counter
Стрічка новин
Вибрати все
4 Червня
3 Червня
Всі новини...

Як правильно носити кільця для залучення грошей


Переглядів: 14


Як правильно носити кільця для залучення грошей

Для багатьох екстрасенсів кільця є звичним магічним атрибутом. Вони вважають, що кільце можна носити не тільки як прикрасу, але і для інших цілей. Кільце на пальці може захистити від псування, негативного впливу, а також залучити удачу, любов гроші. Екстрасенси діляться своїми знаннями про те, як правильно використовувати магію кільця для своєї мети.

На великому пальці рекомендується носити кільце людям імпульсивним, агресивним та запальним. Екстрасенси стверджують, що якщо людина постійно відчуває труднощі життя через свій невгамовний характер, то кільце на цьому пальці допоможе йому вчасно утихомирити свою вдачу. Великий палець відповідає Марсу, планеті війни. Якщо носити обручку саме на цьому пальці, то людина також зможе створити гармонійні стосунки з партнером. Переважно носити на великому пальці кільце з міді.

На вказівному пальці радять носити кільце із золота або олова нерішучим і боязким людям. Вказівний палець відповідає Юпітеру. Кільце на цьому пальці допоможе здобути впевненість у собі та стати більш рішучим. Крім того, кільце на пальці Юпітера привабить удачу та визнання. Людина стане більш проникливою та активною.

Кільце на середньому пальці приверне успіх і грошовий успіх. Цей палець перебуває під впливом Сатурна. Якщо людину переслідують невдачі, то їй просто необхідно носити обручку, бажано залізну, саме на цьому пальці. Також на середньому пальці потрібно носити обручку тим, хто займається осягненням вищих сил. Воно допоможе розвинути інтуїцію та проникливість.

На безіменному пальці рекомендують носити кільце із золота. Воно привабить славу, визнання та матеріальні блага. Кільце на безіменному пальці необхідно носити тим, хто хоче швидше реалізуватися в житті. 

Кільце на мізинці допоможе розвинути в собі комунікативні здібності. Якщо людина погано сходитися з людьми або не вміє наполягати на своїй точці зору, їй слід носити кільце на мізинці, бажано зі срібла. Крім того, колечко на цьому пальці принесе удачу в коханні та в азартних іграх.

За допомогою кілець можна також визначити внутрішній стан людини. Одягаючи кільце на палець, рідко хтось замислюється над тим, на яку руку і палець його найкраще одягнути. Кільця на правій руці символізують те, що властиво на даний момент. А кільця на лівій руці вказують на те, чого він хоче досягти.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
З'єднання Меркурія з Ураном 4 червня 2023: як не допустити появи негараздів
З'єднання Меркурія з Ураном 4 червня 2023: як не допустити появи негараздів
4 червня – дуже небезпечний день через негативний аспект Меркурія та Урану Астрологи вирішили розповісти, чим ....
Найкращі грошові афірмації
Найкращі грошові афірмації
Успіх і успіх не прийдуть до вас самостійно Для цього потрібно звільнити місце у своїй душі та бути готовими п....
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошове дерево: як доглядати його, щоб залучити гроші в будинок
Грошовим деревом називають товстунку У багатьох народів ця кімнатна рослина асоціюється з прибутком та фінансо....
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Грошовий гороскоп: як вибрати гаманець за Знаком Зодіаку
Хотіли б ви мати такий гаманець, який би притягував до вас гроші? Якщо вірити грошовому гороскопу, то цілком м....
7 секретів щасливих стосунків
7 секретів щасливих стосунків
Кількість розлучень зростає з кожним днем, хоча кожен, створюючи сім'ю, розраховував на шлюб, який триватиме в....
більше матеріалів
/-0,25205993652344-/ /-pc-/
Top