рус.
укр.
Головна
Докладно
Новини
Не пропустіть
Iнтерв`ю
Блоги
Думки
Фото/Відео
Прогноз погоди
Карта повітряних тривог
Архів
Докладно
Новини
Блоги
Фото/Відео
Прогноз погоди
Погода
Карта повітряних тривог
Повітряна тривога
рус
укр
Архів
Докладно
Новини
Iнтерв`ю
Блоги
Думки
Фото/Відео
Прогноз погоди
Архів
Повернутись назад
06
Листопада
2015
6 Листопада
06 Листопада
07:33
Політика
Суд обрав Корбану запобіжний захід
Печерський районний суд обрав запобіжний захід для Геннадія Корбана у вигляді домашнього арешту строком до 31 грудня. На Корбана одягнуть електронний браслет, з яким він 24 години на добу повинен буде знаходитися за місцем проживання. Вона також зазначила, що захист має намір подати апеляцію на рішення Печерського районного суду.
06 Листопада
09:03
Суспільство
За ніч бойовики 13 разів обстрілювали позиції сил АТО
Протягом учорашнього вечора і минулої ночі бойовики 13 разів відкривали вогонь у бік позицій українських військових. Як повідомляє прес-центр АТО, з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї вони обстрілювали військових поблизу Авдіївки і Красногоровки. Крім того, з гранатометів і стрілецької зброї бойовики п'ять разів обстріляли Мар'їнку та шість разів Піски. Останній обстріл стався о 4:48 - 5:10. По Пісках бойовики вели вогонь з району Хімзаводу.
Фото
09:12
Суспільство
Пікассо і Далі рятують український музей
Дега, Далі, Гоген, Пікассо, Роден, Архипенко... Загалом 150 творів шістнадцяти відомих художників минулого століття об'єднано в одній виставці «Шедеври світової пластики». Вона відкрилася в «Мистецькому Арсеналі» 5 листопада. «У нас сьогодні свято завдяки приватним колекціонерам», - каже організатор виставки Наталія Заболотна. Всі експонати - із зібрання бізнесмена Ігоря Воронова. Він вже не вперше довіряє свою колекцію «Мистецькому Арсеналу». Сьогодні в центрі уваги роботи «Мислитель» і «Собор» Огюста Родена, «Венера Мілоська з ящиком» Сальвадора Далі, танцівниці Едгара Дега. До речі, останні - відтворені зі збережених воскових фігур, виконаних на замовлення спадкоємців майстра в ливарній майстерні після його смерті. Але, мабуть, найзнаковішою роботою цього майстра на виставці є «Маленька танцівниця». Автор ліпив скульптуру з воску, а потім розфарбовував її і прикрашав елементами з тканини. У цієї виставки ще одна місія - привернути увагу до насущних потреб «Мистецького Арсеналу», адже комплекс, що працює вже п'ять років, ще недобудований, а значить - потребує значної фінансової підтримки. Не так давно ця будівля була частиною військового заводу. «Ми закликаємо залучати меценатів, щоб підтримати музей. Його треба розвивати спільно, допомагати йому», - переконана директор благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієра. А Заболотна пишається тим, що музейній команді вдалося створити «Музей у свідомості», який вже відвідали понад 2,5 млн чоловік. Кожен, хто прийде на виставку протягом місяця і заплатить за вхідний квиток 70 гривень, зробить внесок у розвиток унікального столичного музею, який в майбутньому може стати українським Лувром.
06 Листопада
09:14
Суспільство
У Київській області торфовища тліють на площі 30 га
У Київській області тліють торфовища на площі майже 30 га. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. Гасіння триває в п'яти районах на шести локалізований осередках. До гасіння залучено 152 людини і 56 одиниць техніки.
06 Листопада
09:26
За кордоном
«Чорні скриньки» не допомогли встановити причину катастрофи російського літака
Дані самописців з російського літака, що зазнав катастрофи над Синайським півостровом, поки що не допомогли встановити причини трагедії. Як пише «Коммерсант», фіксація режимів роботи всіх систем лайнера припинилася миттєво після відриву хвостовій частині, в якій знаходився прилад. Наразі відомо, що політ А321 тривав трохи понад 20 хвилин. Всі системи в цей час працювали справно. Згідно з отриманими даними, літак, керований автопілотом, майже набрав необхідну висоту, після чого фіксація всіх параметрів роботи систем літака перервалася одночасно. «На думку експертів, це могло статися через вибухову розгерметизацію салону, відрив хвостової частини, де знаходився самописець, і розриву всіх кабелів, що з'єднують «чорну скриньку» з інформаційними датчиками», - пише видання. Неінформативними можуть виявитися і дані мовного самописця, який сильно пошкоджений.
06 Листопада
09:37
Події
У ДТП загинуло понад десять осіб
За минулу добу внаслідок ДТП на дорогах України загинули 12 людей. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. Всього на території України зафіксовано 53 ДТП, внаслідок яких 12 людей загинули, ще 51 отримали травми.
06 Листопада
09:47
Події
Біля Золотого двоє військових підірвалися на розтяжці
У Луганській області біля н.п. Золоте Попаснянського району двоє військовослужбовців підірвалися на вибуховому пристрої. Про це повідомила прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації на своїй сторінці в Facebook. Солдати перебувають у важкому стані. «Вчора, 5 листопада, близько 18:00 поблизу міста Золоте-4 (Попаснянський район, шахта «Родіна») на невстановленому вибуховому пристрої, за попередньою версією, «розтяжці», підірвалися двоє військових. Постраждалих доправили в лікарню. За словами лікарів, їхній стан важкий, але стабільний», - сказано в повідомленні. Військових планують перевезти до харківського госпіталю. Як повідомляється, сапери проводять розмінування регіону. «У Луганській області бійці і місцеве населення періодично натрапляють на смертельні «знахідки». В області перебуває група саперів, у яких ще дуже багато роботи з розмінування регіону», - розповів голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.
