counter
Стрічка новин
Вибрати все
12 Червня
11 Червня
Всі новини...

Дихальна гімнастика для покращення енергетики та набуття сил


Переглядів: 29


Дихальна гімнастика для покращення енергетики та набуття сил

Дихання є невід'ємною частиною нашого життя. За допомогою нього ми можемо не тільки отримувати необхідну кількість кисню для нашого організму, але також підвищувати енергетику і навіть виконувати бажання.

Існує безліч способів зарядитися позитивом з самого ранку та бути активним протягом усього дня. Такі варіанти, як контрастний душ, ароматна чашка кави, афірмації, певне положення тіла та пози збільшують наші сили та активують біополе. Завдяки цим нескладним прийомам можна виконати багато поставлених завдань завчасно.

Проте всього перерахованого вище буває недостатньо для відновлення сил. Саме тому все більшої популярності набирає дихальна гімнастика. Адже нічого складного вона не представляє, а оскільки ми дихаємо постійно, то й виділяти спеціальний час для таких вправ не потрібно.

Завдяки такій гімнастиці можна не тільки збільшити свою енергетику, а й очистити своє біополе. А це означає, що до вас почнуть притягуватися потрібні події та люди, а успіх та достаток стануть невід'ємною частиною вашого життя.

Дихальна гімнастика для набуття сил та покращення енергетики
Найпростіші вправи, які допомагають зарядитися енергією, прийшли до нас із йоги та вчення цигун. Воно дозволяє залишатися у відмінному настрої та повними сил протягом усього робочого дня. Також дихання можна використовувати у складних ситуаціях, коли вам потрібно сконцентруватися та швидко прийняти правильне рішення.

Повільно і глибоко вдихніть і затримайте подих, наскільки це можливо. Далі зробіть глибокий видих. Повторіть цю вправу ще шість разів. Дихання животом допомагає розслабитися і привести думки до ладу, також ваше тіло звільняється від затискачів, які заважають злагоджено працювати організму.

Звичайні дихальні вправи можна поєднувати з медитаціями чи візуалізацією. Такі прийоми не тільки заряджають енергією, але й здатні виконати будь-які бажання. Відмінно поєднуються дихальні вправи та з іншими методиками роботи над собою. Наприклад, афірмації дуже хороші відразу після того, як ви нормалізували дихання, відновили енергетичний баланс і готові до діалогу зі Всесвітом.

Якщо у вас є потреба у певній грошовій сумі, то роблячи вдих, уявіть, як гроші у необхідній кількості залітають усередину вас разом із повітрям. Під час затримки дихання відчуйте, як грошова сума трансформується на предмет ваших бажань, наприклад, машину або квартиру. І на видиху разом із повітрям виходить назовні. Ця вправа дуже сильна і вимагає особливої ​​концентрації уваги.

Також дихання можна посилити природними стихіями чи планетами, які мають на нас особливий вплив. Якщо сонячного ранку ви вийдете на вулицю, підніміть руки до Сонця і уявіть, як на вдиху вас наповнює сонячне світло, то день пройде легко, і успіх скрізь вам супроводжуватиме.

Дихальних практик, які допомагають наповнитися енергією, дуже багато і лише досвідченим шляхом можна зрозуміти, яка найбільше вам підходить. Не переставайте дізнаватися про щось нове, довіряйте своїй інтуїції, даруйте радість вашим близьким


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
7 способів зробити енергетику вдома чистішим і гармонійнішим
7 способів зробити енергетику вдома чистішим і гармонійнішим
Провести день вдало і використати енергетику нічного світила собі на благо допоможуть точні рекомендації астро....
Гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам належить ухвалити важливе рішення на роботі Не поспішайте, зв....
Сон у ніч з 11 на 12 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 11 на 12 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
12 червня о 9:52 розпочнеться сьомий місячний день Фаза Місяця – зростаюча
Любовний гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія та ентузіазм можуть надати вашим відносинам нового імп....
Анжела Перл розповіла, кого Всесвіт закидає подарунками. Які знаки Зодіаку очікує великий успіх у другій половині червня
Анжела Перл розповіла, кого Всесвіт закидає подарунками. Які знаки Зодіаку очікує великий успіх у другій половині червня
Згідно з прогнозом Анжели Перл, сьогодні очікується день, повний сильних емоцій Однак позитивні тенденції пере....
більше матеріалів
/-0,21303606033325-/ /-pc-/
Top