counter

Енергетика посуду: як залучити удачу та позбутися негативної енергії


Переглядів: 18


Енергетика посуду: як залучити удачу та позбутися негативної енергії

Згідно фен-шуй, кожна річ у будинку має свою енергетику. Кухня в будинку – це те місце, де може накопичуватись велика кількість негативної енергії. В основному, негатив походить від посуду та іншого кухонного начиння. Негативна енергетика посуду передається людині разом з їжею та під час готування, що нерідко призводить до погіршення здоров'я. Як позбавити свою кухню від негативної енергії?

Перше, що необхідно врахувати: не можна користуватися посудом зі сколами та тріщинами. Навіть якщо ви ненароком розбили свій улюблений кухоль, склеїли його і вирішили користуватися ним далі – вона все одно виділятиме негативну енергетику. Таким чином ви щоразу прирікатимете себе на невдачі і поганий настрій.

Не можна готувати в посуді, який викликає у вас негативні емоції. Наприклад, якщо ви постійно скаржитесь на те, що сковорідка пригоряє, чи не краще купити іншу? Негативні емоції, що виникають під час приготування їжі, переходять на продукти.

На вилках і ножах найчастіше накопичується негативна енергетика, оскільки ці предмети мають гострі кінцівки. Для того, щоб убезпечити себе та свій будинок від небажаної енергії, необхідно хоча б раз на тижні чистити це начиння содою, або відмочувати в солоній воді.

Цікавий факт: у багатьох сім'ях прийнято використовувати гарний і дорогий посуд тільки у свята, а решту часу використовуються звичайні, часом і дешеві тарілки, чашки і ложки. Це не правильно. Хороший посуд повинен використовуватися щодня, а старого кухонного начиння взагалі не повинно бути місця в будинку. Як відомо, все старе і потерте приносить до хати неприємності та проблеми з фінансами.

Особливу увагу слід приділити формі тарілок та страв. Щоб залучити в будинок добробут, необхідно користуватися круглим посудом. Якщо до будинку прийшли гості, то краще, щоб вони їли із квадратного посуду. Квадрату опікується стихія дерева, яка покликана позбавляти негативу. Для того, щоб енергетика гостей не залишилася на посуді (через неї можна навіть навести псую), необхідно ретельно її помити після відходу гостей. Найкраще це зробити у холодній воді з використанням солі.

Матеріал посуду має велике значення для збереження позитивної енергетики на кухні. Особливо сприятливим для зберігання продуктів є дерев'яний посуд чи посуд із глини. Такий матеріал надовго зберігає позитивний заряд енергії та не пропускає негатив.

Принесе добробут та спокій посуд із міді. Вона здатна притягувати позитивну енергетику та зберігати її протягом великої кількості часу.

Скляний посуд дарує душевну рівновагу та спокій. Крім того, такий посуд здатний впливати на потоки інформації. Так що якщо ви хочете дізнатися правду у людини, налийте їй чай у скляну склянку.

Не можна вживати їжу з пластикового посуду, вона зроблена зі штучної сировини, а отже, забирає велику кількість енергії.

З посудом пов'язано безліч прикмет.

Якщо розбилася тарілка, то це на щастя. Згідно з фен-шуй, все розбите і тріснуте необхідно викидати. Виходить, якщо розбити тарілку і викинути її, то разом з уламками підуть усі проблеми та негаразди.

Впала на підлогу вилка або ніж – прийде гість. Також падіння вилки може бути провісником невдачі в коханні.

Отже, для того, щоб привернути в свій будинок удачу і створити сприятливу атмосферу на кухні, потрібно прибрати весь старий посуд і кухонне начиння, яке вже не придатне до використання, а також чашки-плошки, що тріснули. . Необхідно користуватися лише тими речами, які викликають у вас позитивні емоції.

Посуд має бути виготовлений з натуральних матеріалів, інакше ви приречете себе на втрату великої кількості життєвих сил.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,23864316940308-/ /-pc-/
Top