counter

Техніки, які позбавлять вас негативних думок


Переглядів: 25


Техніки, які позбавлять вас негативних думок

Негативне мислення здатне зіпсувати будь-яке спілкування та якісно отруїти життя. Порятунок від нього - найважливіше завдання для будь-кого, хто хоче жити в радості і завжди отримувати бажане.

Що таке негативні думки і які небезпеки вони тануть у собі
Наше мислення – потужний інструмент, здатний докорінно змінити наше життя за короткий час. Негативні думки завжди малюють у нашій свідомості найпохмурішу картинку подій, змушуючи «готуватися до гіршого», боятися радості.

«Про що думаєте, то й отримаєте». Ця знаменита фраза дзен-практиків найкраще визначає наслідки негативних думок. Людина, яка щодня очікує від життя складності, труднощі та перешкоди їх і отримає.

Упевнені, що нові стосунки не закінчаться нічим добрим? Швидше за все, розрив неминучий. З гіркотою кажіть, що нову посаду, з якою б ви чудово впоралися, без сумніву отримає хтось інший? Мабуть, що так і станеться. З важким серцем даєте гроші в борг, заздалегідь зітхаючи про їхню безповоротну втрату? Майже гарантовано, що з поверненням кревних у ваш гаманець виникнуть проблеми.

Наша свідомість сприймає негативні думки як програму та змінює реальність під уявні запити. Це означає, що, навчившись подумки вибудовувати позитивну картину світу і майбутнього, ми отримуємо те, чого хочемо.

Як боротися з негативом
Насправді позбутися похмурої картини світу досить просто: головне, дотримуватися кількох правил щасливого життя і використовувати техніки, що перетворюють мислення на позитивне:

1. Розігнати птахів. Уявіть усі ваші думки у вигляді птахів, що розсаджуються на великому дереві вашої свідомості. У той момент, коли ви зловите себе на складанні чергової негативної картини майбутнього, подумки хлопніть у долоні, змусивши всіх птахів злетіти з гілок дерева і зникнути.

З часом це буде виходити все краще і краще, і ви зможете виділяти із загальної зграї саме негативні думки (зазвичай вони видаються у вигляді пошарпаних та хворих пташок).

Коли ви почнете чітко розділяти їх у своїй свідомості, то зможете проганяти лише негативні думки, залишаючи решту птахів на гілках.

2. Відрізати минуле. Ця техніка допомагає жити сьогоднішнім днем, «тут і зараз», відсікаючи від своєї свідомості нав'язливі страхи, думки та спогади. Проводити цю медитацію потрібно щодня з ранку відразу після пробудження.

Розслабтеся, уявіть собі якесь спокійне місце, наприклад, ліс або берег річки. Подивіться на себе і свої думки з минулого, що тягнуться до вашої голови з лівого боку. Обрубайте цей канат, вимовляючи при цьому фразу-ключ: «Я відсікаю будь-які думки та спогади про минуле».

Уявіть другий канат, що тягнеться до вашої голови праворуч: це думки про майбутнє. Обрубайте і його, вимовляючи фразу-ключ: «Я відсікаю будь-які страхи та думки про майбутнє».

Відчуйте свободу в собі. Вимовте заключний ключ: «Я живу сьогодні, тут і зараз. Минуле не має влади наді мною, бо воно було. Майбутнє не має влади наді мною, бо воно не настало. Я зараз, у сьогоднішньому дні.»

Щодня проводячи ці техніки, можна за короткий час суттєво змінити своє мислення, а за ним і життя. Але буває, що у минулому відбулися події, для позбавлення яких потрібні сильніші перетворення. У такій ситуації не обійтися без молитов, що змінюють життя на краще. Ми бажаємо вам щастя та усмішок кожен день, і не забувайте натискати на кнопки та


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 10 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 10 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день підходить для активних починань та самовираження Будьте рі....
Любовний гороскоп на 10 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 10 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви випромінюватимете особливу чарівність, привертаючи увагу свого п....
Гороскоп на 10 грудня 2023 року від Тамари Глоби
Гороскоп на 10 грудня 2023 року від Тамари Глоби
10 грудня буде сприятливим періодом для багатьох представників зодіакального кола Зірки радять залишити у мину....
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Ця субота, 9 грудня 2023 року, буде енергійною, а працездатність зашкалюватиме У цей день усі зможуть здійснит....
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете зіткнутися з деякими труднощами у вирішенні завдань Будьт....
більше матеріалів
/-0,19702887535095-/ /-pc-/
Top