counter
Стрічка новин
Вибрати все
9 Грудня
8 Грудня
Всі новини...

Магія чисел: коли загадувати бажання, щоб вони виконувалися


Переглядів: 30


Магія чисел: коли загадувати бажання, щоб вони виконувалися

Всі ми хочемо, щоб задумане збулося, але чомусь не всі бажання втілюються в реальність. Використовуючи магію чисел, можна зробити так, щоб здійснилася кожна наша мрія.

Хтось вірить у магію, а хтось довіряє лише цифрам та розрахункам. У кожного вчення є свої переваги та недоліки. Наші пращури змогли об'єднати магічні знання та науку чисел, і в результаті ось уже багато років це унікальне поєднання допомагає нам у досягненні цілей.

Існує кілька способів виконання бажань, які перевірені часом. Найпопулярніший із них — це промовляти ціль у свій день народження. Справа в тому, що кожен із нас народжується під час дії певних сил. До них відносяться не лише Знаки Зодіаку, але також розташування планет, Місяця та відповідні числа народження. Тому саме в день появи людини на світ її зв'язок із Всесвітом стає найтіснішим, і бажання швидше доходять до адресата.

Також ви можете використати своє щасливе число для загадування бажання. Розрахувати його дуже просто: достатньо скласти між собою усі цифри у даті вашого народження. Наприклад, ви народилися 30 квітня 1980 року. Складайте всі числа доти, доки залишиться одна цифра: 3+0+0+4+1+9+8+0=25; 2+5=7. У цьому прикладі сімка є щасливим числом. Це означає, що сьомого числа кожного місяця шанси досягти виконання бажання та реалізувати задумане багаторазово підвищуються.

Для більш повсякденних бажань і залучення успіху нумерологи радять використовувати певний час доби. Як тільки на циферблаті годинника обидві стрілки будуть вказувати на однакові значення (10:10; 15:15; 20:20 і так далі), можна сміливо перераховувати все, чого вам хочеться. Екстрасенси стверджують, що саме в такі хвилини відкривається певний портал, яким думки безперешкодно доходять до Вищих Сил, і вони набагато швидше дізнаються про наші цілі. Цей спосіб добре підходить, щоб запастися везінням перед якоюсь важливою подією і загадати, щоб все пройшло гладко і як по маслу. Подібне поєднання на вищому рівні — наприклад, 11 число 11 місяця — додасть додатковий заряд вашій мрії на шляху її здійснення.

Проте не все так просто: озвучувати свої бажання теж потрібно певним чином. Головною умовою є те, що мета повинна звучати в ствердній формі, начебто все вже збулося. Не можна застосовувати частку «не». Надати сили вашим думкам допоможуть спеціальні твердження, які створюють певний настрій і змушують вас мислити лише у позитивному ключі.

Можна просто сидіти вдома та боятися зробити щось не так, а можна пробувати щось нове, попередньо вивчивши інформацію. Розвивайтеся, не зупиняйтеся на досягнутому


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Народные приметы на 9 декабря 2022 года: что нельзя делать в Юрьев день
Народные приметы на 9 декабря 2022 года: что нельзя делать в Юрьев день
В народе 9 декабря называли Юрьевым днем Он играл большую роль в жизни общества: в этот день крестьяне имели п....
Гороскоп на 10 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 10 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ 10 грудня Овни можуть опинитися перед непростим вибором Зробити його допоможе близька людина, кажуть зір....
Любовний гороскоп на 9 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 9 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ У цей день вам доведеться поступитися коханій людині - заради ваших стосунків Домовтеся зі своїм его про....
9 грудня – Єгорія Холодного. І як це пов'язано з Юрієм та Георгієм
9 грудня – Єгорія Холодного. І як це пов'язано з Юрієм та Георгієм
"Він Гога, він же Гоша, він же Юрій, він же Гора, він же Жора" - стара цитата з одного раніше популярного філь....
Народні прикмети на 8 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Народні прикмети на 8 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Православные в этот день вспоминают папу Римского Климента I В народе 8 декабря называли Климом Холодным и вер....
більше матеріалів
/-0,2511420249939-/ /-pc-/
Top