counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Червня
19 Червня
Всі новини...

4 базові техніки управління своєю енергією: беремо життя під контроль


Переглядів: 51


4 базові техніки управління своєю енергією: беремо життя під контроль

Рівень енергетики людини визначає його успіх у всіх сферах життя. Той, хто вміє усвідомлено керувати своєю енергетикою, може взяти під контроль своє життя, покращити інтуїцію та зміцнити здоров'я.

Дуже важливо, щоб біополе людини було сильною. Є сім ознак сильного біополя, які точно вам скажуть про те, що з вашим внутрішнім світом та чакрами все в повному порядку. Якщо цих ознак немає, отже, настав час навчитися керувати енергією, поглинати її і віддавати. У цьому вам допоможуть описані способи.

Перша техніка: відчуття внутрішньої енергії

Перша техніка досить проста. Вам необхідно сісти чи лягти та повністю розслабитися. Почніть відчувати своє тіло, органи, струм крові. Уявіть собі, що ви керуєте своїм біополем, аурою, функціями органів. Далі уявіть, що ваші руки та стопи є енергетичними каналами, через які Всесвіт живить вас енергією.

Для початку відчуйте енергію, яка сконцентрована у вашому тілі, вашій душі. Згодом ви зможете швидше фокусуватися на стані єднання душі та тіла, зможете спрямовувати енергію у потрібне русло. Для цього достатньо уявити, що це відбувається.

Друга техніка: відчуття зовнішньої енергії

Якщо перша вправа спрямована на те, щоб відчути внутрішні сили, приховані в резервах душі, ця техніка призначена для відчуття енергії, яка сфокусована навколо вас. Як відомо, біополе — це не тільки те, що всередині нас, а й те, що знаходиться поряд.

Початок такий самий, як і в першій вправі. Розслабтеся, зайнявши зручне для вас становище. Після того, як ви відчули, що всередині вас, почніть виходити за межі свого тіла. Відчуйте свою шкіру і продовжуйте розширювати межі своєї концентрації. Якщо ви відчуєте прохолоду, це буде гарною ознакою. Експерти в галузі біоенергетики вважають, що кожна людина може відчувати енергетику, яка сконцентрована навколо нас. Навчіться відчувати більше, ніж дотик.

Третя техніка: переміщення потоків

Після того, як ви навчилися відчувати внутрішню та зовнішню енергію вашого біополя, настане час навчитися її переміщати. Для цього потрібно провести першу чи другу вправу. Після того, як ви відчуєте енергію тіла чи аури, побажайте, щоб вона сконцентрувалася у ваших руках чи грудях.

Якщо ви будете сконцентровані, енергія послухається вас, адже вона є вашою частиною. Щоб було простіше, можна уявляти процес переміщення енергії. Уявіть її, як видимі потоки. Якщо ви відчуєте теплоту в руках або грудях, це означатиме, що переміщення зроблено успішно.

Четверта техніка: вплив

Якщо ви успішно проводите переміщення енергії, ви можете отримати базові навички для зміни реальності навколо себе. На цьому кроці вам необхідно навчитися викидати енергію назовні. Для того, щоб викид енергії відбувався інтуїтивніше і зрозуміло, спробуйте витягнути руки в сторони і уявити собі, ніби ви розсуваєте ними стіни. Ви ніби видихаєте енергію через руки.

Коли ви знаходитесь в якомусь приємному середовищі, наприклад, у лісі або в скупченні позитивно налаштованих людей, ви можете розслабитися і уявити собі, що ви, навпаки, вдихаєте енергію. Так ви зможете насичуватись позитивними потоками. Якщо все зроблено правильно, ви відчуєте потужний приплив енергії.

Ви можете віддавати енергію світу і спрямовувати її в потрібні вам сторони, уявляючи, що тримаєте перед собою невидиму кулю, яка повільно наповнюється енергією вашого біополя. Після цього ця куля починає рух у потрібному напрямку — наприклад, до людини, яка вам подобається. Він точно відчує вашу присутність.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл радить використати ранок 20 червня для творчих занять, оскільки саме в цей час вони будут....
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
19 червня о 19:04 розпочнеться чотирнадцятий місячний день Місяць у фазі зростання
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба наголошує на важливості 19 червня 2024 року для продуктивної діяльності Це день, коли зосередження....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Знаки стихії Вогню Овен (21 березня — 19 квітня) Сьогодні сприятливий день для нових починань та реалізації д....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба у гороскопі на 19 червня 2024 року передбачила несподівані зміни для деяких знаків зодіаку У проф....
більше матеріалів
/-0,28267788887024-/ /-pc-/
Top