counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Травня
27 Травня
26 Травня
Всі новини...

У чому користь самотності для енергетики: як і чому вона зміцнює біополе


Переглядів: 5


У чому користь самотності для енергетики: як і чому вона зміцнює біополе

Самотність сприймається багатьма людьми як щось однозначно негативне. Насправді воно буває вкрай корисним. Експерти розповіли про те, як і чому самотність може зміцнювати біополе.

Часом відпочити і сказати собі «стоп» Дуже корисно для енергетики. Ми живемо в такому шаленому ритмі, що іноді забуваємо виявити інтерес до себе самих. Самотність — це не прокляття, не тавро, а частина нашого життя.

Свобода

Тут варто розглянути самотність любовного характеру. Коли людина одна, то в неї більше свободи. Він не скутий пріоритетами та бажаннями другої половинки і може робити те, що захоче.

Якщо ви зараз самотні, то візьміть це на озброєння. Поки ви не знайшли кохання всього свого життя, ви можете робити все. Можна вирушити в іншу країну, зробити вдома такий ремонт, який захочеться, повністю віддатись роботі і таке інше. Коли ми робимо те, що хочемо, це сприятливо позначається на енергетиці.

Коли в людини починається період самотності, це дає йому перевагу у часі. Він може присвятити його тому, що зараз є для нього найголовнішим та найцікавішим.

Відпочинок

Сучасна людина спілкується скрізь і завжди — на роботі, у соціальних мережах, по телефону. У великих і малих містах величезна кількість людей змушена спілкуватися один з одним кожного дня.

Експерти з'ясували, що кожній людині потрібно обов'язково бувати віч-на-віч із самим собою хоча б один день на тиждень. Це допомагає відновлювати біополе, яке страждає від негативних нападок з боку ворогів та недоброзичливців. На самоті воно зміцнюється, оскільки ніхто і ніщо його не турбує. Саме тому потрібно виділяти один день із семи на особисті справи.

Зростання творчої енергії

Експерти зазначають, що на самоті досягати стану потоку набагато легше. Це стан, у якому творчі процеси відбуваються помітно швидше та активніше. На самоті людині простіше знайти нове захоплення, їй на думку частіше приходять дивовижні ідеї.

Саме з цієї причини більшість великих учених та творців були самітниками. Завдяки такому стилю життя ніхто не міг завадити їм творити. Це дуже важливо для всіх, хто займається креативною роботою чи бажає вигадати щось революційне.

Сприятлива обстановка для духовних практик

Ніхто не зможе нормально медитувати в кімнаті, повній людей, або займатися в такому становищі іншими духовними практиками. На самоті людина зближується з Богом, із Всесвітом, їй набагато простіше подорожувати в глибини своєї свідомості, аналізувати своє життя.

У цьому і є величезна користь самотності. Тільки ті, хто вміє, любить і може собі дозволити побути наодинці з собою, мають можливість стати просвітленими.

Відкриття чакр

На самоті набагато простіше відкривати чакри. Саме собою стан самотності допомагає чакрам працювати активніше, що добре позначається на енергетиці людини.

Також дуже важливо, щоб у такі моменти людина перебувала у сприятливій атмосфері — наприклад, удома. Тільки так чакри очищатимуться і енергетичні канали почнуть працювати активніше.

Єдиний тип людей, яким протипоказано усамітнення

Йдеться про тих, хто і так постійно знаходиться на самоті. Все має бути в балансі, в гармонії. Людині не можна перебувати постійно серед великої кількості людей, але й повністю йти в себе теж шкідливо.

Справа в тому, що спілкування з людьми допомагає тим, хто постійно один, заряджатися позитивною енергією. Люди приносять не тільки образи, гнів та негативні емоції. Багато наших знайомих можуть допомогти нам перетворитися на краще.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Агресія та нападки: як захистити себе від негативу та токсичних особистостей
Агресія та нападки: як захистити себе від негативу та токсичних особистостей
У нашому світі дуже багато токсичних людей Та що там говорити — навіть ми самі деколи виявляємо негатив там, д....
Енергетичні особливості та прикмети неділі: корисні поради для сьомого дня тижня
Енергетичні особливості та прикмети неділі: корисні поради для сьомого дня тижня
Неділя — останній день тижня, на який покладається велика відповідальність, незважаючи на те, що він для більш....
Гороскоп на 28 травня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 28 травня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) 28 травня може стати днем, коли вам знадобиться більше самовладання та терпі....
Любовний гороскоп на 28 травня 2023: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 28 травня 2023: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) 28 травня 2023 року буде днем, коли Овнам варто проявити свою енергію та при....
Тлумачення снів у ніч з 27 травня на 28 травня 2023 року
Тлумачення снів у ніч з 27 травня на 28 травня 2023 року
28 травня розпочнеться дев'ята місячна доба Сни, побачені в ніч 9-ї місячної доби, показують внутрішній конфл....
більше матеріалів
/-0,17555809020996-/ /-pc-/
Top