counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Січня
29 Січня
Всі новини...

Купувати чи почекати? Скільки коштує нині нерухомість в Україні


Переглядів: 765


Купувати чи почекати? Скільки коштує нині нерухомість в Україні

В Україні на ринку нерухомості пропозиція значно перевищує попит. Як сказано у звіті Національного банку України про фінансову стабільність у країні за червень 2017 року, в I кварталі 2017 року збудовано в два рази більше квартир, ніж у I кварталі 2016-го. В середині травня поточного року в столиці продавали квартири в 265 новобудовах. Але, незважаючи на це, вартість житла залишається для більшості громадян занадто високою.

За даними порталу Domik.ua, найдорожче однокімнатна квартира в новобудові коштуватиме в Києві. У червні середня ціна такого житла тут становить 45 тис. доларів. Не на багато відстає Одеса, де вартість однокімнатної квартири в новому будинку обійдеться в середньому 42 тис. доларів. Від 27 тис. доларів стартує ціна у Львові.

Найнижчі ціни на таке житло в Херсоні та Чернігові - від 14 тис. доларів. Також невисокі ціни в Полтаві і Черкасах - в середньому 15 тис. доларів.

За 19 тис. доларів в середньому можна придбати однокімнатну квартиру в новобудові в Ужгороді, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Кропивницькому. На тисячу більше (в середньому 20 тис. доларів) доведеться віддати за таке житло в Луцьку, Івано-Франківську та Тернополі.

Від 22 до 25 тис. доларів в середньому обійдеться однокімнатна квартира в новобудові в Рівному, Чернівцях, Дніпрі, Запоріжжі та Харкові.

вартість квартири, однокімнатна квартира, вторинний ринок, квартира в новобудові, ціна квартири, нерухомість, скільки коштують квартири

Вартість об'єктів залежить від планування, площі і наявності ремонту в квартирі. Уточнюється, що на околицях міст придбати житло можна за більш вигідними цінами. Те ж саме стосується цін на однокімнатні квартири в будинках старого житлового фонду в різних містах країни. Вартість такого житла істотно відрізняються від вартості житла в нових будинках.

Найбільше доведеться віддати за квартиру на вторинному ринку в Києві. Тут однокімнатна квартира коштує в середньому 25 тис. доларів. Хоча це значно нижче ціни за житло в новобудові. У лідерах за вартістю однокімнатної квартири в будинку старої побудови також Одеса - 24 тис. доларів, Дніпро - 22 тис. доларів, Харків - 20 тис. доларів і Львів - 20 тис. доларів.

А ось найдоступніші квартири на вторинному ринку в Хмельницькому - 10 тис. доларів, Луцьку, Івано-Франківську, Чернігові, Херсоні та Запоріжжі - в середньому 11 тис. доларів. У Житомирі, Черкасах та Полтаві таке житло можна придбати в середньому за 12 тис. доларів.

Від 13 до 16 тис. доларів обійдеться однокімнатна квартира на вторинному ринку в Рівному, Ужгороді, Тернополі, Вінниці, Миколаєві, Кропивницькому та Сумах.

вартість квартири, однокімнатна квартира, вторинний ринок, квартира в новобудові, ціна квартири, нерухомість, скільки коштують квартириТим часом у національному регуляторі прогнозують, що через надлишкову пропозицію житла, яка тисне на ціни, вартість нерухомості буде поступово знижуватись.

Тетяна Стець

Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Якраз і назавжди прив'язати до себе удачу: 10 правил успішної людини
Якраз і назавжди прив'язати до себе удачу: 10 правил успішної людини
Досягти успіху простіше, якщо вам супроводжує успіх Залучити її може кожен, але для цього важливо дотримуватис....
П'ять ефективних технік очищення від негативу
П'ять ефективних технік очищення від негативу
Кожен з нас може вийти з себе, розладнатися, почати переживати і так далі Все це — негативні емоції, яких необ....
Найбільш витривалі, сильні та стійкі Знаки Зодіаку
Найбільш витривалі, сильні та стійкі Знаки Зодіаку
Не всім людям дано сила і стійкість від природи Проте астрологи вважають, що є люди як мінімум п'яти Знаків Зо....
10 знаків Всесвіту, що ви йдете неправильним шляхом
10 знаків Всесвіту, що ви йдете неправильним шляхом
Всесвіт приготував для кожного щасливе життя, але часом людина збивається з правильного курсу, повертаючи на х....
На россии не исключают второго раунда мобилизации
На россии не исключают второго раунда мобилизации
Британська розвідка у своєму щоденному треді повідомила, що російська влада не виключає другого раунду мобіліз....
більше матеріалів
/-0,32763910293579-/ /-pc-/
Top