counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Грошові прикмети та ритуали: як залучити багатство


Переглядів: 61


Грошові прикмети та ритуали: як залучити багатство

У народі існує безліч грошових прикмет і забобонів, які формувалися протягом багатьох сотень років і дійшли до нашого часу. Ми і сьогодні, самі того не усвідомлюючи, дотримуємося старовинних правил поводження з грошима та віримо у магічні ритуали щодо залучення грошей.

Минулої статті йшлося про грошові прикмети, які сприяють збільшенню фінансів. Крім прикмет, існує ще безліч повір'їв та ритуалів, які допоможуть покращити матеріальний добробут. Про них і буде казка...

Ритуали із залучення грошей досить прості і полягають у побутових дрібницях, які ми робимо щодня. Сміття з будинку не слід виносити після заходу Сонця та до його сходу. Вважалося, що разом зі сміттям, викинутим уночі, піде з дому достаток.

Чи помічаєте ви, у якому положенні стоїть ваш віник? Поставте його вгору смітником, тоді гроші потягнутися у ваш будинок.

Знайти гроші на дорозі – це велика удача! Проте це не варто списувати на манну небесну. З грошовими знахідками на дорозі треба бути обережнішими. По-перше, ці гроші міг хтось втратити. По-друге, на них може лежати псування. У будь-якому випадку, старовинна прикмета свідчить, що, взявши собі знайдені гроші, ви прирікаєте себе на чужі нещастя, які переслідували їх власника. Якщо спокуса занадто велика, і ви все ж таки підняли знайдені гроші з землі, їх необхідно відчистити від чужої енергетики. Найефективніший спосіб - покласти в пакет і засунути в морозилку. А найкраще їх одразу витратити. Тоді енергія їхнього колишнього власника не встигне заволодіти вами.

Здавна вважалося, що дзеркало має деякі магічні властивості. Існує прикмета, якщо навпроти обіднього столу повісити дзеркало, то достаток у ній збільшитися. Пояснюється це тим, що їжа, що лежить на столі, відображається в дзеркалі, і, отже, подвоюється. На стіл не можна ставити пусту тару. Це стосується переважно пляшок. Порожньо у пляшці – порожньо і на столі.

Старі прикмети народжують нові повір'я. Все змінюється: гроші, способи їхнього зберігання, ставлення до них. Сьогодні можна впевнено сказати, що грошові прикмети реально діють. Адже якби вони не працювали, нові повір'я не з'явилися б. Яким прикметам ми довіряємо сьогодні?

У гаманці має завжди залишатися хоча б одна монетка. Навіть якщо всі ваші заощадження зберігаються на картці, не полінуйтеся залишити хоча б п'ять копійок у внутрішній кишені свого гаманця. Енергія монети діятиме на поліпшення вашого матеріального становища.

Гроші мають зберігатися у повному порядку. Розподіліть їх за номіналом та валютою. Долар до долара, євро до євро, карбованець до рубля.

У гаманці можна зберігати відрізок червоної стрічки. Червоний – це колір енергії та руху. Стрічка символізуватиме потік коштів. Бачите, розбагатіти не так вже й важко, якщо дотримуватися кількох простих прикмет!


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів
/-0,18284201622009-/ /-pc-/
Top