counter
Стрічка новин
Вибрати все
Всі новини...

У чому полягає щастя для кожного знака Зодіаку?


Переглядів: 1320


У чому полягає щастя для кожного знака Зодіаку?

Овен: пізнайте справжнього себе

Без будь-якої чіткої мети в житті Овни не будуть щасливі. Їхня планета-покровитель - Марс. Представники цього знака Зодіаку природжені лідери, борці і заколотники, що змінюють правила. Коли я думаю про Овнів, то згадую кліп Біллі Айдола на пісню Rebel Yell.

Овнам потрібен сенс, їм потрібна мета. Вони також повинні розуміти, ким є насправді. Овни, заспокойтеся і загляньте всередину себе. Поставте собі питання: "Хто я насправді?" І почекайте, поки у вашій свідомості не з'явиться картинка. Як тільки ви сфокусуєтесь на тому, чого хочете і будете сильно цього бажати, то зможете все отримати.

Телець: висока самооцінка

За допомогою Тельців ми розуміємо, що найбільше цінуємо насправді. Якщо у представника цього знака буде низька самооцінка, він не буде щасливий. Їхня планета-покровитель - Венера, або богиня любові. Вона являє собою всю красу цього життя, включаючи наші особисті фінанси. Як тільки Телець зможе вголос висловити те, що дійсно йому потрібно, то відразу ж стане сильніше і отримає те, що по праву заслуговує. Я відразу ж згадую Фею-хресну з Попелюшки; все що вам потрібно зробити - змахнути паличкою і подумки уявити те, чого ви хочете. Переконайтеся, що ця картина відповідає вашим істинним цінностям, і тоді вона обов'язково стане реальністю.

Близнюки: вільно спілкуйтеся

Близнюки, яким не дають висловити себе, ніколи не будуть щасливі. Їм потрібна свобода, що дозволяє їм висловлювати свої почуття і емоції найкращим для них способом: словами. Слова - кращі друзі Близнюків. Меркурій - їхня планета-покровитель. Саме Меркурій керує нашою свідомістю, думками і всіма формами спілкування.

З Близнюків виходять хороші письменники, поети, музиканти та оратори. Мені відразу згадується Георг VI, який спочатку не мав стати королем і йому довелося справлятися зі своїми вадами мовлення. Згодом він став натхненням для багатьох. Ми знаємо, що вам є, що сказати і навколишній світ чекає, щоб вас почути.

Рак: дім там, де серце

Рак без свого безпечного і затишного панцира не буде щасливий. Представникам цього знака Зодіаку потрібен дім; місце, в якому не потрібно приховувати свої емоції і в якому тебе оточують люди (члени сім'ї, чоловік або діти), які розуміють вас і дозволяють бути самими собою. Це основа для всіх Раків: щасливий будинок. Створіть свій власний притулок.

Ви найбільш емоційні з усіх знаків зодіаку, оскільки вами керує Місяць, що управляє хвилями в океані. Якщо вам є, що сказати, то скажіть це зараз. Мені відразу ж пригадується телесеріал "Сімейка Брейді", в якому двом сім'ям доводилося уживатися під одним дахом і це їм вдавалося, тому що вони не приховували своїх емоцій і завжди говорили про них.

Лев: сміливо висловлюйте себе

Лев без своєї гордості не буде щасливий. Навколишні люблять перебувати поруч з граціозними і товариськими Левами; вони завжди знаходяться в центрі уваги, адже ними керує Сонце. Сонце - це світло, що виходить з наших сердець. Більшість знаків Зодіаку, але особливо Леви, повинні зрозуміти, що саме люблять за допомогою самовираження.

Для цього їм може знадобитися подолати якийсь страх. Я відразу згадую Сімбу з мультфільму "Король Лев", якому довелося багато чому навчитися і подолати різні труднощі, але зрештою всі знали, що йому судилося правити. Забудьте про свої страхи. Робіть те, що любите з особливою грацією і пристрастю. Ви - природжені зірки, настав ваш час сяяти.

