counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Вересня
21 Вересня
20 Вересня
Всі новини...

Грошові медитації для зняття негативних програм


Переглядів: 12


Грошові медитації для зняття негативних програм

Медитації допомагають мільйонам людей впоратися з життєвими кризами, проблемами та так званими негативними програмами. Якщо у вас безперервні проблеми з фінансами, то грошові медитації будуть дуже доречними.

Життя людини загалом та успіх у будь-якій сфері безпосередньо залежать від персональної енергетики. Погана енергетика і слабке підживлення найчастіше призводять до появи негативних програм. Раніше ми вже розповідали, як зняти негативну програму в коханні. Позбутися любовних невдач не просто, але уникнути фінансових проблем іноді набагато важче.

Що таке медитація

Медитація являє собою набір психологічних вправ, які спрямовані на покращення енергетики та залучення удачі. Про цей метод психологічного впливу позитивно відгукуються не лише екстрасенси, а й лікарі, оскільки він є абсолютно нешкідливим.

Правильна медитація дозволяє позбавлятися людям будь-яких проблем у коханні, в грошах і вдачі. Езотерики відгукуються про медитації лише позитивно, оскільки вони допомагають позбутися негативної програми, прокляття чи пристріту.

Медитація перша

Перша грошова медитація, про яку хотілося б розповісти, не має певної назви. Про неї знають небагато людей, але останнім часом її популярність різко зросла. Якщо у вас діагностували наявність негативної програми або якщо ви відчуваєте, що в грошах вам постійно не щастить, то ця методика має допомогти.

Для початку розслабтеся і намагайтеся знайти спокійне, тихе місце, щоб вас ніхто не відволік. Прийміть будь-яке зручне для вас становище, закрийте очі. Перше, що вам потрібно уявити, це порожнеча. Насправді в медитаційних практиках порожнеча асоціюється із душею. Ви в порожнечі — навколо вас темно-темно. Ви нічого не бачите... крім дверей. Вона ледве помітна, майже невидима, але вона є. Вона поряд із вами. Візьміться за круглу ручку та починайте повільно обертати її у будь-який бік. Ви почуєте легке клацання, після якого можна буде штовхнути двері вперед.

Перед вами порожня світла кімната. Світло сильне, але не засліплююче. Вікон немає, тільки сірі стіни, біла підлога та яскраво-червоне крісло зі шкіри посередині. Воно схоже на шезлонг, м'яке, затишне і тепле.

Ви підходите до нього, повільно сідайте та відчуваєте безтурботний спокій. Ви немов тоніть у цьому кріслі з червоної шкіри. Після того, як ви повністю розслабитеся, вам на думку почнуть йти думки про те, що ви любите робити найбільше у світі. Це може бути будь що. Просто уявляйте собі те, що вам подобається робити, залишаючись у кріслі. Відновлюйте це відчуття невагомості час від часу.

Після цього уявляйте собі, як ви торкаєтеся м'яких купюр, які видають приємний звук при стисканні вашими руками. Ви намагаєтеся викинути їх з руки, а вони з'являються знову, але ще більше. Перебування в такому стані знімає негативні програми та відновлює енергетику для фінансового успіху.

Друга медитація

Її суть полягає в тому, що для виконання вправи вам знадобиться велика кількість купюр. Гідність купюр не має значення — головне, щоб їх було багато.

Для початку сядьте, закрийте очі та дочекайтеся повної тиші. Пам'ятайте, що дихання має бути рівним і глибоким. Візьміть у руки грошові купюри та починайте їх чіпати так, як вам зручно. Можете їх подумки перераховувати або просто перекладати з рук в руку.

Стежте за диханням і уявляйте, що грошей стає все більше і більше. Потім уявіть собі, що весь негатив ви віддаєте гроші за допомогою своїх рук, звільняючи місце для енергетичного підживлення Всесвіту. Ви насичуєтесь енергією, вивільняючи свої страхи, невдоволення та злість. Ви ніби уникаєте своїх ворогів, знаходячи компроміс. Ви все чистіше та чистіше. Ви все щасливіше і щасливіше. Гроші люблять вас, тож починають множитися. Уявіть, що та кімната, де ви перебуваєте, стала наповнюватися грошима. Насамкінець затримайте дихання і уявіть, що енергія космосу входить у вас. Як тільки повітря закінчиться, розплющте очі.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні буде день, коли ваша енергія та рішучість досягнуть піку Важливо не....
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 22 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам варто бути відкритими до нових знайомств Можливо, доля зробит....
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Гороскоп від Павла Глоби на 22 вересня 2023 року: як потрібно діяти, щоб досягти бажаного
Як випливає з гороскопа Павла Глоби на 22 вересня 2023 року, цього дня потрібно скористатися ситуацією на свою....
Гороскоп на 21 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 21 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні можете відчути хвилювання через несподівані зміни у планах Не бійте....
Гороскоп від Тамари Глоби на 21 вересня 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 21 вересня 2023 року
Как рассказала Тамара Глоба, 21 сентября 2023 года не стоит волноваться по пустякам, даже если возникнут разно....
більше матеріалів
/-0,28806710243225-/ /-pc-/
Top