counter

П'ять дихальних вправ підвищення енергетики


Переглядів: 193


П'ять дихальних вправ підвищення енергетики

Енергетику можна і потрібно постійно поповнювати. Декілька дихальних вправ допоможуть вам у цьому і не займуть багато часу.

Існує дуже багато різних практик, які дозволяють підвищити енергетику людини, починаючи зі здорового сну і закінчуючи медитацією зі свічкою.

Але виявляється, дихальна гімнастика корисна не лише для тіла. Вона є чудовим способом підтримати і ваше біополе. Перед вами кілька вправ, які можна повторювати протягом дня по черзі. Не кидайтеся одразу виконувати їх на повну силу, особливо якщо ви новачок. Як тільки ви справлятиметеся з невисоким навантаженням, можна його підвищити або повторювати весь комплекс вправ не один раз на день.

Перша вправа

Його можна виконувати в будь-якій ситуації, і ніхто навіть не помітить, що ви займаєтеся дихальною гімнастикою. Сенс цієї вправи — у рівному розподілі часу вдиху, затримки повітря у легенях та видиху. Спочатку рекомендується кожен етап відводити по 6 секунд. Тобто 6 секунд відбувається вдих, 6 секунд вам потрібно не дихати і 6 секунд виробляється видих. Як тільки ви відчуєте, що ця вправа дається вам надто легко, збільште час спочатку на 7 секунд, а потім і більше.

Друга вправа

Глибоко вдихніть і нахиліть голову вперед, не видихаючи. Чим довше вам не потрібно повітря, тим краще. Після цього підніміть голову рівно і видихніть. Це — дуже корисна в енергетичному плані вправа, оскільки ви контролюєте себе та підключаєте резерви свого організму. А ще за його допомогою можна поступово збільшувати обсяг легень.

Третя вправа

Найважливіше — не заплутатися, роблячи цю вправу, оскільки вона передбачає чергування сильних і слабких видихів та вдихів. Спочатку дуже глибоко вдихніть і різко видихніть. Потім зробіть звичайний вдих, але видих має бути активним. Потім навпаки: різко та сильно вдихніть, а видихніть за інерцією. Чергування повторіть кілька разів. Коли ви вирішите закінчити вправу, глибоко наскільки можете, вдихніть і затримайте дихання. Це — одна з найсильніших вправ дихальної гімнастики, що підвищує енергетику.

Четверта вправа

У цій вправі ви поперемінно дихатимете то однією, то іншою ніздрею. Воно було розроблено дуже давно, як чудовий стимулятор енергетики людини. Спочатку закрийте праву ніздрю і на два рахунки вдихніть лівою. Затримайте дихання, рахуючи про себе до восьми і одночасно закриваючи ліву ніздрю. Видихніть правою ніздрею і повторіть вправу спочатку. Потім змініть порядок і дихайте правою ніздрею.

П'ята вправа

Також енергетику можна простимулювати в такий спосіб. Покладіть руки на живіт у ділянці пупка. Поступово вдихайте і стежте, як трохи надуває живіт. Потім сильно натискайте на живіт і робіть енергійний видих. Темп вправи можна поступово прискорювати залежно від того, як ви самі почуватиметеся. Проте, насамперед, прагнете якості, а чи не швидкості. Вважається, що при правильному диханні легені повністю задіяні, а не тільки їхня верхня частина.

Кожну з цих вправ можна використовувати окремо від усіх, роблячи по двадцять повторів і кілька разів на день. Окремо вправи також досить ефективні. Вони допоможуть вам відчути приплив енергії та сил, навіть якщо ви витратите на них лише п'ять хвилин на день. Але пам'ятайте, що необхідно орієнтуватися на ваш власний організм та самопочуття під час їхнього проведення.


Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
/-1,4125130176544-/ /-pc-/
Top