counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Січня
27 Січня
Всі новини...


Сумісність Знаків Зодіаку батьків і дітей. Кому доведеться найважче


Переглядів: 634


Сумісність Знаків Зодіаку батьків і дітей. Кому доведеться найважче

Існує думка, що батьки можуть розуміти своїх дітей навіть без слів. Але іноді дитина може бути дуже неслухняною, а спроби батьків знайти спільну мову зі своїм чадом не приносять позитивного результату. Астрологи довели, що саме зодіакальна несумісність є причиною конфліктів і непорозумінь. У зв'язку з цим експерти пропонують вашій увазі гороскоп сумісності, за допомогою якого ви дізнаєтеся, чи вийде у вас досягти гармонії у відносинах з вашими дітьми.

Овен
Представники цього сузір'я вважаються імпульсивними. Але насправді батько-Овен - чуйний і чуйний. Він може влаштувати скандал на роботі, висловити своє невдоволення друзям, але дитина ніколи не побачить темну сторону свого тата. Найкраще батько-Овен знаходить спільну мову з дітьми цих сузір'їв: Тельці, Діви, Козероги. Часті непорозуміння можуть виникати з раками, Скорпіонами і Рибами.

А ось маму-Овна складно назвати чуйною і ніжною. Більш того, вона завжди прагне займати в сім'ї роль батька і здебільшого займається вихованням дитини. Але це не означає, що мами-Овни часто лають своїх дітей і карають їх без приводу, аби показати свій авторитет. Вони використовують таку манеру виховання лише для того, щоб їх улюблене чадо росло сильної і самодостатньою особистістю. Мама-Овен сумісна з дітьми повітряних Знаків (Близнюки, Терези, Водолій). Набагато складніше знайти взаєморозуміння з Овнами, Левами, Стрільцями.

Телець

Батько-Телець обожнює своїх дітей, і часом настільки сильно, що буквально ні в чому не може відмовити своїм дітям. Саме тому у представників цього сузір'я досить часто виростають надто примхливі і вимогливі діти. Однак тата-Тельця не переконати. Він упевнений, що точно знає, що потрібно його чадам, і що відмовляти своїм дітям в їх «маленьких» примхах просто неприпустимо. У Тельців добре складаються відносини з: Рибами, раками, Дівами. Несумісність: Скорпіони, Стрільці, Водолії.

Представниці цього сузір'я багато в чому схожі на тат-Тельців. Вони часто балують своїх дітей, завжди йдуть на поступки, але якщо чадо не слухається і не піддається вихованню, мама-Телець стане суворішим. Вона ніколи не відправить дитину в кут і навіть не буде занадто сильно лаяти його. Швидше за все, вона просто спробує серйозно поговорити зі своїм коханим дитиною. Мами-Тельці ідеально сумісні з: Овнами, Водоліями, Дівами. А ось з Рибами, раками і Стрільцями може легко виникнути непорозуміння.

Близнюки
Тата-Близнюки мають масу позитивних якостей і можуть стати для своїх дітей кращими друзями. Вони можуть годинами грати з ними, постійно придумуючи нові види розваг. Але ось виховувати дитину їм вдається насилу. Проблема в тому, що представники цього сузір'я самі відчувають себе дітьми до самої старості, тому навіть в 40 років тато-Близнюки може не розуміти, що добре, а що погано. Близнюки можуть легко знайти контакт з будь-яким Знаком Зодіаку, але особливо з Овнами, Левами і Стрільцями. Виняток - Раки і Козероги.

Мама-близнюк також стає для дитини близьким другом, здатна розуміти його дитячі проблеми і переживання. Вона завжди вислухає чадо і в будь-якій ситуації прийме його сторону. Якщо у мами-Близнюка кілька дітей, вона ніколи не буде обділяти увагою когось із них. Саме тому жінки-Близнюки теж сумісні з усіма Знаками Зодіаку, за винятком Риб і Козерога.

Рак

По своїй натурі Раки дуже чутливі і чуйні. Батьки намагаються якомога більше часу проводити зі своєю дитиною і стежити за кожним його кроком. Але коли чадо ставиться підлітком, тато-Рак починає сильно переживати, так як дитина рідше ділиться з ним своїми проблемами і часом свариться з батьком через постійного контролю. Представники цього сузір'я мають сильний емоційний зв'язок з водяними знаками (Рак, Риби, Скорпіон). Їм складно знайти спільну мову з: Овнами, Левами, Стрільцями.

Звання дбайливої ​​мами можна сміливо присудити Раку. Але вона завжди прагне контролювати дитину і часом робить це не найкращими способами. Якщо їй здається, що чадо приховує від неї свої секрети, мама-Рак безсоромно зможе прочитати його особистий щоденник або листування з друзями, що сильно дратує її дітей. Представниці цього сузір'я сумісні з: Раками, Рибами, Терезами. А ось земні знаки (Телець, Діва, Козеріг) з працею можуть змиритися з гіперопікою мами.

