counter

Чому і коли загине Росія. "Тіньове ЦРУ" озвучило сумний прогноз для агресора

Чому і коли загине Росія. Тіньове ЦРУ озвучило сумний прогноз для агресора

У світлі все більш зростаючої агресії Росії багато хто цікавиться прогнозом про її майбутнє. Нагадаємо один з найбільш статусних джерел такого прогнозу. 15 червня інтерв'ю польському журналісту видання Polska Times засновник і директор приватної розвідувально-аналітичної організації «Стратфор» (Stratfor) Джордж Фрідман заявив, що Росія розпадеться через 10 років. Джордж Фрідман розповів журналісту видання Polska Times про своє бачення нинішньої політичної ситуації в світі і дав її прогноз на найближчі роки. Істотна частина бесіди була присвячена Росії.

Директор «Стратфор» бачить ситуацію в цій країні в похмурих тонах. А майбутнього не бачить ніякого. Відповідаючи на запитання польського журналіста про майбутнє Росії, аналітик підтвердив свій прогноз, який він дав у своїй книзі «Наступні 100 років», випущеної в 2009 році. Згідно з ним «в 2020-і роки Росія розпадеться».

Він сказав, що «Росія продовжує втрачати сили. Розпад Радянського Союзу був для неї не кінцем, а початком нового етапу, але зараз вона повторює всі помилки пізнього СРСР, залишаючись великий неефективною країною, яка залежить від цін на нафту».

Ціна на нафту відіграє для Росії, за словами Фрідмана, вирішальну роль. «Колишні ціни, коли нафта коштувала 30 доларів, були для Росії трагедією, а нинішній стан можна назвати просто складним. Росіяни отримали можливість частково компенсувати ті збитки, яких вони зазнали в останні три роки», - зокрема сказав він. І ситуація тут, за його поданням, стане ще гірше для цієї країни, адже скоро американські нафтові корпорації «заллють» світ сланцевою нафтою, і ціна на неї знову впаде.

Американський експерт оцінив стан російської економіки як дуже слабкий. «В останні три роки вона страждала через низькі ціни на нафту, держава не була в змозі себе забезпечити. Сучасна Росія стала країною третього світу, вона живе за рахунок експорту природних ресурсів, ціни на які вона не контролює. Це означає, що вона не контролює своє майбутнє», - сказав він.

Високопоставлений аналітик особливо відзначив поведінку РФ на світовій арені, де останнім часом вона «постійно тисне на інші країни». За його словами, все почалося з України в 2014, а тепер триває в Сирії. Все це йому нагадує введення військ до Чехословаччини в 1968 році. Однак, як він сказав, тоді СРСР міг запропонувати більше фінансів, а нинішньому російському «режиму» нічого запропонувати.

Торкнувся Фрідман і стану держапарату РФ. Тут теж все безпросвітно. Так, «сьогоднішня ФСБ поступається за потенціалом КДБ». До того ж, «російські відомства непрацездатні, вони не можуть підтримувати дисципліну, в зв'язку з цим Москві складно надавати комусь допомогу».
«Історія повторюється двічі: перший раз у вигляді трагедії, другий — у вигляді фарсу. Росія зараз знаходиться на другому етапі» — Росія перебуває в стані розпаду, підвів свій скорботний підсумок директор «Стратфор».

Нагадаємо, Джордж Фрідман (народився в 1949 році) — відомий американський політолог, засновник і беззмінний керівник впливової спецструктури Strategic Forecasting Inc. (Скорочено Stratfor), що займається стратегічним прогнозуванням. Створену в 1996 році структуру часто називають «тіньовим ЦРУ». Експерти відзначають, що часто Stratfor першої починає розвивати якусь тему, яку в подальшому підхоплюють офіційні інстанції США, включаючи ЦРУ. Фрідман — автор декількох книг, в числі яких «Гарячі точки. Геополітика, криза і майбутнє світу», «Наступні сто років: прогноз на XXI століття». Джерело.
Новини партнерів
Загрузка...Інші важливі новини і публікації
У Києві переселенцю з голови видалили пухлину розміром із м'яч
У Києві переселенцю з голови видалили пухлину розміром із м'яч
У Києві провели унікальну операцію з видалення гігантської пухлини Її довжина - 16 см, ширина - 14 см
Найбільш люблячі чоловіки за знаком Зодіаку
Найбільш люблячі чоловіки за знаком Зодіаку
Нерідко доводиться чути такі питання: «Чоловіки яких знаків Зодіаку найбільш люблячі?», «Хто найбільш холодний....
Як розпочати перестати жерти. Чоловік Пугачової перейнявся зайвою вагою
"Як розпочати перестати жерти". Чоловік Пугачової перейнявся зайвою вагою
Чоловік російської Примадонни Алли Пугачової, телеведучий Максим Галкін поділився зі своїми шанувальниками деп....
Повели в гримерку під руки. Бузовій стало погано на концерті
"Повели в гримерку під руки". Бузовій стало погано на концерті
Концерт колишньої учасниці реаліті-шоу "Дом-2" Ольги Бузової, яка в останні два роки посилено намагається спів....
Цукор - це наркотики. Вчені з'ясували, як побороти бажання їсти солодощі
Цукор - це наркотики. Вчені з'ясували, як побороти бажання їсти солодощі
Експерти в дієтології вважають, що здоровий раціон і регулярна фізична активність здатні пригнічувати бажання ....
більше матеріалів
/-0,64145803451538-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top