counter
Стрічка новин
Вибрати все
13 Квітня
12 Квітня
Всі новини...

Заговоры на здоровье и долголетие


Переглядів: 46


Заговоры на здоровье и долголетие

Незважаючи на розвиток науки, традиційна медицина іноді буває безсилою. Залишається тільки сподіватися на вищі сили та змови. Часто народні цілителі кажуть, що ті люди, яким не здатні допомогти жодні ліки, стали жертвою пристріту чи порчі. А проти чорної магії лише один захист – змови.

Якщо дотримуватись деяких правил при читанні цілющої молитви, то змова надасть сприятливий вплив на організм хворого. Найкраще читати молитву на сході чи заході Сонця. Місце, де вимовляється змова, обов'язково східна частина приміщення. Читати бажано при відкритому вікні та із запаленою свічкою, освяченою в церкві. При проголошенні змови необхідно вимовляти чітко, впевнено та спокійно кожне слово молитви. Потрібно вірити в ті слова, які ви вимовляєте і бути впевненим у тому, що вони справді діють. Для посилення дії молитви її можна вимовити будь-яку непарну кількість разів.

Змови на здоров'я можна поділити на два види. Перший вид – це молитви за одужання. Їх необхідно читати у момент безпосереднього перебігу захворювання. Другий вид змови – це молитва за здоров'я. Читається вона попередження хвороби, зміцнення імунітету й у профілактики. Тим самим, людина, будучи ще здоровою, отримує велике енергетичне підживлення у вигляді змови, яка робить його організм міцнішим і не схильним до жодних хвороб.

Розглянемо кілька змов, які застосовували ще наші предки. Перша змова – це молитва, начитана на джерельну воду воду. Необхідно взяти склянку чистої води з джерела і прочитати на неї молитву: Мати-вода цілюща, співаєш та миєш ти людей. Допоможи мені, рабові Божому (ім'я) вилікуватися від (назва недуги). Визволи мене від мук та хвороби! Амінь». Після цих слів потрібно випити воду та лягти на ліжко. Ця змова може допомогти як при дрібних захворюваннях, так і при загостреннях хронічних хвороб.

Позбутися болю допоможе наступна змова: «Не сверби, і не ногою, і не мучай раба Божого (ім'я) біль! Як Місяць убуває, так і ти йди разом з нею. Нехай буде так. Амінь». Під час цих слів потрібно доторкнутися вказівним пальцем до хворого місця і водити за годинниковою стрілкою круговими плавними рухами. Якщо болі не минають, але за кілька хвилин необхідно повторити змову.

Свою хворобу можна передати на будь-який предмет. Зазвичай хвороба передають дереву. Для цього потрібно знайти невелике дерево і доторкнутися до нього долонями. Далі слід вимовити слова змови: «Дерево живе, дерево мале, забери хворість раба Божого (ім'я), нехай тебе хвороба точить, а сили твої я собі забираю. Амінь». Коли хвороба почне йти, то деревце почне сохнути і гнити, але якщо дерево молоде і сильне, воно легко впорається з цим хворобою.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Якщо снилися гроші, то з ними можуть відбуватися різні події: втрата, отримання, витрата Сни про гроші мають н....
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
В Европе в средние века за родинку не теле могли сжечь на костре Все потому, что необычные изменения кожи счит....
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути день, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та рішуче ....
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні у ваших стосунках може настати момент яскравих емоцій та пристрасни....
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
13 квітня о 7:01 розпочнеться шостий місячний день, і фаза Місяця буде зростаючою Згідно з прогнозами, ніч з ....
більше матеріалів
/-0,25399398803711-/ /-pc-/
Top