06 Листопада
09:55
Суспільство
Книги про ліси Донецької області коштуватимуть бюджету 600 тисяч гривень
Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА уклав угоду з ТОВ «Ініціал» на друкування книги «Ліси Донеччини» на суму 600 тис. гривень. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», пишуть «Наші гроші». Відповідно до угоди, до 1 грудня має бути надрукована тисяча примірників довідника, який опише сучасний стан лісів Донбасу. Технічними параметрами передбачено формат видання 215х305 мм, тверду обкладинку з льону, тиснення «золотом». ТОВ «Ініціал» зареєстровано у Луцьку (Волинська область) Віталієм Федосюком та Олександром Більчуком. Федосюк на виборах до Верховної Ради балотувався по округу №22 як член Української народної партії. Переміг тоді на виборах у цьому окрузі Ігор Палиця, який після зміни влади в 2014 році очолив Одеську ОДА. Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА очолює Сергій Натрус. У 2013 році він обіймав посаду заступника міського голови Єнакієвого, до цього був першим заступником керівника Держуправління охорони навколишнього природного середовища Донецької області.
06 Листопада
10:07
За кордоном
Спецслужби Британії: Бомбу в російський літак А321 могли закласти перед вильотом
У російський літак А321, що розбився над Синаєм, могли закласти вибуховий пристрій ще перед вильотом з аеропорту Шарм-еш-Шейха (Єгипет). Таку версію подій припускають британські спецслужби, передає ВВС. «Британські експерти вважають, що вибуховий пристрій могли закласти у багажне відділення літака. Версія про бомбу з'явилася у британських спецслужб після перехоплення низки повідомлень, якими обмінювалися ісламісти на Синайському півострові. Точна причина катастрофи невідома», - пише ВВС. Як повідомляється, раніше прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив про те, що припущення носять характер неперевіреної інформації чи спекуляцій, а версії про причини катастрофи лайнера може висувати тільки слідство. «Спецслужби Британії підозрюють, що хтось, хто мав доступ до завантаження багажу в літак, поклав у багажне відділення вибуховий пристрій безпосередньо перед вильотом літака з аеропорту Шарм-еш-Шейха», - повідомляє ВВС. Нагадаємо, що літак A321 російської авіакомпанії «Когалимавіа» розбився 31 жовтня на Синайському півострові. Всі пасажири (224 особи), які перебували на борту, загинули.
06 Листопада
10:18
Політика
Тетерук не має наміру відмовлятися від мандата
Народний депутат Андрій Тетерук не планує складати повноваження народного депутата через інцидент з Олександрою Кужель. Про це заявив сам Тетерук, передає кореспондент «Аналітичної служби новин» (АСН). «Я повинен відчувати, що зробив щось навмисне, але мене спровокували. Я не поводився агресивно, і не вважаю, що мої дії є такими, які не дають змогу народному депутату продовжувати свої повноваження», - сказав Тетерук. Він також зазначив, що дав слідчим всі пояснення. Раніше повідомлялося, що після засідання Верховної Ради,біля кабінету спікера депутат з фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук вдарив скляною пляшкою по голові депутата від «Батьківщини» Олександру Кужель.
06 Листопада
10:28
Суспільство
Картину Пікассо з оголеною співачкою продали за 67 мільйонів доларів
На аукціоні Sotheby's в Нью-Йорку (США) картину іспанського художника Пабло Пікассо продали за 67 мільйонів доларів, передає ВВС. На картині зображено оголену співачку кабаре. Однак у полотна є подвійне «дно». На зворотному боці картини Пікассо зобразив уїдливу карикатуру на свого арт-дилера. «Доповнення» до співачки виявили лише в 2000 році під час реставрації полотна. Портрет Пікассо написав у 19 років після переїзду в Париж. Початкова оціночна вартість картини - 60 мільйонів доларів. Бізнесмен Вільям Кох, що виставив полотно на аукціон, придбав його в 1984 році за 3 млн доларів. Треба зазначити, що за Пікассо закріпилося звання найдорожчого художника. Його картину «Алжирські жінки», яку продали в травні за 179 млн доларів, вважають найдорожчою в світі.
06 Листопада
10:39
Політика
«Батьківщина» покинула зал парламенту
Народні депутати фракції «Батьківщина» залишили сесійну залу парламенту. Як передає кореспондент «Аналітичної служби новин» (АСН), лідер фракції Юлія Тимошенко заявила, що фракція покинула зал на знак протесту проти спроб виправдати вчинок Тетерука, який вчора вдарив народного депутата Олександру Кужель пляшкою. Раніше повідомлялося, що після засідання Верховної Ради біля кабінету спікера депутат з фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук вдарив скляною пляшкою по голові депутата від «Батьківщини» Олександру Кужель.
06 Листопада
11:00
Суспільство
Плотницький із «ЛНР»: Взаємодія з куратором із РФ не припинялась
Так званий глава «ЛНР» Ігор Плотницький заявив про те, що взаємодія з куратором із Росії Владиславом Сурковим не припинялася. Про це йдеться в заяві «глави», яке поширили ЗМІ, лояльні до бойовиків. «З приводу змін у взаємодії з Москвою, які нібито мали місце. Нічого не змінилося. Як ми взаємодіяли з Владиславом Юрійовичем Сурковим з усіх ключових питань, так і взаємодіємо і будемо взаємодіяти надалі. А інсинуації поширюють вороги «Республіки» і Росії », - заявив Плотницький.
06 Листопада
11:16
Політика
Вибори в Сватовому і Новоайдарському районі відбудуться наприкінці грудня
Повторні вибори в Сватівську міську раду та Новоайдарську районну раду в Луганській області призначені на грудень, передає громадянська мережа ОПОРА з посиланням на виборчкоми. «Нашою комісією на засіданні визначено дату проведення повторних виборів у райраду. Це буде 20 грудня. Цю дату затвердили постановою», - повідомила голова Новоайдарської районної ТВК Ірина Шопіна. Нагадаємо, що раніше проведені вибори визнали недійсними. Що стосується виборів у Сватівську міськрада, то вони відбудуться 27 грудня. «У нас вже визначена дата повторних виборів постановою. Відбудуться вони 27 грудня. Наразі комісія закриває низку організаційних питань із проведення чергових виборів і з 15 листопада беремося до підготовки та організації проведення повторних виборів до міськради», - розповіла заступник голови Сватівської міської ТВК Ірина Борова.