Лев
Незважаючи на те що тата-Леви сильно люблять своїх дітей, вони рідко показують свої почуття дітям. Представники цього сузір'я впевнені, що виховання дитини - обов'язок мами, а він повинен забезпечувати сім'ю всім необхідним. Досить часто саме тому у Львів виникають сварки з дітьми. Набагато рідше розбіжності виникають з: Близнюки, Терези, Водолій. Водні Знаки (Рак, Риби, Скорпіони) емоційніші, і вони набагато більше страждають через відсутність уваги батька.

Мама-Лев намагається виховувати свою дитину впевненою і самодостатньою особистістю. Вона багато часу приділяє своєму чаду, але при цьому не одержима своєю дитиною. Часом здається, що цим жінкам вдається буквально все. Адже незважаючи на безкрайню любов до своїх дітей, вона не забувається приділяти час і собі і своїм захопленням. У мам-Львів ідеальне взаєморозуміння з: Тельцями, Дівами, Козерогами. Складніше знайти контакт з: Раками, Рибами, Терезами.

Діва
На жаль, тата-Діви рідко стають хорошими батьками. Це не означає, що вони не люблять своїх дітей, але, як правило, у них немає особливого бажання займатися їхнім вихованням. Однак дітям подобається проводити час з представниками цього Знака, адже незважаючи на відсутність батьківських почуттів, тато-Діва не проти порадувати своє чадо новою іграшкою або дорогим гаджетом. Папі-Діві складно встановити контакт з Рибами, Скорпіонами, Водоліями, а ось вогненних дітей (Овен, Лев, Стрілець) батько розуміє з півслова.

Іноді мами-Діви настільки сильно оточують своїх дітей турботою, що останніх це починає дратувати. Вона може поставити дитині незручне запитання, який поставить її в глухий кут, і при цьому не побачить в цьому нічого поганого (вона ж мама). Крім того, вона досить часто дає батьківські поради іншим мамам, навіть якщо у тих ще навіть немає дітей.

Терези
Татові-Терезам досить складно знайти спільну мову з маленькою дитиною, але коли чадо стає дорослішим, батько і чадо зближуються. Згодом діти починають сприймати тата як свого найкращого друга і довіряють йому свої секрети навіть частіше, ніж мамі. У представників цього сузір'я вдало складаються стосунки з повітряними Знаками Зодіаку: Близнюки, Терези, Водолій. Можуть виникнути проблеми у вихованні Овна, Льва і Скорпіона.

Мами-Терези дуже люблять дітей і з особливою відповідальністю ставляться до їхнього виховання. Однак вони знають, що будь-який тиск на дитину може позначитися негативно на його емоційному стані і сильно зіпсувати її репутацію хорошою мами. Тому представниці цього сузір'я намагаються виховувати дитину обережно, як би ненароком даючи корисні поради. Жінки-Терези сумісні з усіма Знаками, але іноді їм буває складно встановити контакт з неслухняними Левами, Водоліями і Близнюками.

Скорпіон
Тата-Скорпіони бувають суворими і надто вимогливими. Діти сприймають їх швидше як вчителя, ніж чуйного і дбайливого батька. Зазвичай дитина боїться завинити, а якщо таке трапляється, то  намагається приховати свою провину. Тато-Скорпіон не проявить жалість до своєї дитини, якщо останній заслужив покарання. Але варто відзначити, що будучи дорослими, діти розуміють, що батьки-Скорпіони зовсім не жорстокі, а просто хочуть виховати своїх чад сильними особистостями. У Скорпіонів постійно виникають проблеми з раками, Овнами, Скорпіонами і Левами. Зате складаються хороші стосунки з Дівами, Козерогами, Стрільцями.

Мами-Скорпіони запальні і часом зганяють поганий настрій на дітях. Саме тому останнім складно знайти спільну мову з мамою, так як вони просто бояться її. Однак мама-Скорпіон любить побалувати своїх дітей, особливо якщо мова йде про синів. Вона в усьому намагається догодити своєму чаду, тому їй вдається заручитися підтримкою дитини. У жінок-Скорпіонів можуть виникнути труднощі з раками, рибами, Терезами. Відмінна сумісність з Козерогами, Тельцями, Близнюками.

Стрілець
Тата-Стрільці - дуже хороші педагоги. Тому діти завжди і в усьому слухаються їх і уважно слухають те, про що говорить батько. Чим старшою стає дитина, тим більше уваги тато-Стрілець починає приділяти її виховання. Представники цього Знака Зодіаку намагаються багато часу проводити зі своїми дітьми, через що вони довіряють йому всі свої секрети. У тат-Стрільців і Раків, Тельців і Дів завжди панує гармонія у відносинах. Іноді їм буває складно з Овнами, Скорпіонами і Водоліями.

Мама-Стрілець не бере активної участі у вихованні дитини. Зате настільки оточує її турботою, що найчастіше чадо стає занадто розпещеною. Також жінки-Стрільці дуже люблять побалувати своїх дітей, тому їм не важко буде порадувати свою дитину несподіваним подарунком. Представниці цього Знака прекрасно ладнають з дітьми, особливо з зразковими Раками, Тельцями і Дівами. Але можуть виникати конфлікти з Близнюками, Скорпіонами і Водоліями.

