counter

Купувати чи почекати? Скільки коштує нині нерухомість в Україні


Переглядів: 767


Купувати чи почекати? Скільки коштує нині нерухомість в Україні

В Україні на ринку нерухомості пропозиція значно перевищує попит. Як сказано у звіті Національного банку України про фінансову стабільність у країні за червень 2017 року, в I кварталі 2017 року збудовано в два рази більше квартир, ніж у I кварталі 2016-го. В середині травня поточного року в столиці продавали квартири в 265 новобудовах. Але, незважаючи на це, вартість житла залишається для більшості громадян занадто високою.

За даними порталу Domik.ua, найдорожче однокімнатна квартира в новобудові коштуватиме в Києві. У червні середня ціна такого житла тут становить 45 тис. доларів. Не на багато відстає Одеса, де вартість однокімнатної квартири в новому будинку обійдеться в середньому 42 тис. доларів. Від 27 тис. доларів стартує ціна у Львові.

Найнижчі ціни на таке житло в Херсоні та Чернігові - від 14 тис. доларів. Також невисокі ціни в Полтаві і Черкасах - в середньому 15 тис. доларів.

За 19 тис. доларів в середньому можна придбати однокімнатну квартиру в новобудові в Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Кропивницькому. На тисячу більше (в середньому 20 тис. доларів) доведеться віддати за таке житло в Луцьку, Івано-Франківську та Тернополі.

Від 22 до 25 тис. доларів в середньому обійдеться однокімнатна квартира в новобудові в Рівному, Чернівцях, Дніпрі, Запоріжжі та Харкові.

вартість квартири, однокімнатна квартира, вторинний ринок, квартира в новобудові, ціна квартири, нерухомість, скільки коштують квартири

Вартість об'єктів залежить від планування, площі і наявності ремонту в квартирі. Уточнюється, що на околицях міст придбати житло можна за більш вигідними цінами. Те ж саме стосується цін на однокімнатні квартири в будинках старого житлового фонду в різних містах країни. Вартість такого житла істотно відрізняються від вартості житла в нових будинках.

Найбільше доведеться віддати за квартиру на вторинному ринку в Києві. Тут однокімнатна квартира коштує в середньому 25 тис. доларів. Хоча це значно нижче ціни за житло в новобудові. У лідерах за вартістю однокімнатної квартири в будинку старої побудови також Одеса - 24 тис. доларів, Дніпро - 22 тис. доларів, Харків - 20 тис. доларів і Львів - 20 тис. доларів.

А ось найдоступніші квартири на вторинному ринку в Хмельницькому - 10 тис. доларів, Луцьку, Івано-Франківську, Чернігові, Херсоні та Запоріжжі - в середньому 11 тис. доларів. У Житомирі, Черкасах та Полтаві таке житло можна придбати в середньому за 12 тис. доларів.

Від 13 до 16 тис. доларів обійдеться однокімнатна квартира на вторинному ринку в Рівному, Ужгороді, Тернополі, Вінниці, Миколаєві, Кропивницькому та Сумах.

вартість квартири, однокімнатна квартира, вторинний ринок, квартира в новобудові, ціна квартири, нерухомість, скільки коштують квартириТим часом у національному регуляторі прогнозують, що через надлишкову пропозицію житла, яка тисне на ціни, вартість нерухомості буде поступово знижуватись.

Тетяна Стець

Читайте АСН в Google News




Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
/-0,40374779701233-/ /-pc-/
Top