Представники науки з Японії вважають, що від грипу здатний уберегти вітамін D. Для отримання інформації було проведено дослідження за участю 167 дітей. Після його завершення вчені зробили висновок, що цей вітамін ефективний в боротьбі з грипом.
Дослідження тривало 4 місяці. Діти, які приймали вітамін D, захворювали на грип рідше в порівнянні з тими, хто його не приймав.
Принцип дії речовини такий: вітамін D стимулює імунну систему, яка запускає вироблення білків, таких як кателіцідін і дефензіни. Вони нейтралізують віруси і стимулюють активність клітин. Крім вірусів грипу така терапія ефективна при боротьбі з менінгітом і пневмонією.
Бажаний ефект дасть вся група вітаміну D. Крім того, речовина сприятливо впливає на дитячу опорно-рухову систему і стимулює ріст дітей. Вітамін корисно приймати при переломах, тріщинах і для зниження ризику появи остеопорозу.
Дефіцит вітаміну D поширений в зимові місяці, особливо в країнах, розташованих на північ від екватора.
Вітамін D міститься в рибі, ікрі, яйцях, яловичої і свинячої печінки. Також він є в сметані і вершках, маслі рослинного походження, в лисичках (грибах).
Також буде ефективна добавка вітаміну D3. Наші медики рекомендують добову норму вітаміну D – 600 ME (15 мкг). Ти будеш шокований, дізнавшись, що в Канаді і США є багато лікарів, які щодня призначають до 50 000 МО вітаміну D в якості лікування довгого списку хронічних захворювань.
Але перш ніж почати приймати вітамін D у вигляді добавки, необхідно здати аналіз крові на 25 (ОН) D. Як інтерпретувати результати:
- серйозна недостатність – дефіцит – оптимальний рівень 50-100 ng/ml.
Найбільш поширена профілактична добова норма вітаміну D в західній медицині – дорослим 10000 МО. Дефіцит вітаміну Д усувається підвищеними дозуванням вітаміну D3 протягом декількох місяців і контролюється аналізами! А потім підтримується профілактично.
Дослідження вчених було проведено дуже вчасно – напередодні сезонних захворювань, відзначають професори-вірусологи.
Це вже не перший сучасний експеримент, спрямований на вивчення властивостей вітаміну D. Тенденція показує, що ще недавно вчені більше розробляли і вивчали синтетичні препарати і складні комбінації ліків. Тепер же їх часто цікавлять природні і доступні кожному речовини для лікування і профілактики хвороб.