counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Квітня
19 Квітня
Всі новини...

Перестановка меблів у будинку: позбавляємося хвороб та налагоджуємо гармонію


Переглядів: 116


Перестановка меблів у будинку: позбавляємося хвороб та налагоджуємо гармонію

Чи знаєте ви, що перестановка меблів допоможе налагодити гармонію в будинку та зберегти здоров'я та гарний настрій усіх домочадців?

Відповідно до фен-шуй, у світі існує п'ять природних першоелементів, які відповідають за гармонію у всьому світі. Це Вогонь, Вода, Земля, Метал та Дерево. Потоваришуючи між собою ці елементи у своєму будинку, ви зможете гармонізувати простір і залучити до будинку добробут.

Стародавні китайці, мабуть, були першими, хто почав лікувати не хвороби, а їхню причину — дисбаланс енергій в організмі та будинку людини. Отже, що ж потрібно зробити, щоб у гармонію і порядок своє життя?

Вогонь
Які проблеми допоможе вирішити: серце, кишечник, порушення мови, імпульсивність та зайва збудливість, безсоння, розсіяність та забудькуватість.

Як гармонізувати елемент Вогню у своєму житті: почніть доводити будь-яку справу до кінця і намагайтеся бути організованішим.

Як гармонізувати елемент Вогню в будинку: знайдіть місце, де поруч стоять кілька побутових приладів — телевізор, комп'ютер, музичний центр тощо. Зосередження техніки в одному місці посилюють енергію Вогню, що не є добре для вашого здоров'я та емоційного стану. Або розставте техніку по-іншому, або пом'якшіть це місце чимось спокійнішим - квітами чи картиною.

Земля
Які проблеми допоможе вирішити: шлунок, травлення, селезінка, імунітет, лімфатична система, анемія, геморой, проблеми ваги та хребет.

Як гармонувати елемент Землі у своєму житті: відчуйте, що ви вільна людина і нікому нічого не зобов'язані. Вмійте говорити ні. А коли вам хтось надає послугу, приймайте її з вдячністю, але не відчувайте себе у неоплатному боргу. На користь підуть спорт, йога та єдиноборства.

Як гармонізувати елемент Землі в квартирі: позбавтеся старих і непотрібних речей, частіше проводьте генеральне прибирання і викидайте те, що лежить без діла.

Метал
Які проблеми допоможе вирішити: легені, алергія, товстий кишечник, захворювання шкіри.

Як гармонізувати елемент Металу у своєму житті: не намагайтеся все контролювати та жити за розкладом. Дозволяйте собі частіше те, що вимагає ваша душа. Не бійтеся дуріти, відпочивати та розважатися. Намагайтеся більше радіти життю.

Як гармонізувати елемент Металу у квартирі: зверніть увагу на свій робочий простір – робочий стіл, крісло, полиці. Чи не нудний інтер'єр у цій частині будинку? Попрацюйте над тим, щоб робоче місце стало комфортнішим не тільки для тіла, але і для вашого сприйняття.

Вода
Які проблеми допоможе вирішити: нирки, сечовий міхур, репродуктивні органи, радикуліт, набряки, розлади нервової системи.

Як гармонізувати елемент Води у своєму житті: займіться творчістю. Ще варто засвоїти одне правило - іноді піддайтеся потоку, який вас несе та перестаньте боротися з ним.

Як гармонувати елемент Води у квартирі: тримайте завжди в чистоті та порядку туалет та ванну кімнату, місця, де найбільше води.

Дерево
Які проблеми може вирішити: печінка, жовчний міхур, координація рухів, менструальний цикл у жінок, зір, сухожилля, суглоби, судоми.

Як гармонізувати елемент Дерева у житті: відпускайте образи та не тримайте негативних емоцій у собі. Відвідуйте масаж і бігайте.

Як гармонізувати елемент Дерева в квартирі: позбавтеся старовинних речей та антикваріату, старих бабусиних сервантів і всього, що вам залишилося у спадок з меблів.

Будьте здорові


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскопи на 21 квітня 2024 року від Павла та Тамари Глоби, а також прогноз від Анжели Перл
Гороскопи на 21 квітня 2024 року від Павла та Тамари Глоби, а також прогноз від Анжели Перл
21 квітня обіцяє бути днем, коли ви можете відчути приплив енергії та натхнення Можливо, ви будете сповнені рі....
Місячний календар та його можливості
Місячний календар та його можливості
Найпростіший і найдієвіший секрет астрології, за допомогою якого можна не лише залучити удачу, а й змінити сво....
Ритуали на зміцнення та повернення любові
Ритуали на зміцнення та повернення любові
Існує безліч способів і психологічних прийомів для того, щоб повернути любов або зміцнити вже існуючі стосунки....
Як правильно прати та сушити постільну білизну: поради для покращення сну та підвищення енергетики
Як правильно прати та сушити постільну білизну: поради для покращення сну та підвищення енергетики
Сон — невід'ємна частина життя кожного з нас, і він має бути не лише повноцінним, а й зручним Фахівці в галузі....
Енергетика людини: як дізнатися свій енергетичний потенціал
Енергетика людини: як дізнатися свій енергетичний потенціал
Кожна людина наділена своєю енергетикою Вона буває вроджена та отримана протягом життя
більше матеріалів
/-0,29884600639343-/ /-pc-/
Top