counter

Слизька справа. Як дійти до роботи і не покалічитися в ожеледь


Переглядів: 147


Слизька справа. Як дійти до роботи і не покалічитися в ожеледь

З огляду на погодні умови, які склалися практично по всій території України, а саме снігопад і ожеледь, ми зробили підбірку практичних порад, які зменшать ризик отримання травм на слизькій дорозі.

Для початку рекомендується вибирати найбезпечніші шляхи пересування. Не забувайте, що під снігом, що випав може ховатися лід. Швидко ходити не рекомендується взагалі. При ходьбі намагайтеся не тримати руки в кишенях — вони повинні бути вільні, щоб балансувати ними під час руху.

Роблячи крок ставте на землю підошву повністю, а коліна намагайтеся розслабити. Сумку краще за все повісити на плече, або взагалі взяти рюкзак, який не буде сковувати рухи. Літнім людям варто ходити з тростиною з гумовим наконечником, або використовувати спеціальну палицю з шипами.

В ідеалі літнім людям краще перечекати негоду вдома, так як серед постраждалих від ожеледиці — 2/3 саме пенсіонери. А ось кому зовсім не рекомендується залишати будинок в ожеледь — так це вагітним. Краще почекати поки не приберуть сніг і не потрусять тротуари піском.

Якщо падіння уникнути не вдалося, то на льоту постарайтеся зігнути коліна і ніби присісти — це значно знизить висоту падіння. Для запобігання переломів, максимально згрупуйтеся — не треба виставляти руки вперед, а ноги тримайте вкупі.

Переходячи проїжджу частину, переконайтеся, що автомобілів немає. Навіть на переході краще дочекатися поки машина проїде повз або повністю зупиниться.

Жінкам під час ожеледиці не рекомендується взувати підбори. Найкраще носити взуття з плоскою гумовою підошвою, яка не твердіє при низьких температурах. Відмінними підошвами для льоду вважаються основи з мікропористого або іншого м'якого матеріалу без високих каблуків.

Також є декілька хитрощів, як поліпшити "зчіплюваність" взуття з землею.

У найближчій взуттєвої майстерні можна попросити встановити так звану «профілактику від ковзання». Це гумові прокладки, які клеяться на підошву і каблук.

Також допоможе звичайний медичний пластир в рулонах. Його слід клеїти на всю підошву, бажано хрест-навхрест. Пластир дуже добре допомагає при ожеледі, але у нього є мінус: він швидко намокає і відклеюється. Він може протриматися від кількох годин до декількох днів.

Врятує від ожеледиці войлок або жорстка частина звичайної губки. Потрібно взяти водостійкий клей або клей «Момент» і приклеїти їм войлок до взуття невеликими шматками.

Старі чоботи, яких не шкода, можна подряпати на підошві крупнозернистим наждачним папером. Зовсім радикальний спосіб не покалічитися в ожеледь — льодоступи. Однак вони не зовсім естетично виглядають, хоча безпека понад усе.

Обходьте кришки каналізаційних люків, бровки, і сходинки — вони можуть виглядати безпечно, але насправді — покриті тонким шаром льоду. Небезпечно також прогулюватися уздовж проїжджої частини. По-перше якщо ви посковзнетеся, то можете впасти на проїжджу частину, а по-друге автомобіль може занести на тротуар.

Ходіть посередині тротуару, подалі від будинків, так як з дахів може впасти сніг або бурулька. Якщо після падіння через деякий час ви відчули головний біль, нудоту або біль в суглобах, то терміново потрібно звернутися в травмпункт.


Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
/-0,40603303909302-/ /-pc-/
Top