counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
Всі новини...

Як залучити до життя позитивні думки


Переглядів: 28


Як залучити до життя позитивні думки

Енергія позитивної думки здатна притягнути до себе щастя та удачу. Дізнайтеся, як правильно відрегулювати свій енергообмін та прогнати негатив. Прості та ефективні способи аутотренінгу для контролю над емоціями.

Думаємо позитивно
Психологи вважають, що більшості з нас не завадило б навчитися залучати до життя позитив. Це допоможе уникнути відчаю, якщо в житті настане чорна смуга, та й просто стане надійною перепоною на шляху поганого настрою.

Якщо ви вмієте правильно керувати своїми емоціями, багато проблем здадуться не такими вже й страшними, на відміну від тих, хто звик шукати у всьому негатив. Уміння не зациклюватися на хворобах і невдачах стане чудовим стимулом для того, щоб залишати лиха позаду і прагнути нових вершин. Недарма йдеться, що від якості нашого світосприйняття залежить наш благополуччя. Тож мислимо позитивно, а якщо не вміємо, давайте вчитися прямо зараз.

Вчимося мислити позитивно
Для того, щоб залучити до життя позитивні думки, треба подумати — які причини найчастіше призводили до невдач у минулому. Можливо, багато в чому вони були пов'язані з негативним ставленням до світу загалом. Якщо вам характерні переконання, що ви особисто не можете вплинути на свою долю або що життя - це низка жорстоких подій, вам доведеться змінити свої негативні думки.

Почніть шукати у навколишньому світі не темні, а світлі сторони. Подумайте, адже, напевно, і у вашому житті є історії з хорошим фіналом. Намагайтеся частіше згадувати про свої досягнення, вони — закономірний розвиток подій для такої розумної та успішної людини, як ви.

Позитивні думки піднімають настрій
Якщо ви задумуєтеся над тим, як залучити в життя позитивні установки, для вас існує корисна вправа, яку рекомендують деякі психологи. Вони радять використовувати як визначальний фактор твердження «про мене завжди дбає мій світ».

Коли ви почнете частіше повторювати та осмислювати цю фразу, цілком можливо, що у вашому житті відбудуться зміни на краще. Адже тепер вам не доведеться воювати з навколишньою дійсністю та тими людьми, з якими ви стикаєтесь. З ворогів вони перетворяться на друзів. А якщо у вашому житті трапиться неприємність, ви її сприйматимете її як корисний урок, а не глобальну катастрофу.

До позитивних думок відносяться різні прийоми самонавіювання, які допомагають покращити самооцінку та зберегти свій розум у спокійному, задоволеному стані. Вранці можна виконувати просту вправу: після того, як ви вмилися, подивіться в дзеркало і скажіть «Я задоволений. Я щасливий. Я щасливий. І це правда". Повторюйте таку мантру кожен день і результат не забариться.

Позитивні думки, що піднімають настрій, можуть виглядати як похвала самому собі і як похвала світу навколо. Ви можете насолоджуватися гарними хмарами чи гарною погодою. При цьому промовляючи про себе, що ви задоволені та щасливі.

Пам'ятайте, що наші думки є потужним енергопотіком, який тільки ми можемо наповнити певною інформацією. Залежно від того, якою вона буде, складеться ваша життєва програма. Будьте щасливі, мисліть позитивно


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сенс життя Знаків Зодіаку
Сенс життя Знаків Зодіаку
Астрологи ще в давнину знали таємниці доль великих правителів і простих смертних У їхніх руках була сильна збр....
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Багато віків люди билися над загадками людської душі Езотерики пояснюють звички та бажання людини потойбічними....
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Усім відомо: якщо встигнеш загадати бажання під час падаючої зірки, воно обов'язково здійсниться Але й у цієї ....
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Внутрішній голос — це ключ до пізнання себе, навколишнього світу та здатності взаємодіяти з цим світом Є багат....
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
Якщо ви задалися пошуком свого призначення, ви вже на півдорозі до духовного самопізнання 6 вправ допоможуть в....
більше матеріалів
/-0,20623397827148-/ /-pc-/
Top