Діва: в першу чергу - любов до себе

Діви не будуть щасливі без чіткого порядку в життя. Це зовсім не тому, що вони ледачі і недисципліновані, скоріше навіть навпаки. Так відбувається тому, що спочатку вони думають про інших. Від народження вони звикли віддавати. Діви - Матері Терези і Ганді цього світу. Вони жертвують своїм життям заради інших і часто є нехтують. Ваша планета-покровитель - Меркурій. Ви дуже організована людина, і у вашій голові завжди є чіткий план дій.

Навчіться любити себе. Зосередьтеся на собі і тоді оточуючі підуть за вашим прикладом і стануть більше вас цінувати. Ваша сім'я зрозуміє, якщо вам потрібно буде зробити ранкову зарядку перед сніданком і що немитий посуд в раковині зможе почекати. Ви відчуєте себе набагато краще, коли зосередитеся на своїй власній рутині і будете її дотримуватися.

Терези: баланс енергії

Нещасливі відносини рівні нещасливому життю для люблячих Терезів. Це стосується як робочих, так і особистих взаємин. Без іншої людини в своєму житті (близького друга, родича або ж другої половинки) представники цього знака не будуть щасливі. Їхня планета-покровитель - Венера. Щоб добре себе почувати, Терезам більше всіх інших необхідно підтримувати баланс особистої енергії. Робота, час для спілкування і самих себе життєво необхідні їм для благополуччя.

Не віддавайте всього себе своєму партнеру, але і не проводите занадто багато часу на самоті. Мені пригадується Бріджит Джонс, яка була зосереджена на своїй кар'єрі, але при цьому була оточена близькими друзями і членами сім'ї, які її підтримували і давали поради щодо її особистого життя, коли перед нею стояв вибір між двома чоловіками вибере вона того, хто уособлює її енергію? Ваш настрій привертає певних людей у ​​ваше життя. Залишайтеся самі собою і будьте позитивними і правильні люди обов'язково з'являться у вашому житті.

Скорпіон: йдіть за своєю пристрастю

Якщо у Скорпіона немає будь-якого пристрасного захоплення в житті, то він не буде щасливий. Представники цього знака у багатьох асоціюються з сексом, а також чимось містичним і загадковим. Ними керує не тільки Марс, але і Плутон. Скорпіон - найсильніший знак зодіаку. Його представники бачать справжню суть. Поверхневе партнерство, проект або життя для них не підійдуть. Вони прагнуть до великих операцій і не бояться досліджувати глибини холодного океану, який багатьох лякає.

Я згадую Мартіна Скорсезе, режисера таких фільмів як "Таксист", "Казино" і "Скажений бик", що розкривають темну, агресивну і пристрасну сторону кінематографа. Смерть і трансформація є частиною таких фільмів, і саме з ними потрібно звикнутися Скорпіону. Це стосується того, щоб зарубати проект, забути про своє его або ж розірвати партнерські відносини, впустити в своє життя нових людей, відкритися новим проектам. Нудьга для Скорпіонів це смерть. Навчіться відпускати. Станьте одержимі своєю пристрастю, яка змушують вас відчувати себе живими. Любіть тих, з ким відчуваєте глибокий зв'язок. Станьте феніксом, який відроджується з попелу і освітлюється світлом.

Стрілець: продовжуйте вчитися

Стрілець, який не вчиться чомусь новому або не досліджує нові місця не буде щасливий. Ви - філософи і винахідники цього світу. Ви здатні на все, чого тільки захочете. Ви повинні довіряти собі і мислити масштабно. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Юпітер, ваша планета-покровитель, хоче дати вам все, що ви побажаєте. Подорожуючи, ви розширюєте свої горизонти і кожне нове місце стає частиною вас і вчити вас чомусь новому.

У цей період Сатурн знову повертається до вашого знаку. Подумайте про те, що було 30 років тому. Які глобальні зміни з того часу відбулися у вашому житті? Можливо, ви тільки зараз розумієте цінність тих уроків, які послав вам Сатурн. Настав час подорослішати і побачити, що не за горами великі зміни. Повірте. Згадайте фільм "Велика риба". Багато хто не могли повірити в правдивість цієї історії, але це не мало ніякого значення, адже вона настільки всіх надихнула, що змусила повірити в те, що диво все ще існує в нашому світі.

