counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Червня
14 Червня
Всі новини...

Як дізнатися, чи є на вас порча або пристріт?


Переглядів: 1002


Як дізнатися, чи є на вас порча або пристріт?

Порча – це потужний магічний вплив на людину, під яку, на жаль, може потрапити кожен із нас. Також велика ймовірність того, що вас можуть наврочити. Наслідки цих магічних впливів є жахливими. Псування і пристріт можуть виявлятися різними способами. Якщо ви раптом відчули, що ваше життя змінюється на гірший бік, з'явилися проблеми в роботі, сім'ї, з грошима та зі здоров'ям, вам варто задуматися: а раптом на вас наслали псування чи наврочили? Перевірити, чи є псування чи пристріт можна різними способами. Всі вони полягають у тому, щоб виявити чужу негативну енергетику, яка впливає на вас і робить з кожним днем дедалі слабше. Давайте розглянемо найдієвіші способи розпізнавання темного магічного втручання у ваше життя.

Для того, щоб дізнатися, чи є на вас псування, необхідно взяти прозору склянку з водою та сире куряче яйце. Акуратно розбийте яйце і вилийте його в склянку. Жовток має бути обов'язково цілим. Після цього опустіть голову так, щоб підборіддя торкалося грудей. Склянку прикладіть на тем'я і тримайте в такому положенні приблизно хвилини три. Намагайтеся весь цей час не рухатися. Після цього зніміть склянку та уважно подивіться, що сталося з яйцем.

Якщо вода, як і раніше, чиста і прозора, а жовток залишився в білку, а білок схожий на купку, то на вас немає жодного псування. Якщо жовток цілий, а білок розвалився на кілька частин, які є нитками, то на вас накладено легке псування, яке стосується вашого сімейного життя.

Якщо білок розпався на декілька ниток, на яких чітко простежуються бульбашки, то на вас сильне псування, і це пороблення наведено професіоналом. В цьому випадку, найімовірніше, постарався ваш заздрісник. Як правило, таке псування має жахливі наслідки: тяжкі хвороби, які неможливо розпізнати та діагностувати.

Якщо на нитках білка або на жовтку ви бачите не тільки білі бульбашки, а й чорні крапки, то це є ознакою потужного псування, яке робилося з використанням цвинтарної землі. Це псування на смерть. Той, хто її наслав, йде до переможного кінця і заспокоїться тільки після вашої смерті.

Існує ще один спосіб визначити наявність псування. Для цього візьміть склянку з водою та три сірники. Засвітіть сірники і дайте їм повністю прогоріти. Потім киньте їх по черзі у воду і стежте за тим, що буде. Якщо всі сірники не тонуть, значить порчі та пристріту немає. Якщо вони стали вертикально у воді – це ознака того, що у ваш бік спрямований сильний негатив, який, як і псування, може зашкодити вам. Якщо всі сірники впали на дно – на вас накладено сильне псування.

Стається, що через одного члена сім'ї, на якого наслали псування, страждають усі його родичі, які живуть з ним під одним дахом. Щоб дізнатися, на кого саме наклали прокляття, необхідно в кожній кімнаті поставити букет звіробою. У чиїй кімнаті звіробій зав'яне найшвидше, та людина зіпсована.

Перевірити наявність псування допоможе ще один старовинний спосіб. Після заходу Сонця візьміть освячену церковну свічку, запаліть її та починайте пошепки читати будь-яку молитву, перехрестіться три рази. Якщо під час молитви вогонь починає потріскувати і сильно вагатися, то це явна ознака того, що вас наврочили або навели пороблення.

Якщо у вас в будинку живе чорна кішка, то вона зможе виявити у вас наявність псування. Добре, якщо кішка за характером ласкава і спокійна. Візьміть її на руки і почніть гладити. Якщо вона сидить покірно, то з вами все гаразд. Якщо ж вона поводиться дивно. Виривається і починає нявкати – це ознака псування.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів
/-0,24597191810608-/ /-pc-/
Top