counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Квітня
14 Квітня
13 Квітня
Всі новини...

Причини бідності: 5 факторів, які заважають розбагатіти


Переглядів: 17


Причини бідності: 5 факторів, які заважають розбагатіти

Напевно, кожен би хотів ні чого не потребувати і мати стільки днівг, щоб жити на втіху. Але що дивно — більшість людей самі позбавляють себе цієї можливості. Філософи, відомі мільйонери та психологи виділяють п'ять основних причин, через які існують бідність, борги та постійні фінансові проблеми.

Жалість до самого себе

Люди, які загнали себе у злидні, чомусь самі вирішили, що їм не дано стати багатими. І їм дуже шкода себе. Вони вважають, що якби їм від народження було б дано щось більше, то їхнє життя склалося б по-іншому. Від них часто можна почути такі фрази: «Чоловікам легше підніматися кар'єрними сходами», «Якби я був євреєм, було б все відмінно», «Якби я народився в іншій країні, мені було б легше домагатися своїх цілей» .

Ще дуже часто така категорія людей постійно шукає собі виправдання, точніше не собі, а своєї бідності та бездіяльності: «У країні криза — як вже тут розбагатіти!? », «З нашою державою ніякий бізнес не зробиш!». У результаті — люди самі обмежують себе. Недарма мудреці кажуть, що жаль — це бетонна плита біля ніг, яка не дає ступити і кроку до багатства і свободи.

Жадібність

Постійний пошук знижок та розпродажів, бажання купувати тільки все найдешевше призводить до бідності. З одного боку — це просто розумна економія. Але чи це так насправді? Є думка, що бажання купувати все найдешевше — це просто неповага до себе.

Налаштована на успіх людина готова заплатити за якісні речі та послуги їхню адекватну, реальну вартість. І він з щирою душею подякує тим, хто допомагає йому покращувати своє життя за рахунок гарного одягу, смачної свіжої їжі, якісної машини тощо.

Розточливість

Протилежний фактор попереднього — марнотратність — рано чи пізно призводить до повного краху. Таких людей дуже люблять банківські працівники, які готові надати кредит на будь-що. Якщо людина прагне гідного та вільного життя, то вона розуміє різницю між кредитом на шубу або кредитом на підняття бізнесу.

Нецікаві справи

Заняття не улюбленою справою або ненависною роботою — ще одна з причин бідності. Огляньтеся навколо — якщо поряд з вами є ті, хто займається улюбленою справою, то довкола вас щасливі та успішні люди. Але часто все буває зовсім інакше: сусідка тітка Катя ненавидить мити підлогу, і їй ніхто не приходить на допомогу. Петя не любить вигулювати собаку, але в нього не виникає бажання побудувати їй вольєр. Олена ненавидить свою роботу, але не може звільнитися, тому що їй потрібно виплачувати іпотеку.

Всі ці персонажі самі обрали для себе проблеми та мізерне життя. А вихід насправді є — займатися тим, що подобається. Це шлях до свободи та щастя.

Ототожнення щастя з грошима

Багато хто вважає, що якби вони мали багато грошей, вони були б щасливі і успішні. Це глибоке оману. Гроші — це тільки наслідок успіху та щастя. Справжнім мірилом щастя і успіху є ті якості особистості людини, які допомагають їй бути успішною, робити гроші, займатися улюбленою справою і вести вільне життя.

Не варто також забувати про те, що матеріальне багатство зростає з обожнюванням внутрішнього світу. Багатий не той, у кого багато грошей, а той, хто завдяки своїм якостям, характеру, мисленню та вмінням ці гроші може заробити.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може з'явитися певна невизначеність у вашому житті, але не панікуйт....
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
15 квітня закінчується сьомий і починається восьмий місячний день (о 9:05) Фаза Місяця - зростаюча
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть і жвавість стануть неперевершеними Ви випромінювати....
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл підготувала прогнози для всіх знаків зодіаку на 15 квітня 2024 року Рекомендується провес....
Гороскоп від Павла Глоби на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп Павла Глоби на 15 квітня 2024 року передбачає спокійний та врівноважений день для всіх знаків зодіаку....
більше матеріалів
/-0,29863500595093-/ /-pc-/
Top