counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Листопада
29 Листопада
Всі новини...

Більше нічим: Вчителям в Росії зарплату видали дровами


Переглядів: 247


Більше нічим: Вчителям в Росії зарплату видали дровами

У Кургані в середній школі зауральського райцентру Звериноголовське вчителі повідомили, що з 22 січня припиняють роботу, якщо їм не виплатять борги із зарплати. До 25 вчителів приєдналися дві третини колективу сусідньої школи в с. Круглому. Це відбувається в одному з найбідніших регіонів у Росії.

9 грудня 2017 року вчителі Звериноголовської середньої школи зібралися для обговорення стану та повідомили, що готові страйкувати. Майбутній страйк назвали «бунтом», але йдеться про законний страйк, який обумовлений ​​ст. 142 Трудового кодексу Росії - в разі затримки зарплати на термін більше 15 днів працівник має право припинити роботу на період до виплати заборгованості.

На початку грудня директору повідомлень педагоги не написали - але записали відеозвернення до президента Володимира Путіна, що їм припинили платити зарплати.

Губернатор Курганської області Олексій Кокорін незабаром повідомив наступне: Я, учитель історії, який має 25-річний стаж, працюю на півтори ставки й отримую 17 тисяч рублів «брудними», а «чистими» 14 тисяч. Молоді фахівці, які приїхали працювати в село, за свою роботу отримують по 12-14 тисяч».

«В області скрутне становище. 100 тисяч підйомних для вчителів, які їдуть у село, скасували. Також були скасовані компенсації за світло і дрова», - вторить йому керівник місцевої профспілки вчителів Ніна Михайлова.

«Це було зроблено за розпорядженням Мінфіну РФ, який порахував, що вчителі Кургану спалюють дуже багато дров - від двох до п'яти автомобілів на рік, а вартість машини - близько 8 тисяч рублів. Разом - до 40 тисяч рублів в топку. Краще по 1200 всім на руки, і грійтесь, як хочете. Взимку, в степу... » - додала вона.

Місцевий обком профспілки освіти надав страйкарям консультацію, але відразу від них дистанціювався.

Приїхавши до вчителів села, губернатор Кокорін назвав і винних у «помилках» - голову району, фінансового управління області та керівництво районного департаменту освіти.

«Неприпустимо, коли фонд зарплати, який передбачений лише для педагогічного складу, розподілявся на технічний персонал. Ми цю ситуацію промоніторимо, вчителів проінформуємо. Якщо є можливість, то виплатимо», - сказав губернатор. Він також пообіцяв індексацію на 20% тих 1200 рублів.

«Боргів немає», - сказав «Новой газете» голова Звериноголовського району Михайло Шейгец.

«Я вам відповідально заявляю. Ніхто не може ні копійки витратити того, що дано на зарплату. Це треба бути хворим», - сказав він.

Співрозмовник додав, що має акт позапланової перевірки, яку здійснила Держінспекція праці в Звериноголовській ЗОШ імені Кравченка. «На момент перевірки, заборгованість з виплати зарплати відсутня». Час і дата перевірки не зазначені. Також не заповнено рядок «При проведенні перевірки були присутні».

У довідці від 15 січня цього року начальник місцевого управління освіти Олена Візгін повідомила: «Муніципальна казенна установа «Управління освіти адміністрації Звериноголовського району» направляє дані про середню зарплату педагогів освітніх установ Звериноголовського району за 2016 рік - 23 260 руб., за 2017 - 22 257 руб.».

«Заборгованості немає, зарплата повністю видана, правових порушень немає. Я більше нічого не коментую», - каже Візгін.

«Справа в тому, що в потрібну суму - в 22 тисячі рублів - входять і компенсації комунальних послуг. Ми їх вважаємо як заробітну плату, а вчителі ні», - говоритьзаступник голови району Ольга Лукоянова.

«Якщо ми досягли 22 тисяч рублів, то більше вчителям ми виплатити не можемо: Звериноголовський район - на 80% дотаційний, ми ці гроші виплатили, і більше не буде. У них входять і гроші за дрова», - зазначила вона

Росія, зарплата дровами, дрова, бідність, учитель, педагог


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
1 грудня приказка про те, що щастя любові в дії, як ніколи актуальна Відносини завтра поставлені під сумнів ли....
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Коли день не вдається з самого ранку, іноді винні ми самі, так як ще ввечері притягли в своє життя негатив Вия....
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
«Я не довіряю людям, яким не подобаються собаки, але я довіряю собакам, якщо їм не подобається якась людина» —....
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Астрологія – це ціла наука, яка визначає особистість людини, її характер і особливі риси Але мало кому відомий....
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Ці люди більш схильні залишатися вдома і дивитися на екран телевізора або комп'ютера, а не тусити з друзями Їм....
більше матеріалів
/-0,2887270450592-/ /-pc-/
Top