06 Листопада
11:27
Економіка
У проекті бюджету курс долара закладуть у розмірі 24,1 гривні
У проекті держбюджету на наступний рік буде закладено курс долара 24,1 грн. Про це заявила міністр фінансів Наталя Яресько, повідомляє ТСН. У держбюджеті на 2015 рік закладено долар по 21,7 гривні. Таким чином, в наступному році середній курс зросте на 2,4 гривні.
06 Листопада
11:34
Суспільство
У Луганській області «Фантом» затримав понад 13 тонн контрабандного пального
У Луганській області працівники підрозділу податкової міліції «Фантом» спільно зі співробітниками СБУ та прикордонною службою затримали партію контрабандного пального з території Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби. Так, вантажівку з дизельним пальним затримано біля селища Мєлове. КамАЗ був спеціально обладнаний для прихованих перевезень. У кузові, передбаченому для транспортування сипучих речовин, була встановлена ємність, куди заливалися пально-мастильні матеріали. «Відповідно до супровідних документів, які надав водій, вантаж мали доставити з місцевої нафтобази на адресу одного з фермерських господарств області. Однак правоохоронці з'ясували, що насправді пальне залито з нелегального трубопроводу, прокладеного через українсько-російський кордон. Наразі його місцезнаходження встановлюється», - йдеться в повідомленні. Понад 13,5 тонн дизельного пального вилучено.
06 Листопада
11:41
Суспільство
У Чернігівській області прикордонник погорів на хабарі
У Чернігівській області на хабарі затримано інспектора мобільної прикордонної застави «Чернігів». Як повідомляє прес-служба СБУ, зловмисник вимагав від родичів військовослужбовця 1100 доларів США за сприяння у переведенні його на службу в більш віддалений район від зони проведення антитерористичної операції. Прикордонника затримано під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі 400 доларів США. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії.
06 Листопада
11:48
Суспільство
На Полтавщині тліє майже 170 га торфовищ
У Полтавській області триває тлінням торфовищ на площі майже 170 гектарів. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. Гасіння триває в чотирьох районах Полтавської області на шести осередках займання. До робіт залучено 110 осіб та 44 одиниці техніки.
06 Листопада
11:57
Суспільство
Податківці знайшли в Черкаській області партію незаконно ввезених в Україну машин і запчастин
У Черкаській області співробітники податкової міліції спільно з митниками і співробітниками МВС викрили підприємство, яке незаконно ввозило в Україну транспортні засоби. Як повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби, підприємство, яке займається торгівлею запчастинами для легкових автомобілів і сільськогосподарської техніки, не відобразило в податковій звітності свою діяльність. На підставі постанови суду, в рамках розслідування кримінальної справи за ст.212 КК України, співробітники правоохоронних органів провели обшук на земельній ділянці, орендованій фігурантом розслідування. «В результаті було виявлено та вилучено 170 легкових автомобілів іноземного виробництва в частково розукомплектованому стані (зі зрізаними інформаційними табличками та знищеними номерами шасі), 90 двигунів внутрішнього згоряння, автомобільні запчастини, комп'ютерна техніку та документи, що підтверджують незаконне ввезення транспортних засобів на митну територію України. Загальна вартість вилученого становить близько 7,8 мільйона гривень», - йдеться в повідомленні. Наразі слідчі і процесуальні дії тривають.
06 Листопада
12:04
Політика
У фракції БПП стало на три депутата менше
Три народні депутати залишили фракцію Блоку Петра Порошенка. Про це під час засідання парламенту заявив віце-спікер Андрій Парубій, передає кореспондент «Аналітичної служби новин» (АСН). Так, з БПП вийшли Олександр Шевченко, Євген Рибчинський та Тарас Батенко. Крім того, Михайло Ланьо вийшов із депутатської групи «Воля народу».
06 Листопада
12:24
Суспільство
У Сватовому почали відновлювати пошкоджені багатоповерхівки
У Сватовому Луганської області почалося відновлення пошкоджених будівель після пожежі на складі боєприпасів. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за підсумками робочої поїздки в Сватове. Про це сказано в повідомленні прес-служби КМУ. «Всі 59 багатоповерхівок обстежили, про що склали відповідні акти, і вже почалися роботи з відновлення. Обстежили й половину 500 індивідуальних будинків», - розповів Зубко. Також Зубко дав доручення керівнику спільного штабу реагування Юрію Клименку підготувати спільний графік будівельних і відновлювальних робіт. Крім того, у графіку повинні бути зазначені компанії, за якими закріплять об'єкти. «Ці компанії повинні вказати терміни, в які вони зобов'язуються відновити об'єкти. Якщо ці терміни будуть незадовільними, ми ухвалимо рішення залучати інші компанії для проведення відновлювальних робіт в Сватовому», - розповів Зубко. Також віце-прем'єр зазначив, що всю територію житлового сектора розмінували. Зубко розповів, що «Укрзалізниця» повністю відновила сполучення з Куп'янськом. Почалися роботи з відновлення залізничної станції в Сватовому. Обіцяють роботи закінчити через три тижні.
06 Листопада
12:36
Суспільство
У Запоріжжі міліціонер попався на хабарі, його чекає суд
У Жовтневому районному суді Запоріжжя судять міліціонера, який отримав понад 11 тис. гривень хабара. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Запорізької області. Прокуратура вже направила обвинувальний акт. «За матеріалами слідства, 9 вересня 2015 року заступник начальника слідчого відділення районного відділу міліції отримав понад 11 тисяч гривень за непритягнення особи до кримінальної відповідальності за незаконний обіг наркотиків», - сказано в повідомленні. Судитимуть міліціонера згідно з ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди за невчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища) КК України.
06 Листопада
12:45
Суспільство
За добу загиблих військових немає
У зоні АТО на Донбасі за минулу добу, 5 листопада, немає загиблих або постраждалих українських військових. Про це під час брифінгу повідомив представник Адміністрації Президента з питань АТО полковник Андрій Лисенко. «Попри інформацію, яка приходить з передової, за минулу добу жодного українського військовослужбовця не поранено й жоден не загинув», - розповів Лисенко. Лисенко повідомив також про те, що на західних околицях Донецька було неспокійно в останню добу.
