counter
Всі новини...

Генеральная уборка своей жизни: избавляемся от хлама и преград


Переглядів: 28


Генеральная уборка своей жизни: избавляемся от хлама и преград

Зазвичай коли люди забираються, вони не замислюються над тим, що, викидаючи непотрібні речі, вони роблять відразу дві корисні справи. Кожна непотрібна чи зламана річ віддаляє нас від успіху у всіх сферах життя.

Раніше ми писали про енергетику старих речей, яких необхідно позбавлятися правильно. Ці поради засновані на знаннях східної філософії фен-шуй, яка допомагає робити свій будинок чистішим та сприятливішим для проживання в ньому.

Небезпека старих речей

Не тільки фен-шуй говорить про те, що старим речам немає місця у будинку. Народні прикмети теж свідчать, що потрібно позбавлятися від непотребу і всього, що не може вам більше стати в нагоді.

На думку східних практиків, непотрібні чи старі речі можуть якимось конкретним чином робити ваш будинок менш придатним для циркуляції позитивної енергії Ці. Все довкола перебуває в гармонії, але те, що нам не потрібно, накопичує негатив і забирає позитивну енергетику з дому. Аура людини в цьому випадку сильно страждає, виснажуючи і втрачаючи свою силу.

Як допомагає звільнення від мотлоху

Кожна викинута річ по-своєму спрямовує наше життя у потрібне русло. Наприклад:

  • Старі меблі — це найпотужніший магніт для невдач, хвороб та поганого настрою. Викидаючи старі стільці, столи, шафи, ліжка ви викидаєте ще й свої проблеми зі здоров'ям. Не будьте скупими, оскільки накопичення мотлоху — це зовсім не економія і далекоглядність. Виняток може становити раритет, але енергетика його аналогічна, тому знайдіть місце там, де люди не живуть хоча б тимчасово. Після того, як розберетеся з мотлохом, зробіть перестановку меблів, щоб налагодити гармонію.
  • Зверніть увагу також на непотрібні папери фінансового характеру. Якщо у вас давно пройшла гарантія на телевізор, викиньте чек. Це ж стосується квитків, прострочених фінансових паперів, рахунків за оплату житла тощо. Все це позбавляє вас грошової удачі, яка в нашому житті є дуже важливою. Сюди можна віднести порвані гаманці, старі банківські картки, квитки — все, що має хоч якесь відношення до вже витрачених грошей.
  • Тепер, коли ви подбали про здоров'я та гроші, викиньте або відремонтуйте непрацюючу електроніку. Старі, непрацюючі навушники заважають «чути» своїх близьких і себе, позбавляючи інтуїції. Старий телевізор зовсім притягує нечисту силу, а мобільні телефони, що не працюють, вкрай негативно впливають на взаєморозуміння в сім'ї.
  • Викиньте посуд, який розбитий або має серйозні пошкодження. Сюди належить все скляне: вікна, прикраси, дзеркала. Пошкоджені речі подібного типу дуже небезпечні для любовної рівноваги, для здоров'я, а також можуть бути використані будь-ким для наведення псування.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Ця субота, 9 грудня 2023 року, буде енергійною, а працездатність зашкалюватиме У цей день усі зможуть здійснит....
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете зіткнутися з деякими труднощами у вирішенні завдань Будьт....
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та енергія привертатимуть увагу партнера Ви готові ....
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Астролог Тамара Глоба розповіла, що принесе 9 грудня всім знакам зодіаку За її словами, день обіцяє бути насич....
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) День надає можливість проявити свою енергію і рішучість Будьте відкритими до....
більше матеріалів
/-0,33210921287537-/ /-pc-/
Top