counter
Стрічка новин
Вибрати все
25 Травня
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Як підвищити енергетику та життєвий тонус


Переглядів: 54


Як підвищити енергетику та життєвий тонус

Багато хто зазнає занепаду сил, небажання прокидатися вранці і включатися в активну діяльність. Часто симптоми втоми сигналізують про нестачу життєвої енергії.

Енергетично сильні люди успішніші, швидше домагаються поставлених цілей, впевнені у собі, задоволені своїм життям, встигають більше. Сильна енергетика допомагає підтримувати бадьорість і енергійність, гарний настрій і везіння, тоді як людина з ослабленою енергетикою частіше страждає на апатію, навколо бачить перешкоди, відчуває негативні емоції і замикається в собі.

Причини низької енергетики
До факторів, що впливають на зниження енергетики, можна віднести наведені нижче. Щоб підвищити життєвий тонус, необхідно якнайшвидше усунути їх із вашого життя.

1. Харчування неякісними та шкідливими продуктами, які сприяють накопиченню шлаків в організмі та не дають тілу достатньої кількості енергії для активних дій.

2. Слабка фізична активність та малорухливий спосіб життя, які є причиною застою та відтоку енергетики.

3. Спілкування з людьми, які викликають негативні емоції. До цього відноситься і потрапляння під шкідливий вплив енергетичних вампірів.

4. Будь-які негативні емоції, які сприяють миттєвому відтоку життєвої енергії. Страх, гнів, заздрість — усі ці прояви ваших слабкостей загрожують енергетичним виснаженням.

5. Незавершені відносини також негативно впливають на енергетику. Думки про те, що вам не вдалося щось довести до логічного кінця, сприяють появі негативних почуттів.

6. Сумніви, що породжують боязкість і нерішучість, здатні відібрати у вас величезну кількість енергії.

7. Стреси та паніка також викрадають у вас енергетику, залишаючи вас наодинці з негативними думками та почуттями.

8. Шкідливі звички, з якими ви миритеся, руйнують не лише енергетику, а й ваше здоров'я.

Як підвищити власну енергетику та тонус
Включитись у боротьбу за власний добробут необхідно відразу ж, як тільки ви відчули недостатню кількість енергії для продуктивного та успішного життя.

1. Активні фізичні навантаження допоможуть вам привести організм у тонус і незабаром насолодитися не лише зовнішніми змінами на краще, але й черпати сили із занять.

2. Підвищення імунітету, вживання здорової їжі, загартовування - все це сприяє накопиченню життєвої енергії та її підтримці.

3. Правильний розпорядок дня дозволить вам продуктивно розпочинати щоранку та використовувати власні біоритми для досягнення благополуччя. Відпочинок та повноцінний сон швидко повернуть вам витрачену енергію.

4. Медитації, дихальні гімнастики дадуть вам можливість залишатися в хорошому настрої, а також черпати енергію із зовнішніх джерел.

5. Внутрішня робота з чакрами допоможе вам швидко заповнити нестачу енергетики, дозволить розпрощатися зі шкідливими звичками та залучити до життя удачу.

Вправи для відновлення енергетики
Для цієї вправи вам знадобиться аркуш паперу та ручка. Запишіть усі негативні емоції, що змушують вас втрачати енергію. Це може бути агресивність, обман, зрада — вихлюпніть негатив на папір, не залишаючи його жити всередині вас. Список може вийти об'ємним, але це на краще. Попрацюйте над цим списком, щоб знайти джерела негативу та усунути їх. Для усвідомлення внутрішніх причин агресії використовуйте медитацію. Загляньте вглиб себе, знайдіть джерела проблем та виштовхніть їх силою думки. Такі вправи слід проводити під час максимального накопичення негативної енергетики. Практики роботи з внутрішнім світом займуть не один день, але з часом ви навчитеся контролювати себе і зможете позбавитися негативу.

Ще одним способом змінити життя на краще є отримання позитивних емоцій. Використовуйте будь-які доступні вам методи, щоб щодня заряджатися позитивом. Даруйте кохання, допомагайте, пізнайте нове, використовуйте вільний час для нових захоплень, реалізації власного потенціалу, розвитку своїх талантів.

Присвятіть себе пошуку улюбленої справи, яка стане сенсом вашого життя. Не витрачайте дорогоцінний час на те, що не викликає у вас радості, і пам'ятайте, що жити з волі нагоди - не найкращий вибір.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,21792912483215-/ /-pc-/
Top