counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Листопада
29 Листопада
Всі новини...

Як покращити самопочуття та настрій за тиждень: 3 корисні практики


Переглядів: 10


Як покращити самопочуття та настрій за тиждень: 3 корисні практики

Експерти в галузі біоенергетики вважають, що покращити здоров'я та настрій можна за тиждень. Допоможуть у цьому три корисні методики.

Для початку необхідно створити у будинку сприятливу енергетику. Місце, в якому ми проводимо більшу частину часу, визначає нашу удачу та коригує ауру. У будинку повинна циркулювати тільки позитивна енергія, так що доведеться позбутися непотрібного мотлоху і навчитися тримати будинок у чистоті, щоб практики, про які йтиметься далі, виявилися найбільш корисними.

Ранкові та вечірні медитації
Щоранку після пробудження і перед сном важливо медитувати, щоб налаштуватися на потрібний лад після сну або абстрагуватися від усього, що відбувалося протягом дня.

Якщо ви почнете медитувати щоранку і щовечора, то за тиждень ваш настрій багаторазово покращає. Ранкові медитації спрямовані на те, щоб змусити вас задіяти усі внутрішні ресурси протягом дня. Вони заряджають позитивними емоціями та дають змогу зосередитись на мрії.

Увечері, коли ви приходите додому, ви приносите з собою всі свої неприємності, ви збуджені, нервозні. Усі проблеми перед сном можуть зійти нанівець після спеціальної вечірньої медитації. Ви знову усамітнюєтеся, досягаєте внутрішньої гармонії за допомогою уявлення чогось заспокійливого — крижаної печери, вільного польоту, тихого місця у лісі. Перед сном можна слухати музику природи. Слухайте звуки струмка, вітру, співу птахів – таких аудіозаписів дуже багато.

Перед медитацією корисно прогулятися, влаштувати пробіжку, провітрити кімнату. Це підвищить ефективність практики.

Займайтеся приємними справами
Щодня у вас має бути час на хобі. Якщо такого захоплення немає, його потрібно знайти. Кожній людині потрібна справа, яка відволікає її від рутини і змушує почуватися щасливою.

Почніть малювати, грати на музичному інструменті. При цьому краще не ставити перед собою амбітних цілей. Людина, яка вміє правильно розраховувати свої сили, завжди щаслива. Якщо ваші цілі та завдання будуть посильними для вас, то ви зможете щодня бачити нові результати роботи над собою.

Приємні відносини - не завжди звичайні. Комусь приносить задоволення працювати, комусь — відпочивати. Так чи інакше, але щодня необхідно присвячувати таким заняттям. Якщо одночасно з цим ви почнете, наприклад, боротися із поганими звичками, то за тиждень зможете досягти величезних висот. Ваш настрій та самопочуття покращаться багаторазово.

Афірмації
Думки – джерело нашого щастя. За допомогою афірмацій можна значно покращити своє життя. Якщо кожен день повторювати собі, що ви щасливі та гідні щастя, це змусить вас повірити у це. Додати впевненості в собі може той факт, що це чиста правда: всі люди спочатку народжуються щасливими, але потім це дитяче світосприйняття заміщується проблемами.

За тиждень повторень найдієвіших афірмацій ваші думки вже почнуть розвиватися у потрібному напрямку. Ось найкращі фрази, які налаштують вас на потрібну хвилю:

я щаслива людина;
Всесвіт добра до мене, тому що я несу світло у цей світ;
я люблю своє життя, воно сповнене любові;
я притягую удачу та щастя;
я бачу своє щасливе майбутнє;
моє життя приносить мені радість.
Не потрібно повторювати всі афірмації відразу. Краще вибрати дві чи три. Повторюйте їх щоразу, коли ви матимете можливість. Ці фрази мають стати частиною вас самих, частиною вашого життя. Вже за кілька днів повторень ви зрозумієте, що це не просто слова. Ви зможете боротися з невпевненістю, невдачами та негативними емоціями, негативними установками.

Самопочуття та настрій можуть залежати один від одного. Чим частіше ви впадаєте в депресії, тим гірше відчуваєте себе фізично. Це двосторонній процес, тому не варто обмежуватися тільки ментальною роботою. Використовуйте ефективні змови на порятунок від шкідливих звичок, щоб підвищити шанси на очищення та покращення життя.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
1 грудня приказка про те, що щастя любові в дії, як ніколи актуальна Відносини завтра поставлені під сумнів ли....
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Коли день не вдається з самого ранку, іноді винні ми самі, так як ще ввечері притягли в своє життя негатив Вия....
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
«Я не довіряю людям, яким не подобаються собаки, але я довіряю собакам, якщо їм не подобається якась людина» —....
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Астрологія – це ціла наука, яка визначає особистість людини, її характер і особливі риси Але мало кому відомий....
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Ці люди більш схильні залишатися вдома і дивитися на екран телевізора або комп'ютера, а не тусити з друзями Їм....
більше матеріалів
/-0,21701216697693-/ /-pc-/
Top