counter
Стрічка новин
Вибрати все
29 Листопада
Всі новини...

6 способів залучити в будинок благополуччя та удачу


Переглядів: 48


6 способів залучити в будинок благополуччя та удачу

Недарма будинок часто називають фортецею, яка зберігає сімейний добробут та гармонію. Вираз «будинки та стіни допомагають» — має глибоке значення.

Стіни будинку дійсно можуть вам допомогти і захистити від негативного впливу навколишнього середовища, але тільки в тому випадку, якщо ви належним чином ставитеся до місця, де живете, намагаєтеся створити затишок і зберегти гармонію.

До яких же хитрощів, ритуалів та оберегів вдавалися наші предки, щоб залучити благополуччя та удачу до дому?

Обережний цвях
Гвоздик вбивали в одвірок двері для захисту від нещасть, хвороб, заздрощів, непрошених гостей, псування та пристріту. Цвях обов'язково повинен бути новим, не іржавим. Вбиваючи цвях, можна сказати слова змови: «Поки ти вбитий, моїй сім'ї ніщо не зашкодить».

Начиння на кухні
Кухня вважалася головним місцем у будинку, адже саме там господині готували їжу. Як відомо, їжа при готуванні здатна вбирати навколишню енергетику. Про це знали наші пращури і тому робили все можливе, щоб створити на кухні сприятливу атмосферу. Для цього потрібно було правильно розставити меблі та кухонне начиння. Кухонну плиту не можна ставити поруч із вікном, інакше достаток вивітриться разом із запалом-жаром. Також плиту не можна ставити поруч із джерелами води – раковиною. Також холодильник не рекомендується ставити в одному ряду разом із раковиною та плитою. Правильне розташування кухонного начиння сприяє рівновазі в сімейному житті.

Нитка удачі та здоров'я
У кожному будинку в давнину зберігали моток червоної вовняної нитки. Пряжу намотували праворуч наліво так, щоб нитка йшла горизонтально. Моток зберігали в затишному місці у будинку. Якщо хтось із членів сім'ї починав хворіти, то від цього мотка відрізали шматок і пов'язували на зап'ясті хворому. Так само якщо хтось вирушав у далеку дорогу або просто треба було заручитися удачею, йому теж вішали відрізок червоної нитки із обережного мотка.

Куточок достатку та благополуччя
У кожному будинку раніше був червоний кут. Це був вівтар сімейного благополуччя та достатку. Як правило, там стояли ікони. Червоний кут це найдальший кут від входу по діагоналі. Не можна зберігати там непотрібні та старі речі, краще розмістіть там те, що уособлює сімейний добробут, достаток та гармонію. Це можуть бути ікони, сімейні фотографії, якісь значні реліквії сім'ї та ін.

Дитяча кімната
Якщо в будинку з'являлися діти, то біля його ліжечка вішали вертушку — вона виганяла негативну енергію, пристріт, а також зберігала духовну близькість, довіру та добрі стосунки між дитиною та батьками.

Обідній стіл
Стіл, за яким збирається все сімейство, завжди вважався предметом, що зберігає надійність, стабільність та достаток. В ідеалі він має бути круглим і стояти у центрі кімнати. За стіл повинні поміщатися всі домочадці, інакше сім'ю може спіткати горе. Обідній стіл має бути завжди чистим, тоді він ніколи не спустіє.

Зберігайте комфорт і затишок у своєму будинку, поважайте його, тоді стіни справді допомагатимуть!


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Як блокувати негатив людей, які вас не люблять
Як блокувати негатив людей, які вас не люблять
Подобатися всім неможливо Щоб не втрачати удачу та життєву легкість, важливо вміти блокувати негатив, що виход....
8 принципів дзен, які змінять ваше життя
8 принципів дзен, які змінять ваше життя
Принципи дзен — це найпростіші життєві правила, які допоможуть вам набути гармонії з собою та стати успішнішим....
Змови на удачу на кожен день
Змови на удачу на кожен день
Залучити удачу можна різними способами, у тому числі за допомогою дієвих змов Повторюйте їх щодня, щоб примхли....
Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року
Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року
Настав час попрощатися з листопадом і зустріти останній місяць року Гороскоп вам допоможе в тому, щоб знайти м....
29 листопада не рахуйте гроші: заборони і прикмети на день
29 листопада не рахуйте гроші: заборони і прикмети на день
29 листопада православний світ вшановує пам'ять одного з 12 апостолів Ісуса Христа - Левія Матвія До зустрічі ....
більше матеріалів
/-0,24566912651062-/ /-pc-/
Top