counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Березня
29 Березня
28 Березня
Всі новини...

Токсичні відносини та енерговампіризм: як не згодувати себе


Переглядів: 5


Токсичні відносини та енерговампіризм: як не згодувати себе

Відносини між людьми далеко не завжди будуються правильно та гармонійно. Буває так, що в дружбі, коханні чи ділових відносинах одна зі стороною харчується енергією іншої людини, але не дає нічого натомість. Це і є енерговампіризм. Експерти розповіли, як не згодувати себе такій людині.

Перш ніж шукати навколо себе неприємних людей-вампірів, спробуйте проаналізувати себе на предмет наявності токсичних налаштувань. Недарма кажуть, що найстрашніший ворог для кожного з нас – mdash; це ми самі.

Знижуємо інтенсивність спілкування

Вампіри — це часто «душні» люди, які не вміють нормально вести діалог — вони сперечаються з нами, виявляючи поведінку тиранів. Вони впевнені в тому, що завжди мають рацію і ніколи не йдуть нікому на поступки. Вони годуються вашими спробами їх переконати, а також постійно роблять зауваження, щоб ви потрапили в їхню хитру пастку і почали виправдовуватися, сперечатися чи йти на відкритий конфлікт.

Від такого типу вампірів та токсичних людей можна врятуватися дуже легко — досить просто якомога рідше з ними спілкуватися. Якщо ж ви розумієте, що вас провокують, ніколи не робіть того, на що від вас чекають найбільше — не відповідайте негативом на негатив, щоб не зав'язати суперечку.

Перестаємо допомагати

Є певний тип вампірів, поведінка яких пов'язана з почуттям жалості. Вони ніколи нічого не роблять нормально або зовсім просять про підтримку, навіть не намагаючись щось змінити самостійно. Вони навмисно обирають роль жертви, щоб їх пошкодували, щоби за них зробили щось важливе. У жодному разі не заохочуйте таку поведінку. Не підтримуйте таку людину, не підбадьорюйте її, не допомагайте ні ділом, ні грошима. Він псуватиме вам настрій своїм скиглі до нескінченності.

Не слухаємо поради таких людей

Це стосується в основному особливого типу токсичних людей, яких досить багато. Йдеться про особистості, які постійно сумніваються у вашому та своєму успіху. Наприклад, якщо ви кажете, що хочете почати займатися спортом, то така людина скаже обов'язково щось на кшталт: «Та навіщо? Все одно кубики на животі не з'являться. Вони таким чином реагують на все. Вони ставлять під сумнів все нове і не вірять, що комусь вдасться досягти успіху.

Не сумніваємося у собі

Якщо токсична людина починає діалог, розповівши щось, але тому вас взагалі не слухає, це не означає, що з вами не цікаво розмовляти. Такі люди завжди говорять тільки про себе, а коли ви їм виливаєте душу, вони взагалі нічого з цього приводу не говорять і ніяк не реагують, змінюючи тему на ту, яка зручна їм. Якщо ви оточені такими людьми, у жодному разі не думайте, що справа у вас. Вам варто перестати спілкуватися раз і назавжди.

Припиняємо будь-яке спілкування

Такий підхід працює проти токсичних людей, які вимагають від вас надто багато. Вони постійно піднімають планку, але ніколи не заохочують вас і вас ніколи не хвалять. Через це з ними стає складно працювати чи жити під одним дахом.

Спілкуємося в компанії

Якщо людей навколо багато, вампір не має такої очевидної сили і влади. Йому набагато простіше спілкуватися тет-а-тет, тому у великій компанії або навіть у присутності третьої людини спілкування швидко стає більш менш прийнятним. Багато токсичних людей соромляться на людях поводитися так, як вони поводяться з вами.

Ставимо блоки

Це може бути техніка візуалізації, коли ви уявляєте, що між вами та неприємною людиною з'являється щит. Також відмінним блоком може бути ваш оптимізм.

Ще можна використовувати пасивні енергетичні блоки — спеціальні обереги. Одним із них може бути кільце зі срібла. Цей метал має дуже сильні захисні властивості. Надягайте таке кільце на пальці правої руки.

З каменів-оберегів варто виділити обсидіан, алмаз, опал, онікс, гематит, кунцит. Також як захисний талісман може виступати зображення руни під назвою Беркана. Руна уособлює гарне душевне та фізичне самопочуття. Намалюйте її в області сонячного сплетення, якщо відчуваєте або знаєте, що вам належить спілкування з токсичною людиною. Ось як вона виглядає:

Токсичні відносини та енерговампіризм: як не згодувати себе

 


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен Сьогодні вам слід бути обережним у тому, що ви кажете, оскільки це може викликати невдоволення у ваши....
Любовний гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 30 березня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен Сьогодні не найкращий день для змін Хоча вам може здатися, що потрібно щось змінити, але зараз не час....
Сон у ніч з 29 на 30 березня 2023 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 29 на 30 березня 2023 року: тлумачення за місячним календарем
Сьогодні невдалий день для роботи Спробуйте порадувати себе смачною та корисною їжею, щоб отримати додатковий ....
У чому користь самотності для енергетики: як і чому вона зміцнює біополе
У чому користь самотності для енергетики: як і чому вона зміцнює біополе
Самотність сприймається багатьма людьми як щось однозначно негативне Насправді воно буває вкрай корисним
Фен-шуй квартири: який напрямок голови під час сну сприятливий
Фен-шуй квартири: який напрямок голови під час сну сприятливий
Для досягнення внутрішньої гармонії фен-шуй вчить спати головою у сприятливому напрямку Існує версія, що по фе....
більше матеріалів
/-0,24399590492249-/ /-pc-/
Top