06 Листопада
12:58
Суспільство
У КМДА розповіли, де цього року встановлять головну ялинку країни
Цього року головну новорічну ялинку країни знову встановлять на Софійській площі. Про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації. За її словами, цього року свята відзначатимуть відразу на декількох локаціях - Софійській, Михайлівській, Троїцької і Поштовій площах. «Як і минулого року, головна ялинка країни буде встановлена на Софійській площі, там буде й сцена. Водночас всі дитячі розваги ми вирішили перенести на сусідню Михайлівську площу - там буде каток, різні атракціони і резиденція Святого Миколая», - сказала вона. Старостенко також зазначила, що головну ялинку країни Києву подарують, як і минулого року: «Зелену новорічну красуню заввишки 26 метрів повинні привезти з Івано-Франківської області».
06 Листопада
12:58
Суспільство
За даними української розвідки в Донецьку сталися «зіткнення» бойовиків, 15 загинули
У Донецьку бойовики влаштували між собою збройні сутички, внаслідок чого загинуло 15 членів НЗФ. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міноборони. Внаслідок зіткнень поранено близько 20 осіб. «У Донецьку відбулися озброєні зіткнення між формуваннями сепаратистів, внаслідок яких 15 людей загинули і близько 20 поранені», - повідомляє українська розвідка. Також в інформації розвідників повідомляється, що так звані «силові структури ДНР» затримали понад 40 осіб за участь в інциденті.
06 Листопада
13:03
Політика
Порошенко має намір ще раз зустрітися з депутатами через події в Раді
Вчора депутати в парламенті робили все що завгодно, але тільки не наближали Україну до безвізового режиму. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час зустрічі зі студентами та викладачами Київського національного університету імені Т. Шевченка. «Вчора був фактично передостанній день, останній день буде у вівторок. У мене буде з ними, з народними депутатами, ще одна зустріч, я все робитиму для того, щоб країна отримала безвізовий режим», - заявив Президент. При цьому Порошенко зазначив, що парламенту необходіімо відмовитися від популізму.
06 Листопада
13:14
Політика
Савченко внесла до парламенту законопроект
Народний депутат Надія Савченко внесла до Верховної Ради свій перший законопроект. Про це повідомляє прес-служба парламенту. Суть законопроекту полягає в тому, що один день попереднього ув'язнення повинен дорівнювати двом дням позбавлення волі. Адвокат Савченко Ілля Новіков вважає, що мабуть, її ім'я допоможе подолати опір українських силовиків, який можливий при ухваленні цього законопроекту.
06 Листопада
13:24
Суспільство
У Києві на хабарі в чотири тисячі доларів погорів міліціонер
За хабар затримано начальника відділу Управління по боротьбі зі злочинами ГУ МВС у Київській області. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури. Як повідомляється, зловмисник вимагав та отримав від громадянина чотири тисячі доларів неправомірної вигоди від іноземця за зняття заборони на в'їзд в Україну для його батька.
06 Листопада
13:34
Суспільство
Художниці зі Штатів подарували столиці 120 картин
Дві художниці, які проживають в Сполучених Штатах, подарували київському Музею діаспори 120 картин, повідомляє прес-служба Київської міської адміністрації. Сьогодні відкрилася виставка картин, подарованих Катериною Кричевською-Росаднич та Оленою Овчинніковою, які нині проживають у США. Більшість подарованих робіт мають історичну цінність. Акварелі написані Катериною та Василем Кричевськими в 1943 році перед виїздом з Києва. Пейзажі Миколи Кричевського написані в Парижі та Венеції ще в 30-х роках минулого століття. Виставка колекції буде проходити до 18 січня 2016 року у Музеї української діаспори в Києві.
06 Листопада
13:42
Події
У Каховці нардеп напав на депутата міськради з ковбасою
Сьогодні народний депутат Сергій Хлань на засіданні Каховської міськради вдарив депутата від «Опозиційного блоку» Павла Філіпчука палкою ковбаси. Як пишуть Херсонські вісті, Філіпчук вирішив привітати з обранням мером Каховки Андрія Дяченка. Він подарував йому пакет, в якому була пляшка горілки, палка ковбаси, консервний ключ і банка консервів з написом «Каховка». «Раптово з-за столу президії, на який поставили пакет, вискочив народний депутат Сергій Хлань. Однією рукою він схопив Філіпчука за одяг, а другою завдав кілька ударів палкою ковбаси по голові і тулубу. Філіпчук заявив, що подібним подарунком він нагадав, завдяки кому Андрій Дяченко став мером міста Каховка», - повідомляє видання. Постраждалий вже звернувся за допомогою до медиків і правоохоронців.
Блог:
Думки
13:53
Політика
Остап Семерак
Інформація про відмову ЄС фінансувати антикорупційну прокуратуру - качка
Україна зобов'язана виконати вимоги ЄС про те, що відбір до антикорупційної прокуратуру має пройти без політичних впливів і корупційних схем. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат України від фракції «Народний фронт» Остап Семерак. «ЄС не припиняв фінансування антикорупційної прокуратури. Це була проста інформаційна качка. Навпаки, Європейський союз очікує продовження партнерських, довірчих відносин і готовий співпрацювати з Україною. Готовність ЄС продовжувати співпрацювати підтвердив і посол ЄС в Україні Ян Томбінський», - сказав він. За його словами, ЄС продовжує фінансувати програму з антикорупційної прокуратури. «Якщо фінансування припиниться, то витрати ляжуть на державний бюджет України, який має інші серйозні навантаження», - зазначив він. Разом з тим він наголосив, що європейські партнери акцентують увагу на тому, що конкурс має відбутися без політичних впливів та корупційних схем. «І ми повинні дотримуватися цього», - додав він. Крім того, він повідомив, що конкурс до антикорупційної прокуратури триває і вже до 1 грудня 2015 року комісія повинна призначити керівника. «Далі почнеться набір на адміністративні посади, тестування», - резюмував Семерак.
