counter

Фен-шуй квартири: десять золотих правил


Переглядів: 47


Фен-шуй квартири: десять золотих правил

На жаль, ми не завжди відчуваємо затишок у своїй оселі. Це відбувається тоді, коли позитивні потоки енергії у приміщенні що неспроможні активно працювати. Тому ми часом не можемо розслабитися, лежачи у своєму ліжку. Або раптово починаємо хворіти. Найгірше, коли таке у будинку відбувається постійно. Позитивна енергія перебуває у стані спокою. Її необхідно активізувати, щоб вона працювала на благо вашому здоров'ю та душевному самопочуттю. Для того, щоб налагодити атмосферу в будинку, потрібно лише скористатися золотими правилами фен-шуй.

Правило перше. Позбавте квартиру від старого мотлоху. Все, що вже давно втратило свій колишній вигляд, потрібно винести з дому. Потрібно позбавитися так само і тих речей, які зламані і більше не функціонують. Позбавтеся того, чим давно не користуйтеся. Так ви зможете звільнити простір для нової енергії, яка принесе достаток.

Друге правило. Для того, щоб захистити себе від негативної енергії людей, які приходять у ваш будинок, необхідно повісити над вхідними дверима дзеркало, бажано кругле йди восьмикутне. Дзеркало відображатиме негативну енергію людини, що увійшла, тим самим повертаючи її господареві. Також це відмінний спосіб захисту від псування та прокльонів.

Третє правило. Фен-шуй квартири говорить, що фінансовий успіх принесе вхідні двері, які будуть розташовані на південному сході. Ця частина будинку символізує багатство та достаток. Двері повинні бути обов'язково дерев'яними. Якщо вона металева, її варто покрити декоративними дерев'яними або скляними панелями.

Четверте правило. Вхідні двері обов'язково повинні бути добре освітлені. Причому не лише всередині будинку, а й зовні. Це притягне позитивну енергетику, а також сприятиме нейтралізації негативу.

П'яте правило. У вітальні та передпокої обов'язково має бути світло та вільно. У цих зонах фен-шуй не повинно бути нічого зайвого. Одяг і взуття, сезон для яких давно пройшов, необхідно прибрати в шафи і тримати в передпокої лише те, що ви носите зараз. Особливу увагу потрібно приділити чистоті та порядку передпокою та вітальні.

Шосте правило. За узголів'ям будь-яких меблів (ліжка, дивана, крісел), особливо на тій, на якій ви спите, обов'язково має бути стіна або перегородка. Там не має бути порожнього простору. Це може позбавити вас опори та впевненості у складних ситуаціях.

Сьоме правило. Якщо в кімнаті двері розташовані навпроти вікна, то енергія вилітає з вашого будинку. Жити в таких приміщеннях дуже важко. Але виправити цю ситуацію можна за допомогою рослин. Відповідно до фен-шуй будинку, на підвіконня необхідно поставити високі рослини, переважно з товстим і круглим листям, наприклад, фікус або товстянку. Вони утримуватимуть позитивну енергетику вдома і не дадуть їй вилетіти у вікно.

Восьме правило. Для фінансового благополуччя повісьте велике дзеркало напроти вашого обіднього столу. Дзеркало властиво подвоювати енергію. Вся їжа, яка лежатиме на столі, відображатиметься, тим самим вона подвоюватиметься. Це приверне гроші до будинку.

Дев'яте правило. Кутів та чітких різких ліній потрібно уникати в інтер'єрі. Кути та різкі лінії – джерела негативної енергетики. Вони не в жодному разі не повинні бути спрямовані на місце вашого відпочинку, наприклад, на диван або ліжко, інакше ви не зможете відновити сили і добре розслабитися.

Десяте правило. У найбільшій кімнаті повинні жити найстарші мешканці будинку або ті, хто є головним годувальником у сім'ї. Це дає баланс енергії між тими, хто мешкає в будинку.

Якщо дотримуватися всіх цих простих правил, то атмосфера у вашому будинку незабаром налагодиться. Приходячи додому, ви відчуватимете приплив сил та життєвої енергії. Будинок стане вам місцем, в якому ви можете розслабитися і відпочити. Якщо вам хочеться дізнатися про фен-шуй докладніше, пишіть нам про це в коментарях.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Ця субота, 9 грудня 2023 року, буде енергійною, а працездатність зашкалюватиме У цей день усі зможуть здійснит....
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете зіткнутися з деякими труднощами у вирішенні завдань Будьт....
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та енергія привертатимуть увагу партнера Ви готові ....
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Астролог Тамара Глоба розповіла, що принесе 9 грудня всім знакам зодіаку За її словами, день обіцяє бути насич....
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) День надає можливість проявити свою енергію і рішучість Будьте відкритими до....
більше матеріалів
/-0,23649311065674-/ /-pc-/
Top