Тривожність — це велика проблема для сучасної людини. Багатьом з нас багато думати про те, про що думати не варто. Тривога та переживання формуються не лише життєвими проблемами. Настав час дізнатися, що ще викликає цей жахливий стан.
Раніше ми вже розповідали проенергетичні причини тривожності та методи боротьби з нею. Настав час трохи розширити цю тему, додавши до списку причин ті, про які ви, швидше за все, не чули.
Пийте більше води. По-перше, вчені вже давно з'ясували, що навіть найменше зневоднення призводить до зниження настрою, появи негативних думок без особливої причини. Пийте більше води, щоб ваше тіло не підводило розуму.
По-друге, вода — джерело життєвої енергії. Вона підтримує нормальну роботу чакр і зміцнює наше біополе, а це означає, що за наявності якихось негативних зовнішніх факторів ми матимемо більше шансів упоратися з натиском проблем, зберігши оптимізм.
Не мучите себе голодом, адже коли людина дуже хоче їсти, вона стає вкрай дратівливою, злою, тривожною. Нам потрібне підживлення протягом дня, тому не дозволяйте собі довго голодувати і жити без повноцінного обіду. Якщо ви переживаєте про щось і при цьому довго не їли, спробуйте перекусити — стрес може миттєво піти.
Саме з цієї причини багато людей, які сідають на дієти, починають відчувати підвищений стрес, дуже швидко виходять із себе.
Не досить просто їсти для того, щоб підтримувати нормальний емоційний стан. Тривога може виникнути і від нестачі вітамінів. Наприклад, брак вітамінів групи В. Якщо ви відчуваєте, що у вашому житті занадто багато стресу. Позбутися його допоможе додавання до раціону риби, молока, яєць, бобових.
Коли людина надто багато часу дивиться в екран телефону, комп'ютера або телевізора, це вкрай несприятливо відбивається на його енергетиці та настрої. Дослідження показують, що якщо людина проводить у день більше шести годин пере екраном різних пристроїв, у нього вищий рівень тривожності та високий ризик розвитку повноцінної депресії.
Коли людині дуже спекотно, у неї частішає подих і підвищується ритм роботи серця. Фізично такі ж симптоми з'являються в тому випадку, якщо людину наздоганяє паніка, тривога. Саме тому в сильну спеку багато хто відчуває тривогу, починаючи копатися в собі і переживати, хоча потрібно просто охолонутися.
Спортсмени та люди, які регулярно займаються спортом, менше переживають за дрібницями та загалом мають більш стабільний настрій. Вся річ у тому, що їхні чакри відкриті, а біополе не пробивається проблемами та тривогою. Людина, яка фізично активна, має сильну ауру і може долати перешкоди на шляху з більшою легкістю, ніж той, хто позбавляє себе цієї активності.
Зовсім не обов'язково ходити до спортзалу. Досить просто гуляти якнайбільше — мінімум годину на день. Ходіть на роботу та з роботи пішки, якщо є така можливість. Ви відразу помітите, як тривога йде.
Багато хто думає, що для того, щоб перестати переживати по дрібницях, потрібно менше спілкуватися з людьми. Це може стосуватися тільки злих і негативних людей, але точно не стосується тих, хто нам дорогий і дорожить у відповідь. Намагайтеся не перебувати надто довго на самоті, якщо не хочете потрапити в пастку депресії та тривоги.
Несприятлива ситуація навколо нас дуже сильно впливає на настрій. Справа в тому, що коли в квартирі все розкидано і скрізь мотлох, бруд і хаос, суттєво уповільнюються енергетичні потоки позитивної енергії Ці. Їм на зміну приходить темна енергія Ша, яка викликає у людей депресивний настрій, хвороби та тривожність.
Досить погано поспати лише одну ніч, щоб наступного дня у вас з більшою ймовірністю з'явилися тривожні думки та негативний стан душі загалом. Коли людина погано спить протягом тривалого часу, це взагалі вибиває його з колії. Це дуже негативно впливає на здоров'я.