06 Листопада
13:55
Політика
«Самопоміч» прийме рішення про своє майбутнє в коаліції наступного тижня
Фракція «Самопомочі» прийме рішення про те, чи залишатися їй у складі коаліції, наступного тижня. Про це заявив народний депутат Єгор Соболєв під час свого виступу в Раді. «Наступний тиждень вирішить, залишаємося ми в коаліції чи переходимо в опозицію», - сказав Соболєв. При цьому він закликає політиків об'єднатися навколо прийняття важливих рішень. «Призначення нового, незалежного генпрокурора, початок заміни суддів, починаючи з вищих судів і зниження податків є ключовим завданням цієї осені для парламенту», - сказав Соболєв.
06 Листопада
14:06
Політика
Президент: затримка у звільненні суддів нічим не виправдана
Петро Порошенко на зустрічі зі студентами Київського національного університету ім. Т. Шевченка заявив, що затримка у звільненні суддів нічим не виправдана. Про це повідомляє прес-служба глави держави. Він наголосив, що майже 400 суддів було впіймано на перевищенні повноважень та корупції, а тому їх має бути люстровано. «Нарешті почався процес очищення суддівського корпусу. Буквально за кілька місяців своєї роботи новий склад Вищої ради юстиції вніс до Верховної Ради подання на звільнення 388 суддів. На жаль, на сьогоднішній день парламент прийняв рішення про звільнення та усунення лише 127 суддів з 388. Я впевнений, що ця затримка нічим не виправдана», - зазначив Президент.
Блог:
Думки
14:11
Політика
Єгор Соболєв
Одна частина депутатів боїться за своє майно, інша - лобіює інтереси людей Януковича
Верховна Рада не підтримала законопроекти про арешт та спецконфіскацію майна, тому що частина депутатів бояться за своє майно, а частина лобіює інтереси людей з команди екс-президента Віктора Януковича. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат від фракції «Самопоміч» Єгор Соболєв. За його словами, існує три причини, чому парламентарі не проголосували за законопроекти про арешт і спецконфіскацію майна, необхідні для лібералізації безвізового режиму між Україною та ЄС. «По-перше, частина депутатів хвилюються за своє майно, вони бояться, що його конфіскують. Адже зараз він може домовиться, підкупити слідчого і суддю, а в разі ухвалення цих законопроектів зробити це буде неможливо», - сказав він. Крім того, за його словами, друга частина парламентаріїв, які не підтримали дані законопроекти, лобіює інтереси людей з команди екс-президента Віктора Януковича. «Не голосувати їх попросили Олександр Янукович, Олексій Курченко та інші товариші, чиє майно офіційно заарештовано, але фактично перебуває у їхньому використанні або у власності пов'язаних з ними компаній. Після ухвалення даних проектів законів це майно має бути конфісковано», - пояснив він. Також він зазначив, що третя частина депутатів не проголосувала, бо не розібралася в суті законопроектів. «Їх налякали, що у людей одразу забиратимуть квартири і продаватимуть. Проте в законі чітко прописано, що майно може бути конфісковано, якщо суд прийме рішення про позбавлення права власності. Тоді воно з офіційним реєстром переходить у державну компанію, яка не має жодного права, окрім збереження цього майна», - резюмував він.
06 Листопада
14:20
Політика
Соболєва викликають до ГПУ
Главу антикорупційного комітету Верховної Ради Єгора Соболєва викликали на допит до Генеральної прокуратури. Про це він заявив журналістам у парламенті. При цьому він зазначив, що його підозрюють у тиску на суддів Конституційного суду за їх намагання скасувати Закон про люстрацію. «Мені прийшла повістка до Генеральної прокуратури з'явитися 17 листопада у справі про тиск на суддів Конституційного суду під час їхньої спроби скасувати Закон про люстрацію», - розповів Соболєв.
Блог:
Думки
14:34
Економіка
Юрій Корольчук
Механізм розв’язання проблеми - розслідування правоохоронними органами
Тарифи необґрунтовано завищені, і розв’язати цю проблему можна із залученням правоохоронних органів. А вже після цього необхідно буде приймати рішення про перегляд тарифів. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт з енергетичних питань Юрій Корольчук. «Тарифи й справді завищені. У Верховній Раді було створено спеціальну робочу групу, яка займалася розслідуванням цього питання. Вони проаналізували і надали ту інформацію, яку отримали від причетних до тарифного питання структур. Висновок був таким, що тарифи завищені. Але механізм зменшення ця робоча група не запропонувала, вони не внесли якийсь проект, котрий би передбачав хоча б створення додаткової комісії із залученням правоохоронних органів чи спеціальної комісії, яка займатиметься вирішенням цього питання. Ця тема, так би мовити, «дозувалася». Чому я кажу, що тарифи завищені? Тому що «Укргазвидобування» - компанія, яка займається видобутком газу всередині країни, - ще на початку цього року писала, що їх влаштовувала ціна (вже з усім: з податками, рентою) близько 2900 гривень, тобто менше трьох тисяч. Як бачимо, ці цифри навіть менші, ніж так звана пільгова соціальна ціна. Вона завищена, у компанії вистачає грошей і для розвитку, і для буріння, і для інвестицій», - пояснив Юрій Корольчук. Експерт вважає, що ціну завищили ще й тому, що дуже хотілося отримати гроші у тому числі й для того, щоб виплачувати пільги, субсидії. «Але ми так і не знаємо, куди спрямовуватимуться ті гроші. За 9 місяців цього року лише на субсидії було витрачено 750 мільйонів гривень, а Кабмін говорив, що на субсидії буде виділено 24 мільярди гривень. Нехай було б три, чотири або п'ять мільярдів, але не 24! Це ті моменти, які має бути розглянуто правоохоронними органами. Наразі все в руках уряду і всі важелі теж у них, але це політичне рішення. Хтось із БПП уже сказав, що люди з цих питань звертаються - і тому підвищуватиметься мінімальна соціальна норма. Але це теж необгрунтовано, як і ціна в 3600 гривень. Механізм розв’язання проблеми - це розслідування цього питання правоохоронними органами, а потім потрібно приймати рішення про необхідність перегляду тарифів», - упевнений Корольчук.
06 Листопада
14:35
Політика
Лукаш обирають запобіжний захід: пряма трансляція
Зараз Печерський районний суд проводить засідання з обрання запобіжного заходу колишньому міністру юстиції Олені Лукаш. Раніше повідомлялося, що Лукаш підозрюють у тому, що під час керівництва Мін'юстом вона привласнила близько 2,5 мільйона гривень у результаті штучно проведених тендерів з реалізації загальнодержавної програми з адаптації законодавства України до законодавства ЄС.
