Оберіг створений своїми руками завжди буде надійнішим і сильнішим, ніж придбаний. У народі вважалося, що лялька, зроблена самостійно найкраща захисниця від зла. Дізнайтеся, як зробити ляльку оберіг і як наділити її захисною силою.
Щоб оберіг вийшов надійним, захищав від бід і допомагав виконувати бажання потрібно дотримуватися простих правил при його створенні:
Діти особливо вразливі та потребують сильного захисту. Було прийнято оберігати дитину за допомогою ляльки. Оберіг обов'язково мала пошити мама малюка.
Для виготовлення ляльки обереги вам знадобляться яскраві шматки тканини, вовняні нитки та вата. Окремо виконуються тіло і головка, бавовняна тканина набивається ватою і зв'язується так, щоб вийшли мішечки, потім вони з'єднуються між собою нитками. На тільці перев'язується товста червона нитка хрест на хрест. На голову лялечки потрібно пов'язати хустку із червоної або зеленої тканини.
Так само можна приробити і ручки. Після чого з яскравих клаптиків створити одяг, тут кожен може сам вибирати, який зовнішній вигляд буде у ляльки. Для прикрас краще взяти тонкі атласні стрічки.
Дитина повинна носити ляльку із собою. У багатолюдних місцях вона прийматиме на себе потоки негативної енергетики і не дозволить навести на дитину пристріт чи псування.
Лялька оберіг для дому дуже проста у виготовленні, але при цьому має сильні захисні властивості. Вона здатна вберегти житло від бід та недуг, відвести від родини сварки та конфлікти, а кожному її члену подарувати благополуччя та успіх.
Вам знадобиться каркас, солома, вовняні нитки та клаптики різних тканин. Два прути або два шматки дроту потрібно скласти хрестом і з'єднати червоною ниткою. До міцного каркаса прив'яжіть солому, щоб вийшла голова, тулуб і руки. Низ ляльки робиться у вигляді пишної спідниці. Нитки можна замінити вузькими стрічками. На грудях у ляльки нитки зав'язуються хрест на хрест.
Далі створюється одяг, на обережі обов'язково має бути фартух червоного кольору, все інше ви робіть на власний розсуд та смак.
Такий талісман потрібно повісити на чільне місце, найкраще перед входом або на місці, де зазвичай збираються до столу всі члени сім'ї.