counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Травня
19 Травня
Всі новини...

Прості способи забезпечити собі чудовий настрій на цілий день


Переглядів: 8


Прості способи забезпечити собі чудовий настрій на цілий день

Ранок — найважливіша пора дня, адже як день почнеш, так її й проведеш. Експерти в галузі біоенергетики розповіли, як зробити будь-якого ранку вдалим і здатним подарувати вам яскраві емоції та позитив протягом дня.

Раніше ми знайомили вас з простим ранковим ритуалом на гарний настрій та підвищену працездатність. Якщо ви доповните його порадами з цієї статті, позитивний ефект буде ще помітнішим.

Займайтеся улюбленими справами

Психологи радять насамперед починати день із чогось цікавого. Якщо вам подобається шити, шийте. Якщо подобається бігати — бігайте. Головне, щоб уранці вас наповнювали приємні емоції.

Коли це відбувається, ви заряджаєтесь позитивом на весь день. Згадайте себе, коли ви встаєте рано, швидко збираєтесь поспіхом, щось забуваєте, думаєте про труднощі, які можете зустріти на своєму шляху. У такому разі день із самого ранку йде нанівець. Не займайтеся вранці тим, що вас бісить чи засмучує. Спробуйте проводити ранок без соціальних мереж та телевізора.

Для того, щоб це здійснити, потрібно вставати раніше, ніж звичайно. Щоб підлаштуватися під новий ритм, необхідно буде дотримуватися режиму дня, що також позитивно вплине на ваше самопочуття.

Слухайте приємну музику

У кожної людини є музика, яка бадьорить чи налаштовує на позитив, заспокоює нерви. Слухайте таку музику вранці. Вона буде потужним магнітом удачі, тому що налаштує вас на оптимістичну хвилю.

Усміхайтеся

Є один простий ранковий ритуал, який радять проводити психологи та експерти у галузі біоенергетики. Просто підійдіть до дзеркала, подивіться на своє відображення, а потім скажіть собі: «У тебе все вийде». Це може бути якась інша мотиваційна фраза чи афірмація. При цьому важливо щиро посміхнутися собі та повірити у свої слова.

Робіть самомасаж

Раніше експерти розповідали про найефективніші техніки самомасажу. Вони будуть дуже корисними для правильного початку дня. Якщо вас щось гризе, це відійде на другий план. Також подібні техніки допомагають у відкритті чакр.

Здійснюйте добрі вчинки

Добрий вчинок кращий за будь-яку особисту справу. Якщо ви маєте можливість зробити вранці чиєсь життя хоч трохи краще, потрібно цією можливістю скористатися. Допоможіть близькій людині підготуватися до робочого дня, зробіть сніданок, доглядайте другу половинку. Кожна людина має безліч можливостей принести комусь добро. Секрет у тому, що добро повертається, причому миттєво. Це і робить нас щасливими, адже ми розуміємо, що перетворили чийсь ранок у чудовий час.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Східний гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2024 року
Східний гороскоп на тиждень з 20 по 26 травня 2024 року
Завдяки рекомендаціям Східних експертів та експертів у галузі фен-шуй ви зможете ефективно скласти плани на на....
Як позбутися лінощів і апатії: підвищуємо свою енергетику
Як позбутися лінощів і апатії: підвищуємо свою енергетику
Найстрашніший ворог гарного настрою — це ліньки Коли не хочеться нічого робити, то до нашого життя приходить а....
Місячний день сьогодні 20 травня 2024 року
Місячний день сьогодні 20 травня 2024 року
Місячний календар допоможе вам дізнатися, яким сьогодні буде настрій Місяця та як боротися з основними проблем....
Як побачити ауру людини: поради екстрасенсів
Як побачити ауру людини: поради екстрасенсів
Аура людини — це ледь відчутне середовище, яке розташоване навколо тіла на відстані витягнутої руки Характерно....
Юпітер у будинках гороскопу: вплив планети на різні сфери життя
Юпітер у будинках гороскопу: вплив планети на різні сфери життя
Юпітер — Найбільша планета Сонячної системи Його вплив на наше життя дуже великий
більше матеріалів
/-0,28089213371277-/ /-pc-/
Top