06 Листопада
14:58
Події
У дім адвоката прокурора Шапакіна кинули гранати
У двір будинку адвоката «діамантового» прокурора Володимира Шапакіна кинули дві гранати. Сам адвокат Сергій Козаченко вважає, що це зробили з метою замаху. Про це він сказав в ефірі «112 Україна». Козаченко зазначив, що пов'язує це із професійною діяльністю, зокрема з тим, що він захищає екс-заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна. «Це попередня кваліфікація (хуліганство. - Ред.), я на це впливати не можу. Я вважаю, що тут не хуліганство. Я вважаю, що тут ст. 400 КК України (замах на життя захисника у зв'язку з виконанням ним професійних обов'язків). Там термін позбавлення волі до 12 років, і навіть передбачено довічне позбавлення волі», - розповів адвокат. Також Козаченко повідомив, що написав заяву до міліції, написав заяву на ім'я генпрокурора України з приводу даного інциденту. Нагадаємо, що сьогодні, 6 листопада, у двір Козаченка кинули дві гранати. Його собаку розірвало, більше ніхто не постраждав. Козаченко зараз займається лише справою «діамантового» прокурора. Міліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Хуліганство».
06 Листопада
16:09
За кордоном
Яценюк і НАТО: Інформаційна війна РФ перетворилася на геббельсівську пропаганду
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у рамках робочого візиту до Латвії відвідав центр НАТО зі стратегічних комунікацій у Ризі і провів зустріч з його директором Янісом Сартсом. Як повідомляє прес-служба уряду, під час зустрічі зазначалося, що одним з елементів гібридної війни є інформаційна війна, яка ведеться Російською Федерацією і яка зараз перетворилася на брудну геббельсівську пропаганду. Зазначалося, що російську пропаганду можна перемогти лише правдою, і весь світ має бути об'єднаним у цьому. Арсеній Яценюк та Яніс Сартс обговорили конкретні плани співпраці України та центру НАТО, обміну досвідом, залучення українських фахівців та їхнього навчання.
Блог:
Думки
16:25
Економіка
Сергій Дяченко
Необхідно, щоб політика пішла з питання формування тарифів
Тарифи встановлює Національна комісія з регулювання електроенергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), тому не можна говорити про те, що завищені тарифи - справа рук уряду. Але Кабмін у будь-якому разі впливає на політику розроблення тарифів. А щоб уникнути впливу політики на тарифи, необхідно надати НКРЕКП незалежність. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт енергетичних програм, голова Бюро комплексного аналізу та прогнозів Сергій Дяченко. «Тут є хитрий момент: тарифи встановлює не уряд, а нацкомісія. Формально НКРЕКП - незалежний орган, який регулює ринки електроенергії та газу, причому призначення відбуваються в координатах Адміністрації Президента. Але зрозуміло, що уряд впливає на політику підвищення тарифів, хоча, повторюся, формально - це сфера НКРЕКП. Що тут можна зробити? Для прозорості тарифів треба надати цій структурі реально незалежний статус, і тоді політика взагалі піде з цього питання. Бо раніше, коли тарифи були заниженими, звинувачували владу у популізмі, а зараз навпаки, маємо звинувачення з іншого боку - в тому, що, наповнюючи бюджет, не думають про те, як це б'є по кишені споживачів. Тому, щоб зняти в цій темі всі питання, потрібно надати реально незалежний статус НКРЕКП і створити механізм призначення, який би приводив туди професіоналів, а не політиків», - вважає експерт. Дяченко зазначив, що тарифи на газ трохи завищили. І це факт, який сьогодні складно заперечувати. «Якщо ж у світі єдиний тариф, який має бути і у нас, - пояснив він, - то потрібно монетизувати систему пільг. У принципі, в усьому світі населення платить навіть трохи більше. Останні кілька місяців тариф на газ був справді завищеним, тим більше що він у нас ще й диференційований. Над вирішенням цього питання треба працювати. Зараз готується новий закон про структуру НКРЕКП. Треба вирішити, щоб механізм фінансування було визначено, це дозволить уникнути впливу на процес політиків». Багато говорять про те, що необхідний орган, який би ефективно працював і без «Нафтогазу». Але, на думку Дяченка, «Нафтогаз» - це структура, яку немає сенсу викидати, тим паче явно не варто робити цього зараз. «Це серйозна структура, вона настільки інкорпорована в систему газового ринку, що її одразу не посунеш. У принципі, для такого кроку немає і об'єктивних підстав, бо це ринок, і є перспектива, що отримаємо на виході хаос на цьому ринку. Тому - за участю НАКу - спочатку треба побудувати конкурентний ринок, а потім думати, що з цією структурою робити: залишати чи ліквідовувати. Зараз цього робити не можна, тому що у нас не сформовано конкурентний ринок, не до кінця сформована і система поставок газу. І спочатку треба зрозуміти, яким чином побудувати ринок, а потім робити наступні кроки», - підсумував Дяченко.
