counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Серпня
17 Серпня
Всі новини...

Як уповільнитись і заземлитися: спеціальні практики та вправи


Переглядів: 19


Як уповільнитись і заземлитися: спеціальні практики та вправи

Стан стресу або тривоги негативно відображається і на настрої, і на  Звільнитися від панічних атак, заспокоїтися і настроїтися на позитив допоможуть перевірені техніки.

Негативні емоції не дозволяють зосередитися на роботі, ведуть до розбіжностей у сім'ї і провокують невдачі. Експерти рекомендують познайомитися з дієвими практиками та вправами, які допоможуть заспокоїти нервову систему, сповільнитися і заземлитися, щоб попрощатися з тривожністю.

Техніка самозаспокоєння

Зняти стрес і почуватися значно краще допоможуть розслаблюючі теплі ванни з ароматом. Занурившись у воді комфортної температури, важливо зосередитися на своїх відчуттях: знайти зручну позу, дозволити собі розслабитися і відпустити тривожні думки, насолодитися усамітненням і комфортом.

Вправа з заземлення

Момент, коли емоції переповнюють, важливо знайти для себе предмет, здатний заспокоїти. Це може бути гладкий камінь, привезений з моря, клубок ниток, які можна перемотати, або інша річ, яку можна потримати в руках і заспокоїтися. Такий предмет допоможе загальмуватися і заземлиться mdash; стати спокійніше і мислити критично, не дозволяючи паніці взяти гору. Тактильні відчуття розслаблятимуть і діяти як антистрес.

Заспокійливі напої

У періоди, коли потрібно привести емоції в порядок, важливо знайти час для того, щоб посидіти в тиші з чашкою улюбленого напою. Це може бути настій з заспокійливих трав, чашка гарячого шоколаду або тепле молоко з медом. Фахівці в області біоенергетики рекомендують зайняти зручне положення і насолодитися напоєм, відчуваючи, як страх йде і настає період гармонії з собою.

Техніка заземлення: знайти свій аромат

Кожен любить щось особливе: одним подобається аромат свіжої випічки, інші відчувають приплив бадьорості, почувши запах свіжомеленої кави, треті купують певне мило з улюбленим ароматом. Фахівці рекомендують знайти свій запах, щоб під час стресу була можливість відчути його і внутрішньо розслабитися. Глибоке розмірене дихання і приємний аромат будуть свого роду дихальною гімнастикою, що приносить не тільки розслаблення, але і задоволення.

Техніка заземлення від стресів

У момент стресової ситуації можна лягти на підлогу, розкинути руки і відчути під усім тілом тверду опору. В цей момент важливо зосередитися на думці про безпеку, вирівняти дихання, вдихаючи носом і видихаючи ротом. Така техніка допоможе швидко привести почуття до порядку і припинити істерику.

Впоратися зі стресовою ситуацією допоможуть і практики медитації. Їх проводять регулярно, привчаючи організм правильно реагувати на стрес, не звертати увагу на прикро дрібниці і жити щасливо, знаючи, що емоції не зможуть взяти контроль над розумом в критичній ситуації.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Ангели і демони знаків Зодіаку. До чого підштовхують, від чого бережуть
Ангели і демони знаків Зодіаку. До чого підштовхують, від чого бережуть
Люди нового часу - дуже вразливі, їх переслідує постійний стрес і непевність у завтрашньому дні Але кожен може....
Тримайтеся від них подалі: Найбільш запеклі вороги серед знаків зодіаку
Тримайтеся від них подалі: Найбільш запеклі вороги серед знаків зодіаку
Життя кожної людини наповнене вдалими або несподівано неприємними моментами З кожною конкретною людиною нас по....
Хто народиться, яким буде: старовинні прикмети при вагітності
Хто народиться, яким буде: старовинні прикмети при вагітності
Нашим предкам були відомі численні прикмети при вагітності: наприклад, показати вагітність раніше визначеного ....
4 знака, що в вашому домі зібралася негативна енергія
4 знака, що в вашому домі зібралася негативна енергія
Фен-шуй — це практика, яка включає в себе балансування потоку енергії в вашому домі Ось 4 ознаки, що сигналізу....
10 золотих правил притягування багатства
10 золотих правил притягування багатства
1 Змініть свої уявлення про багатство
більше матеріалів
/-0,5222761631012-/ /-pc-/
Top