counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Травня
25 Травня
Всі новини...

Фен-шуй квартири: десять золотих правил


Переглядів: 58


Фен-шуй квартири: десять золотих правил

На жаль, ми не завжди відчуваємо затишок у своїй оселі. Це відбувається тоді, коли позитивні потоки енергії у приміщенні що неспроможні активно працювати. Тому ми часом не можемо розслабитися, лежачи у своєму ліжку. Або раптово починаємо хворіти. Найгірше, коли таке у будинку відбувається постійно. Позитивна енергія перебуває у стані спокою. Її необхідно активізувати, щоб вона працювала на благо вашому здоров'ю та душевному самопочуттю. Для того, щоб налагодити атмосферу в будинку, потрібно лише скористатися золотими правилами фен-шуй.

Правило перше. Позбавте квартиру від старого мотлоху. Все, що вже давно втратило свій колишній вигляд, потрібно винести з дому. Потрібно позбавитися так само і тих речей, які зламані і більше не функціонують. Позбавтеся того, чим давно не користуйтеся. Так ви зможете звільнити простір для нової енергії, яка принесе достаток.

Друге правило. Для того, щоб захистити себе від негативної енергії людей, які приходять у ваш будинок, необхідно повісити над вхідними дверима дзеркало, бажано кругле йди восьмикутне. Дзеркало відображатиме негативну енергію людини, що увійшла, тим самим повертаючи її господареві. Також це відмінний спосіб захисту від псування та прокльонів.

Третє правило. Фен-шуй квартири говорить, що фінансовий успіх принесе вхідні двері, які будуть розташовані на південному сході. Ця частина будинку символізує багатство та достаток. Двері повинні бути обов'язково дерев'яними. Якщо вона металева, її варто покрити декоративними дерев'яними або скляними панелями.

Четверте правило. Вхідні двері обов'язково повинні бути добре освітлені. Причому не лише всередині будинку, а й зовні. Це притягне позитивну енергетику, а також сприятиме нейтралізації негативу.

П'яте правило. У вітальні та передпокої обов'язково має бути світло та вільно. У цих зонах фен-шуй не повинно бути нічого зайвого. Одяг і взуття, сезон для яких давно пройшов, необхідно прибрати в шафи і тримати в передпокої лише те, що ви носите зараз. Особливу увагу потрібно приділити чистоті та порядку передпокою та вітальні.

Шосте правило. За узголів'ям будь-яких меблів (ліжка, дивана, крісел), особливо на тій, на якій ви спите, обов'язково має бути стіна або перегородка. Там не має бути порожнього простору. Це може позбавити вас опори та впевненості у складних ситуаціях.

Сьоме правило. Якщо в кімнаті двері розташовані навпроти вікна, то енергія вилітає з вашого будинку. Жити в таких приміщеннях дуже важко. Але виправити цю ситуацію можна за допомогою рослин. Відповідно до фен-шуй будинку, на підвіконня необхідно поставити високі рослини, переважно з товстим і круглим листям, наприклад, фікус або товстянку. Вони утримуватимуть позитивну енергетику вдома і не дадуть їй вилетіти у вікно.

Восьме правило. Для фінансового благополуччя повісьте велике дзеркало напроти вашого обіднього столу. Дзеркало властиво подвоювати енергію. Вся їжа, яка лежатиме на столі, відображатиметься, тим самим вона подвоюватиметься. Це приверне гроші до будинку.

Дев'яте правило. Кутів та чітких різких ліній потрібно уникати в інтер'єрі. Кути та різкі лінії – джерела негативної енергетики. Вони не в жодному разі не повинні бути спрямовані на місце вашого відпочинку, наприклад, на диван або ліжко, інакше ви не зможете відновити сили і добре розслабитися.

Десяте правило. У найбільшій кімнаті повинні жити найстарші мешканці будинку або ті, хто є головним годувальником у сім'ї. Це дає баланс енергії між тими, хто мешкає в будинку.

Якщо дотримуватися всіх цих простих правил, то атмосфера у вашому будинку незабаром налагодиться. Приходячи додому, ви відчуватимете приплив сил та життєвої енергії. Будинок стане вам місцем, в якому ви можете розслабитися і відпочити. Якщо вам хочеться дізнатися про фен-шуй докладніше, пишіть нам про це в коментарях.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сильні мантри для очищення карми
Сильні мантри для очищення карми
Читання мантр — корисне заняття для тих, хто хоче позбутися негативу у житті Мантри допоможуть стати кращими н....
Ворожіння на запитання
Ворожіння на запитання
Ворожіння на питання допоможе вам отримати інформацію про будь-яку ситуацію, що склалася у вашому житті Якщо в....
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Обручки вважаються символом вічного кохання, вірності та подружжя Мало хто знає, чому обручка кільце носятьна ....
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Кохання, як відомо, править світом Без цього прекрасного почуття людина починає відчувати самотність, невпевне....
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Астрологи переконані, що кожне жіноче ім'я має особливу енергетику, яка передається оточуючим Наприклад, одним....
більше матеріалів
/-0,2553129196167-/ /-pc-/
Top