Публікації
16:48
Суспільство
Субсидії: що приховується «за кадром»
Чи то мету від початку обрали неправильну, чи то все сталося за сформульованим ще великим комбінатором шаблоном — «ідея хороша, оформлення убоге», але уряд, заснувавши одночасно з драконівським зростанням тарифів на комуналку небувалої щедрості розмах субсидій з оплати за житлово-комунальні послуги, позбавив чималу частину населення мотивації до енергозбереження. Бо саме енергозбереження мало хоч якось зменшити навантаження на гаманці громадян. Ну справді, воно їм треба: витрачати гроші на утеплення-ущільнення-заміну, якщо й за таких обставин, коли будинок холодний і варто багато витрачати на обігрів, субсидіарні гроші однаково дадуть, тобто вони нічого не втратять. А брязни гаманцем на всі ці утеплення-ущільнення — оплата за енергоносії зменшиться, так, але і сума субсидій теж. Як не обернись, а все у збитку. Ні, нехай утеплюються-ущільнюються ті, хто субсидії не отримує... От тільки питання: де сенс, де логіка? Віддалення села від міста А роздавання слонів, чи то пак субсидій набирає небачених обертів. Вже понад чотирьох мільйонів сімей подали заявки на отримання такої держдопомоги. Та іноді ця допомога здебільшого нагадує знущання. Адже за даними сайту Мінсоцполітики, де процитовано слова міністра Павла Розенка, в опалювальний сезон середній розмір субсидії становитиме від 500 до 3,5 тисячі гривень. А якщо поїхати в сільську глибинку і запитати, мовляв, яку субсидію маєте, то відповідь може викликати заціпеніння: є люди, яким нарахували... по 60 копійок зі щедрого державного стола. Мова про домогосподарства з мінімальними благами цивілізації. Ні водопроводу, ні каналізації, ні газу, опалення — у фітнес-форматі (бери сокиру — рубай дрова), з усіх «міських зручностей» — лише електроенергія, і ось на оплату за неї і нарахували субсидію. Звичайно ж, селяни заздрять городянам, які отримують анонсовані міністром тисячі гривень, й ображаються: як завжди — село скривдили, залишили на задвірках. До того ж це ще м'яко сказано. І йдеться не лише про пенсіонерів. Ну от уявіть собі, працюють два чоловіки ремонтниками на залізниці. Отримують однакову зарплату. Мають однакові сім'ї з маленькими дітьми. Та один живе в місті зі зручностями, інший — у селі без них. Тож той, перший, який зі зручностями, отримає від держави непогану допомогу на оплату своїх зручностей. А той, який у селі, — дулю з маком. За чий рахунок бенкет? Тож тут не лише дискримінація за територіальною (сільсько-міською) ознакою, а й ось що. Усі розуміють, звідки береться субсидія. Вона — це гроші платників податків. Тобто тих, хто отримує зарплату і відраховує, як годиться, до бюджету. Чи не виходить так, що з грошей того, другого залізничника, який без зручностей, фінансують субсидію тому, першому, який зі зручностями? Тут якраз спала на думку недавно прочитана десь інформація про те, що у Фінляндії уряд збирається платити кожному повнолітньому громадянинові країни — незалежно від того, працює він чи ні, і яку зарплату отримує — так званий базовий, або безумовний дохід, неоподатковуваний податками. Ті, хто лобіює цю ідею, вважають, що це чесніше і краще, ніж вибіркові пільги. Це дасть змогу впоратися з бідністю, й буде, за суттю, спрощеною формою соцдопомоги. Тобто дають як стартовий пакет, а далі крутись, як можеш. Почати планують з наступного року, з 550 євро на місяць і потім довести до 800 євро. Допомога як милостиня Чесніше це, ніж наші з вами субсидії, чи краще — покаже час. Та у всякому разі, можна погодитися з одним: людина не відчуває приниження, отримуючи допомогу. Адже відвідування наших владних кабінетів багато хто сприймає як ходіння за милостинею. Деякі чиновники, до речі, теж ставляться до потенційних отримувачів субсидій як до жебраків, з відповідним поводженням. Навіть міністр Розенко скаржиться, що в деяких регіонах люди по 3—4 місяці не можуть оформити субсидії, є скарги на хамство і неуважність чиновників, і обіцяє з цим розібратися. Де корінь проблеми? Але ось в Інтернеті з'явилися прецікаві плакати про нашу дійсність із закликами проти субсидій. «Субсидія? Ні! Кожна українська сім'я повинна мати змогу заробляти досить, щоб не звертатися за субсидією. А самостійно оплачувати послуги ЖКГ із власних доходів. Ось це і будуть справжні реформи!» Поки так і не вдалося з’ясувати, хто запустив цей заклик на простори Інтернету, але активне коментування цього, так би мовити, твору, свідчить про те, що автор не самотній у своєму розумінні ситуації. Дозволю собі процитувати один із коментарів: «Погоджуюся на 100%. Ось тут корінь проблеми. Тримати звичайного українця на межі виживання, змушуючи до того ж принижуватися і випрошувати у держави подачки у вигляді пільг і субсидій. Та й складається таке враження, що наші урядові мужі ставлять собі в заслугу те, що у нас така багато незаможних людей». Багато експертів з питань ЖКГ теж мають схожу думку. «Адресну соціальну допомогу мають отримувати лише ті, хто через різні обставини не може себе забезпечити: інваліди, самотні пенсіонери, ті, хто тимчасово опинився у складній ситуації. Всі інші мають працювати і заробляти достатньо для утримання сім'ї», вважає координатор житлово-комунальних програм громадської мережі ОПОРА Тетяна Бойко. Своєю думкою з цього приводу з «Аналітичною службою новин» поділився й експерт з питань ЖКГ, екс-міністр житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко, який також не в захваті від тотальної субсидізації. І сумнівається в тому, що Україна взяла на озброєння європейський досвід. «Коли вони розповідають про свої магічні субсидії, у мене постає питання: а який відсоток населення в Польщі, наприклад, або в Чехії одержує субсидії? Поцікавтеся. І ви побачите, що там приблизно 0,2%. Тож про десятки мільйонів не йдеться», — сказав він АСН. Чи не пересохне струмочок? Загалом, якийсь дивний перекіс маємо. Державна допомога населенню з оплати житлово-комунальних послуг перетворюється на певну свою протилежність, викликаючи замість подячних вигуків і поклонів благодійникам неоднозначну реакцію в суспільстві. Та ще й посилюючи утриманство за державний рахунок, відбиваючи у деяких громадян бажання отримувати винагороду за свою працю «по-білому»: адже тоді шанси на субсидію втрачаються. Та аукціон небувалої щедрості триває. Якщо цього року на субсидії закладено 24 мільярди бюджетних гривень (читайте: наших із вами грошей), то на наступний хочуть запланувати приблизно 43 мільярди. Як їх змарнотратять — усі здогадуються. Поліпшить це ситуацію загалом для людей? Навряд чи. Адже щедрий субсидіарний потік може в якийсь момент пересохнути. А ЖКГ залишиться на таких самих задвірках (щоб не сказати гірше) економіки, як і нині. Заходи з енергоефективності житла переклали на плечі самих мешканців будинків. Так ось що цікаво: а чи не краще було б нинішні 24 мільярди плюс 43 майбутні спрямувати саме на термомодернізацію, на ремонти та утеплення будинків? Звичайно, на умовах співфінансування з мешканцями, але за реальної підтримки держави, а не на тих умовах кредитування, які пропонують нині, коли високі банківські відсотки з'їдають практично всю бюджетну компенсацію? Втім, якщо зірки запалюють — значить — це комусь потрібно...
