Останнім часом все більше людей цікавляться Буддизмом та його практиками. Філософія Буддизму може упорядкувати життя, перемогти хвороби і залучити радість щодня.
Ті, хто спробував застосувати медитації для гармонії з собою та світом, знайшли в них умиротворення і поступово покращили свою життя. Але мало хто знає, що медитація — основа філософії Буддизму та її головний принцип.
Буддистські медитації та практики спрямовані на усвідомлення теперішнього моменту та повної присутності в ньому. Саме такою методикою користуються у своїй практиці сильні екстрасенси та езотерики.
Буддисти вірять, що присутність у кожній хвилині життя наповнює її змістом і піднімає енергетичний потенціал, повністю реалізуючи призначення людини в цьому світі: прожити повне життя, не уникаючи жодної її події.
При цьому необхідно поступово очищати свою свідомість від енергетичного мотлоху та бруду: ревнощів, заздрості, образ, тривог, страху і так далі. Повна незалежність від вад і слабкостей називається Просвітленням і веде до закриття ланцюга перероджень.
Але в нашому повсякденному житті зовсім не обов'язково ставити собі Просвітлення як найвищу мету: достатньо почати практику порятунку від енергетичних прив'язок і привести тим самим свою енергетику у стан легкості та позитиву.
Для цього необхідно щодня починати як нове життя: з розумінням, що він унікальний і важливий, навіть якщо є звичайним робочим днем, або сьогодні вам належить важка особисто для вас подія.
Пам'ятайте, що цей день закінчиться, як маленьке життя: ви винесете для себе якийсь досвід, спогади, враження, в чомусь невловимо чи відчутно змінитеся, отримаєте щось нове і позбавитеся чогось попереднього. Коли ви усвідомлюєте, що кожен день виконує ці приписи, то ви можете знати: філософія Буддизму вдається вам.
Насамперед необхідно зрозуміти, що єдина людина, яка буде супроводжувати вас протягом усього вашого життя кожну секунду — це ви самі. Виходячи з цього, почніть піклуватися про себе: про своє фізичне і моральне здоров'я, про свою енергетику і гармонію, про навколишній простір. Необхідно захотіти перебуває у кожному моменті свого життя, не забуваючи і не відмовляючись від них, а для цього потрібно полюбити себе та своє життя.
Другим етапом буде духовне зростання та турбота про своїх ближніх. Існує як мінімум 7 пристрастей, які заважають нам жити з радістю і бути щасливими. Одна з них – mdash; неповага до життя оточуючих нас людей.
Вам здається, що ваша дитина нічого не може, не вміє, і без вас пропаде за 10 хвилин, незважаючи на те, що їй уже майже 25. і вона пристрасно бажає жити самостійним життям? Почніть поважати цю близьку вам людину, відпустіть свої страхи за неї і дозвольте наробити своїх помилок у житті.
Подруга чи колега постійно робить дурниці, а потім плаче і просить поради? Спробуйте не гарячкувати, забути цю «прекрасну» фразу: «я ж говорив/говорила!» і дозвольте їй самій, з вашою ненав'язливою допомогою, знайти вихід із ситуації.
Цей список можна продовжувати дуже довго. Всі ми не досконалі, і відповідно до філософії Буддизму кожен день життєвого шляху дається нам для наближення до чистої енергії творення. Почавши просту практику і стараючись за допомогою медитацій бути тут і зараз кожну хвилину, ви почнете оновлювати вашу енергію і змінювати життя на краще.