counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Квітня
22 Квітня
Всі новини...

Ознаки пороблення: як швидко визначити, що вас наврочили


Переглядів: 145


Ознаки пороблення: як швидко визначити, що вас наврочили

Стає, що в житті настає чорна смуга і ніякі способи вам не допомагають повернути свій колишній добробут. Тоді в голову мимоволі закрадається думка: а чи не порча це? Порчу може навмисно навести ваш недоброзичливець або заздрісник. Крім того, негативна енергетика вашого ворога може автоматично передаватися вам без будь-яких спеціальних ритуалів та заклинань. Як же розпізнати псування? Давайте розберемося.

Ознаки псування, які можна легко побачити, нечисленні. Якого б роду псування не було, воно впливає на всю людину в цілому.

Фізичний стан – гарний індикатор. Якщо здоров'я людини погіршується без видимих причин, потрібно шукати джерело пристріту. Часом таку хворобу не можуть діагностувати лікарі, час минає, людині стає гірше, лікування немає, потрібно знімати пороблення. Психічний стан також погіршується. Людина стає то дратівливою і агресивною, то її накриває апатія та байдужість.

Дивна, нетипова поведінка людини також може вказувати на псування. Як правило, людина-жертва пристріту ставати схожою на зомбі. Він існує, а чи не живе. Те, що колись приносило йому радість та позитивні емоції, тепер для нього нічого не означає. Він стає неуважним, розсіяним та повільним. В очах такої людини – порожнеча. Він живе за інерцією і навіть не розуміє, що з ним щось не те. У нього можуть змінитися звички, спосіб життя, стиль мислення. Як правило, про таких у давнину говорили: ніби демон вселився.

Безсоння також є однією з ознак насланого псування, як і нічні кошмари. Також жертва псування постійно відчуває втому та втрату життєвих сил. Людина швидко втомлюється, але не може знову зарядитись енергією.

Відсутність позитивних емоцій – одна з головних ознак пристріту і псування. Людина під дією темної магії не може, як і раніше, знаходити заспокоєння у різних дрібницях життя. Їжа не радуватиме його своїми смаковими якостями. Від алкоголю він не відчуватиме тих відчуттів, які виникали раніше. Все це може призвести до швидкого розвитку алкоголізму та ненажерливості.

Іноді чорне псування має таку потужну силу, що передається навіть родичам та близьким людям жертви. Сім'ю «зіпсованого» людину починають переслідувати невдачі. Це говорить про дуже сильне закляття, яке може поширитися не тільки на одну людину, а й на її оточення.

Як правило, жертва магічного впливу залишається самотньою. Він швидко втрачає друзів, але на зміну їм можуть прийти нові знайомства, які нічим добрим не закінчаться. Нові друзі будуть поступово топити в людині залишки його ясної свідомості, тим самим все більше перетворюючи його на занепалу істоту.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сон у ніч з 22 на 23 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 22 на 23 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
23 квітня о 19:32 розпочнеться 16-й місячний день Фаза Місяця – зростаюча
Гороскоп від Анжели Перл на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 23 квітня 2024 року, представлений Анжелою Перл, обіцяє успішний початок дня, наповненого продукти....
Гороскоп від Павла Глоби на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба 23 квітня 2024 року наголошує, що важливо прислухатися до інтуїції Вона може вказати напрямок і до....
Гороскоп на 23 квітня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 23 квітня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба розповіла, що 23 квітня буде сприятливим днем для деяких знаків зодіаку щодо любовних стосунків О....
Гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути днем, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та активно....
більше матеріалів
/-0,20859217643738-/ /-pc-/
Top