Козеріг
Для чоловіка-Козерога в пріоритеті робота, через що він не може приділяти належної уваги дітям. Часом дитина не слухається папу-Козерога лише через відчуття, що він ігнорує їх. Насправді представники цього сузір'я дуже люблять своїх дітей, але їхня турбота проявляється в забезпеченні улюблених чад усім необхідним. Ідеальні відносини складаються з Тельцями, Левами, Водоліями. Папа-Козеріг насилу встановлює контакт із Близнюками, раками, рибами.

Мама-Козеріг так само, як і чоловіки цього сузір'я, присвячує багато часу роботі і прагне до кар'єрного росту. Але при цьому встигає займатися і вихованням дітей. Велику частину часу жінка присвячує освіті своєму дитини і намагається прищепити любов до різних наук. Мами-Козероги сумісні з активними Овнамі, Близнюками і Левами. Але їм складно налагодити відносини з чуттєвими Раками, Рибами і Терезами.

Водолій
У тата-Водолія відсутні батьківські почуття, але це не заважає їм стати хорошими друзями для дітей. Незважаючи на те що представники цього Знака перекладають відповідальність за виховання дитини на жінку, вони люблять проводити час з дітьми, а останні в усьому довіряють їм і завжди діляться своїми переживаннями. Водолії добре ладнають з Рибами, раками і Овнами. Погана сумісність з Левами, Скорпіонами і Дівами.

Маму-Водолія складно назвати турботливою мамою, так як у представниць цього сузір'я батьківські почуття з'являються вже в зрілому віці. Тому найчастіше любов жінок-Водоліїв дістається онукам. По відношенню до свої ж дітям мами-Водолії бувають холодні, але при цьому беруть участь у вихованні та допомагають дитині знайти справжнє призначення. Жінки-Водолії сумісні з Тельцями, раками, рибами. Часто сваряться з Близнюками, Скорпіонами, Водоліями.

Риби
Тата-Риби можуть стати зі своєю дитиною єдиним цілим. Представники цього Знака дуже емоційні, тому вони не можуть покарати свою дитину за непослух або проступок, що часто доводиться робити саме мамам. Причому тато-Риби добре встановлює контакт з усіма Знаками Зодіаку, так як знає підхід до дітей. Але іноді йому складно зрозуміти поведінку і вчинки Овнів, Близнюків і Скорпіонів.

Мама-Риби здатна виступати активно займається вихованням свого чада, але при цьому намагається багато працювати, що б у дитини було все необхідне, і навіть більше. Крім того, жінки-Риби уважно стежать за тим, чим цікавиться сучасна молодь, щоб стати краще подругою для своєї дитини. Представниці цього сузір'я сумісні з Тельцями, Рибами і Козерогами. Часто виникають конфліктні ситуації з Левами, Дівами, Стрільцям.


Читайте АСН в Google News


Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації

Ще цікаве
Не втрималася і засунула у пряму кишку дружина морква, щоб покращити потенцію
Не втрималася і засунула у пряму кишку дружина морква, щоб покращити потенцію
Комічний випадок, адже за фактом все завершилося благополучно, стався у Москві Росії Як повідомляє видання "Мо....
Тест: яка ви особистість насправді
Тест: яка ви особистість насправді
Для початку подивіться на зображення нижче Ви бачите 4 замки
Таємні фетиші для всіх знаків Зодіаку
Таємні фетиші для всіх знаків Зодіаку
1 Овен (21 березня - 19 квітня) Ви, швидше за все, схильні ставати ідеалістами в усьому
Названо ознаки високого холестерину
Названо ознаки високого холестерину
Як відомо, високий рівень холестерину в організмі може бути дуже небезпечним Зокрема, подібна проблема може п....
5 причин, через які вас переслідують невдачі
5 причин, через які вас переслідують невдачі
Багато людей наче магнітом притягують у своє життя нескінченні невдачі Деякі переконані, що винна в цьому псув....
більше матеріалів
Не втрималася і засунула у пряму кишку дружина морква, щоб покращити потенцію
Не втрималася і засунула у пряму кишку дружина морква, щоб покращити потенцію
Комічний випадок, адже за фактом все завершилося благополучно, стався у Москві Росії Як повідомляє видання "Мо....
Тест: яка ви особистість насправді
Тест: яка ви особистість насправді
Для початку подивіться на зображення нижче Ви бачите 4 замки
Таємні фетиші для всіх знаків Зодіаку
Таємні фетиші для всіх знаків Зодіаку
1 Овен (21 березня - 19 квітня) Ви, швидше за все, схильні ставати ідеалістами в усьому
Названо ознаки високого холестерину
Названо ознаки високого холестерину
Як відомо, високий рівень холестерину в організмі може бути дуже небезпечним Зокрема, подібна проблема може п....
5 причин, через які вас переслідують невдачі
5 причин, через які вас переслідують невдачі
Багато людей наче магнітом притягують у своє життя нескінченні невдачі Деякі переконані, що винна в цьому псув....
більше матеріалів
/-1,071033000946-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top