counter

Любовні невдачі: як позбутися негативної програми


Переглядів: 9


Любовні невдачі: як позбутися негативної програми

Ми самі будуємо своє майбутнє, але багато хто вважає, що все залежить тільки від наших дій. Проте більшість успіху тісно пов'язані з тим, що ми думаємо. Маючи інформацію та навчившись правильно застосовувати її, можна позбутися негативної програми та залучити до свого життя любов і достаток.

Наші відносини з протилежною статтю ґрунтуються на багатьох чинниках. У деяких прикладом наслідування послужили батьки, а хтось покладається тільки на свій власний досвід. Але чомусь у одних усе складається добре, а інші лише мріють про ідеальну родину.

Насправді все дуже просто. Спочатку в кожній людині закладено певну програму, яка вбирає наші думки і згодом стає позитивною чи негативною. Залежно від того, як ми самі себе налаштували, до нас притягуються відповідні люди та події.

Як змінити негативну програму та залучити бажане кохання

Для того, щоб створити відносини, про які ви мрієте, потрібно змінити свої думки та настрій. Дотримуючись певних правил, можна запрограмувати себе на зустріч зі своєю другою половинкою, а також залучити достаток у своє життя.

Найважливіше правило полягає в умінні не зациклюватися на старих відносинах. Багатьом із нас властиво порівнювати всіх знайомих із їхніми ж попередниками. Саме страх того, що все повториться, як минулого разу відразу налаштовує нас на негатив і притягує тих людей, які дійсно вчинять саме таким чином. Новий друг не знає, що у вас було в минулому, і не потрібно йому надавати поведінку вашого колишнього.

Також не слід переносити невисловленість та образи на нового партнера. Якщо ви думатимете, що всі навколо такі ж, як ваш попередній обранець, то нічого хорошого не вийде. Не варто при першому ж знайомстві висловлювати новоспеченому другу, що ви терпіти не можете, коли по кімнаті розкидані шкарпетки або будь-який інший одяг. Таким чином, ви намагаєтеся звинуватити його в тому, чого він ще не зробив. Тому перш ніж починати стосунки, добре розберіться з попередніми. Якщо ви розлучилися, не тримайте на свого партнера зла і не звинувачуйте у всіх гріхах. Просто прийміть це як черговий досвід та побажайте йому щастя. Тільки так ви зможете змінити негативну програму.

Не забувайте і про любов до себе, це одна з важливих умов. Для того, щоб ваша друга половинка любила і поважала вас, потрібно, щоб ви самі почали відчувати до себе ці почуття. Пам'ятайте, що все починається з вас самих, і як ви прийматимете себе, також будуть ставитися до вас і оточуючі.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьо....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,27151298522949-/ /-pc-/
Top