counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Жовтня
27 Жовтня
26 Жовтня
Всі новини...


Трамп вважає, що в американських ВНЗ обмежують права "білих" - The Independent


Переглядів: 62


Трамп вважає, що в американських ВНЗ обмежують права білих - The Independent

Американські активісти стверджують, що в Адміністрації Дональда Трампа розмірковують над тим, як скласти і висунути судовий позов американським ВНЗ через «дискримінацію білих», повідомляє The Independent. Ця новина є останнім доказом того, що новий Генеральний прокурор США Джефф Сешнс намагається реорганізувати пріоритети відділу цивільних прав Міністерства юстиції США, яке вже зайнялося зміною основних законів, прийнятих адміністрацією Обами, щодо прав гомосексуалістів, а також виборчих прав громадян.

У цій ситуації критика спрямована на так звану «позитивну дискримінацію» - правовий захист інтересів історично ущемлених груп, яка давно застосовувалася департаментом. Вона включає заходи з надання переважних прав або привілеїв певним групам населення.

На веб-сайті відділу Мін'юсту США говориться, що воно «стежить за дотриманням громадянських і конституційних прав всіх американців, особливо найбільш незахищених членів суспільства».

Згідно з документом, отриманим The Times, Підрозділ цивільних прав зараз шукає юристів, зацікавлених у «розслідуваннях і можливих судових розглядах, пов'язаних з умисною расовою дискримінацією під час вступу до коледжів та університетів США».

Офіційні особи розповіли The Washington Post, що проектом не буде керувати відділення Міністерства юстиції США, яке відповідає за освіту, а замість цього підготовку візьме на себе головний офіс, де працюють співробітники, призначені Трампом. Тому, швидше за все, особа, яка очолює ініціативу, буде керуватися політичними цілями, а не бажанням застосування антидискримінаційних програм в освіті.

Прес-секретар Міністерства не змогла підтвердити або спростувати інформацію, отриману журналістами. Один з чиновників сказав, що документ був опублікований кимось із персоналу і не відображає нову політику Міністерства юстиції.

Протягом десятиліть під час вступу на бакалаврат в американських ВНЗ застосовувалася політика «позитивної дискримінації». Але в останні роки її сильно критикують. Прихильники стверджують, що вона допомагає незахищеним членам суспільства, особливо афроамериканцям і латиноамериканцям, отримати доступ до освіти в установах, в які вони не змогли б вступити самостійно. Тим часом, противники стверджують, що дискримінація однієї частини населення в минулому не виправдовує дискримінацію іншої її частини сьогодні.

Верховний суд США визначив, що університети, які мають різноманітний студентський склад, отримуватимуть привілеї. Тому такий фактор, як раса абітурієнта, враховується при розгляді університетських заявок.

При розгляді університетом заявки враховуються різноманітні фактори, зокрема, чи  піддавався абітурієнт утискам, а також етнічне розмаїття, яке він може привнести в життя університету, замість того, щоб оцінювати більш об'єктивні дані, як результати тестів або шкільні оцінки, які не дають повного уявлення про кандидата.

Нещодавно Верховний суд США визнав, що «расова політика» Техаського університету відповідає вимогам Конституції. Але судові позови проти таких престижних навчальних закладів, як Гарвардський університет і Університет Північної Кароліни, все ще перебувають на стадії розгляду. В обох позовах стверджується, що політика «позитивної дискримінації» призвела до обмеження прав абітурієнтів азіатського походження.

переклад Анна Залозна

Читайте АСН в Google News
Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації
16-річний водій-вбивця їхав на швидкості близькою до 200 км/год. Активісти знайшли відео за хвилини до трагедії
16-річний водій-вбивця їхав на швидкості близькою до 200 км/год. Активісти знайшли відео за хвилини до трагедії
Активісти з Харкова отримали доступ до відео з телефонів пасажирів Infiniti, яким керував водій-вбивця Микола ....
Чому не можна мити посуд в гостях. Народні прикмети
Чому не можна мити посуд в гостях. Народні прикмети
З посудом завжди було пов'язано чимало традицій і прикмет Жінка, будучи господинею будинку, відповідала за йог....
Дратують вічними сумнівами: 3 найбільш невпевнених знаки Зодіаку
Дратують вічними сумнівами: 3 найбільш невпевнених знаки Зодіаку
Внутрішні страхи і сумніви притаманні кожній нормальній людині І навіть зовні сильні і впевнені чоловіки часом....
Чи вийде з вас ділова жінка? Перспективи для різних знаків Зодіаку
Чи вийде з вас ділова жінка? Перспективи для різних знаків Зодіаку
За словами астрологів, знаки Зодіаку наділяють кожного з нас певними якостями незалежно від статіІ багато жіно....
Остерігайтеся брехати і брехунів: найточніший любовний гороскоп на 27 жовтня
Остерігайтеся брехати і брехунів: найточніший любовний гороскоп на 27 жовтня
Навіть не намагайтеся хитрувати зі своєю коханою людиною – 27 жовтень зірки категорично проти нещирості навіть....
більше матеріалів
/-0,33801603317261-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top