Козеріг: думайте про кінцевий результат

Якщо у Козерога немає великої мети, він не буде щасливий. Представники цього знака впевнено підіймаються високо на вершину. Їхня планета-покровитель - Сатурн, хранитель часу. Навіть коли вони добираються до вершини манівцями, все задаються питанням: "Як їм це вдається?". Просто вони не втрачають віру, ось як. Представники цього знака знають, що якщо зосередяться на кінцеву мету, то вони виживуть і одного разу її досягнуто, незважаючи на все, через що їм доведеться пройти. Працьовитість і завзятість ніколи їх не підводили.

Мені відразу згадується головний герой фільму "Втеча з Шоушенка", який повільно пробивав тунель у стіні камери, потроху, рік за роком, не дозволяючи нічому відвернути або зламати його. Ви, серед всіх знаків зодіаку, розумієте, що життя не можна виміряти одним роком або днем. Навіть якщо на вашому шляху виникають перешкоди, ви все одно знаєте, що одного разу ви знову доберетеся до вершини. Головне: не належите до цієї життя надто серйозно і іноді пливіть за течією.

Водолій: залишайтеся на зв'язку

Водолій на самоті не буде щасливий. Ви можете сидіти перед комп'ютером і підтримувати зв'язок з тисячею людьми, або ж винаходити нову технологію для Facebook, але крім цього вам все ж потрібні зв'язку в життя поза інтернетом. Для вас дуже важливо проводити час з друзями і членами сім'ї, навіть якщо ви цього і не показуєте. Водолії дуже швидко можуть встановити зв'язок з новою людиною, але цей зв'язок може так само швидко зникнути, якщо виникне якась нова тема або зміниться обстановка. Так вже вони живуть. Водолії не намагаються бути грубими або зневажливими.

Їхня планета-покровитель - Уран. Їхній мозок працює по-іншому і вони бачать навколишній світ не так, як інші. Різкі зміни завжди приходять в наше життя несподівано, і значення має лише те, як ви на них реагуєте. Знайте, що ви завжди будете в порядку, якщо будете підтримувати зв'язок з оточуючими протягом довгого часу. Такі зв'язку наповнюватимуть вас енергією. Соціальні мережі, такі як Meet-up були створені як раз для таких як ви, або ж можливо ви вже працюєте над створенням своєї власної соціальної мережі.

Риби: зрозумійте, що ви все знаєте

Риби, які не довіряють своїй інтуїції і відчувають себе втраченими, ніколи не будуть щасливі. У вас є дар передбачення і ви, швидше за все, вже знаєте, що я збираюся написати далі ще до того, як пропозиція буде надруковано. Ваша планета-покровитель Нептун допомагає вам встановити зв'язок з небесами, але так як ви рибка, що швидко спливає в протилежному напрямку, ви можете позбутися цього зв'язку.

Не має значення, чи приймаєте ви алкоголь, наркотики або ж просто все заперечуєте - вам все одно не втекти від правди. Ви тут, щоб допомогти іншим своїми знання. Не дозволяйте темній глибині океану тягнути вас вниз. Зробіть глибокий вдих і повертайтеся на поверхню. Дозвольте іншим побачити, яка ви дивовижна людина. Ваша інтуїція завжди буде вас направляти. Чим більш зібраними і тверезими ви будете йти по життю, тим щасливіше станете.

Джерело: cluber.com.ua.


Читайте АСН в Google News

Ще цікаве


Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
П'ятниця 13-го: прикмети і забобони у цей день
П'ятниця 13-го: прикмети і забобони у цей день
Соціологічні опитування показують, що кожен п'ятий європеєць боїться числа "13" Цієї дати бояться багато хіру....
Основні події на день 12 травня 2022 року
Основні події на день 12 травня 2022 року
 Колишній радник Меркель, екс-бригадний генерал Еріх Вад вважає неможливим звільнення Донбасу військовим шлях....
більше матеріалів
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
П'ятниця 13-го: прикмети і забобони у цей день
П'ятниця 13-го: прикмети і забобони у цей день
Соціологічні опитування показують, що кожен п'ятий європеєць боїться числа "13" Цієї дати бояться багато хіру....
Основні події на день 12 травня 2022 року
Основні події на день 12 травня 2022 року
 Колишній радник Меркель, екс-бригадний генерал Еріх Вад вважає неможливим звільнення Донбасу військовим шлях....
більше матеріалів
/-1,0145781040192-/ /-pc-/
Top