counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня
Всі новини...


Трамп вважає, що в американських ВНЗ обмежують права "білих" - The Independent


Переглядів: 60


Трамп вважає, що в американських ВНЗ обмежують права білих - The Independent

Американські активісти стверджують, що в Адміністрації Дональда Трампа розмірковують над тим, як скласти і висунути судовий позов американським ВНЗ через «дискримінацію білих», повідомляє The Independent. Ця новина є останнім доказом того, що новий Генеральний прокурор США Джефф Сешнс намагається реорганізувати пріоритети відділу цивільних прав Міністерства юстиції США, яке вже зайнялося зміною основних законів, прийнятих адміністрацією Обами, щодо прав гомосексуалістів, а також виборчих прав громадян.

У цій ситуації критика спрямована на так звану «позитивну дискримінацію» - правовий захист інтересів історично ущемлених груп, яка давно застосовувалася департаментом. Вона включає заходи з надання переважних прав або привілеїв певним групам населення.

На веб-сайті відділу Мін'юсту США говориться, що воно «стежить за дотриманням громадянських і конституційних прав всіх американців, особливо найбільш незахищених членів суспільства».

Згідно з документом, отриманим The Times, Підрозділ цивільних прав зараз шукає юристів, зацікавлених у «розслідуваннях і можливих судових розглядах, пов'язаних з умисною расовою дискримінацією під час вступу до коледжів та університетів США».

Офіційні особи розповіли The Washington Post, що проектом не буде керувати відділення Міністерства юстиції США, яке відповідає за освіту, а замість цього підготовку візьме на себе головний офіс, де працюють співробітники, призначені Трампом. Тому, швидше за все, особа, яка очолює ініціативу, буде керуватися політичними цілями, а не бажанням застосування антидискримінаційних програм в освіті.

Прес-секретар Міністерства не змогла підтвердити або спростувати інформацію, отриману журналістами. Один з чиновників сказав, що документ був опублікований кимось із персоналу і не відображає нову політику Міністерства юстиції.

Протягом десятиліть під час вступу на бакалаврат в американських ВНЗ застосовувалася політика «позитивної дискримінації». Але в останні роки її сильно критикують. Прихильники стверджують, що вона допомагає незахищеним членам суспільства, особливо афроамериканцям і латиноамериканцям, отримати доступ до освіти в установах, в які вони не змогли б вступити самостійно. Тим часом, противники стверджують, що дискримінація однієї частини населення в минулому не виправдовує дискримінацію іншої її частини сьогодні.

Верховний суд США визначив, що університети, які мають різноманітний студентський склад, отримуватимуть привілеї. Тому такий фактор, як раса абітурієнта, враховується при розгляді університетських заявок.

При розгляді університетом заявки враховуються різноманітні фактори, зокрема, чи  піддавався абітурієнт утискам, а також етнічне розмаїття, яке він може привнести в життя університету, замість того, щоб оцінювати більш об'єктивні дані, як результати тестів або шкільні оцінки, які не дають повного уявлення про кандидата.

Нещодавно Верховний суд США визнав, що «расова політика» Техаського університету відповідає вимогам Конституції. Але судові позови проти таких престижних навчальних закладів, як Гарвардський університет і Університет Північної Кароліни, все ще перебувають на стадії розгляду. В обох позовах стверджується, що політика «позитивної дискримінації» призвела до обмеження прав абітурієнтів азіатського походження.

переклад Анна Залозна

Читайте АСН в Google News

Інші важливі новини і публікації
Колишній офіцер КДБ заявив про вербування Володимира Соловйова
Колишній офіцер КДБ заявив про вербування Володимира Соловйова
Колишній співробітник Комітету державної безпеки (КДБ) СРСР підполковник Володимир Попов у своїй книзі «Змова ....
Астрономи чекають падіння чергового великого астероїда на Землю
Астрономи чекають падіння чергового великого астероїда на Землю
Астероїд отримав назву 2018VP1, пише NYPost з посиланням на заяву відомого вченого Нілу де Грасса Тайсона, яке....
У Перу знайшли гігантський малюнок домашньої тварини: йому близько 2 тис. років
У Перу знайшли гігантський малюнок домашньої тварини: йому близько 2 тис. років
В Перу вчені виявили дуже древній малюнок кота Передбачається, що зображення домашньої тварини нанесли на скел....
Зеленський озвучив, коли знову введе жорсткий карантин: Буде дуже складно всім
Зеленський озвучив, коли знову введе жорсткий карантин: Буде дуже складно всім
Президент Володимир Зеленський готовий знову ввести жорсткий карантин, якщо добовий приріст хворих коронавирус....
При яких хворобах корисний зелений чай
При яких хворобах корисний зелений чай
Група дослідників з Китаю виявила, що зелений чай можна використовувати для клітинної терапії, в ході якої спе....
більше матеріалів
/-0,41291093826294-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top