенні, де ви спите, тим спокійнішим буде ваш сон. Щоб позбавитися тривоги, зробіть подушку з трав своїми руками.

5. Знайдіть джерела позитивної енергетики у будинку. Джерелом сил і здоров'я вам можуть стати речі, які викликають позитивні емоції. Це можуть бути статуетки, меблі та навіть поєднання кольорів та запахів. У кожному будинку є речі, які допомагають розслабитися, відчути комфорт та захист. Пройдіться по всьому дому та прислухайтеся до своїх відчуттів. Все, що викликає у вас негативні емоції, не повинно залишатися у приміщенні. Подаровані дрібнички, негарні штори або старий стілець засмічуватимуть приміщення, а отже, створюватимуть джерело негативної енергії. Розлучіться з зайвими речами та замініть їх на нові.

6. Не забувайте про домашні квіти. Рослини здатні приносити щастя та позитивну енергетику до будинку. За правилами фен-шуй їхнє листя має бути закругленим або овальним. Квіти повинні отримувати не лише достатнє освітлення та полив, а й вашу ласку. Розмовляйте з квітами, щоб вони відповідали вам взаємністю та очищали простір від негативу.

7. Розмістіть дзеркала відповідно до фен-шуй. Правильно розташовані в будинку дзеркала принесуть масу користі. Не розташовуйте дзеркала в коридорі, щоб вони не блокували доступ енергетики через двері, а також відмовтеся від дзеркал у спальні. Якщо в ньому буде відображатися ваше ліжко, то це негативно позначиться на вашому самопочутті та енергетиці простору. Дзеркало, розташоване на кухні, має відображати стіл, збільшуючи ваш добробут.

8. Використовуйте обереги. Різні талісмани фен-шуй привнесуть у ваш будинок позитивну енергію та чудово захистять від негативу. Для цих цілей підійдуть талісмани багатства, дзвіночки, металеві підвіски та декоративні фонтанчики. Ви також можете створити обереги своїми руками.

 


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів
/-0,25130200386047-/ /-pc-/
Top