06 Листопада
16:55
Політика
Адвокати Корбана знову заявляють про порушення процесуальних норм
У квартирі Геннадія Корбана у Дніпропетровську перебувають співробітники Служби безпеки України та міліції. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар партії УКРОП Євгенія Кравчук. За її словами, Корбан прибув до Дніпропетровська, зараз він у своїй квартирі. Його зустрів батько, Олег Корбан, та небайдужі мешканці міста. «У квартирі також перебувають слідчі, працівники СБУ та міліції і один з адвокатів Геннадія Олеговича. Адвокати заявляють про порушення процесуальних норм», - написала Кравчук. Раніше повідомлялося, що суд помістив Корбана під домашній арешт.
06 Листопада
17:35
Політика
Суд обрав Лукаш запобіжний захід
Печерський районний суд обрав запобіжний захід для екс-міністра юстиції Олени Лукаш у вигляді арешту на два місяці. Як передає кореспондент «Аналітичної служби новин» (АСН), відповідне рішення оголосила суддя. Лукаш призначено заставу в розмірі 5 мільйонів 115 тисяч гривень. Раніше повідомлялося, що Олена Лукаш підозрюється у привласненні 2,5 мільйона гривень.
06 Листопада
17:57
За кордоном
Сідней накрило «хмарним цунамі»
Столицю Австралії - Сідней - накрило величезними хмарами. У соцмережах почали масово з'являтися знімки та відео унікальної хвилі в небі. Жителі вже встигли прозвати природне явище «хмарним цунамі». Розмір цунамі справді вражає. Природний феномен, як повідомляють очевидці, рухався у бік пляжу Бонді-Біч.
06 Листопада
18:02
Політика
Портнов: Заставу за Лукаш буде внесено сьогодні
Заставу за екс-міністра юстиції Олену Лукаш буде внесено сьогодні. Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов. «Відносно Олени Лукаш сьогодні буде негайно внесено заставу і вона вийде на волю», - написав Портнов. Нагадаємо, сьогодні Печерський районний суд заарештував Олену Лукаш із правом внесення застави.
06 Листопада
18:12
Політика
«Нормандська четвірка» завершила переговори
У Берліні закінчили переговори міністри країн «Нормандської четвірки». Про це у себе в Twitter написав посол України в Німеччині Андрій Мельник. «Нормандські переговори в Берліні завершилися», - написав Мельник.
Інтерв'ю
18:25
Політика
Ігор Луценко
Интервью
Ігор Луценко: Спершу треба посадити низку людей, інакше відставки чи призначення сенсу не мають
Ігор Луценко прийшов у велику політику з вуличної. Нині він народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина», член Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції. Але застати його в кабінеті нереально. Він то біля Криму блокаду підтримує, то від незаконних забудов Київ рятує, то у судах соратників підтримує. До того ж частіше Ігоря можна зустріти з радикалами та укропівцями, аніж із тимошенківцями. Про те, чому він увесь час повторює слово «режим», чи може стати наступним у «списку Шокіна» та що на нас чекає найближчим часом, Луценко розповів в інтерв’ю «Аналітичній службі новин» (АСН). – Ігорю, топ-темою у ЗМІ є справа Геннадія Корбана. Все шумно і зі спецефектами. Чому? – Суспільне нерозуміння проблеми відсутності суду і правосуддя, наявності політв’язнів можливо подолати лише завдяки такій яскравій медіафігурі. І на прикладі Корбана ми можемо побачити усі сумнівні чесноти наших правоохоронних органів і судової системи. – З Корбана роблять Робін Гуда, хоча, почитавши архівні повідомлення у ЗМІ, бачиш різні оцінки його діяльності та чимало негативу. Чи не так? – Я не копирсався у його біографії. Свого часу вирішив: що було до Майдану - це не так важливо, як після. Поведінка Корбана після Майдану була взірцем. Познайомився з ним навесні 2014 року, коли ще не було легально створено жодного добровольчого батальйону і якісь умовні «банди» обороняли Україну. Були «чорні чоловічки» з Харкова, автомайданівці, Правий сектор. Був «Дикий Захід» на дикому сході. Цим опікувався Корбан. І не щоб розікрасти, а щоб зберегти країну. Старі гріхи є в усіх. Але подивіться, що йому інкримінують? Це нонсенс. Корбан – один із сотень політв’язнів. Автоматично це викликає до нього певне співчуття, але не робить з нього Робін Гуда. – Є переконання, що Корбана захищають наближені Ігоря Коломойського. А нападають на нього – порошенківці. Ви - людина Коломойського? – Це питання правосвідомості. Є індикатор: багато юристів, які в принципі не цікавляться політикою, хто у ній з ким чубиться, вважали для себе за потрібне висловитися критично щодо справи Корбана. Це й Олександр Банчук, і Євгенія Закревська (адвокат. - Авт.). Багато хто закликав: «Подивіться, тут неправильно». Хіба всі вони люди Коломойського? Дуже сумніваюся. А «люди Порошенка» - це вже визначення більше морально-етичне, ніж політичне. Величезний моральний мінус відстоювати позицію, яка транслюється МінСтецем і Ко. – Чули, Юрій Стець говорив, що піде у відставку з поста міністра інформаційної політики? – Не треба було й призначатися. Це міністерство - абсолютно зайвий орган. За кеш Порошенка наймаються піар-агенції, які займаються тролінгом в інтернеті, організацією провокацій. Це міністерство «порохоботів». – Ви стверджуєте, що політв’язнів багато. Скільки? – Комітет визволення політв’язнів називав цифру 47 осіб. За моїми суб’єктивними підрахунками – сотня-дві людей. Це ті, хто загрожує представникам режиму, особисто Порошенку чи, приміром, місцевому Аброськіну (начальник ГУ МВС у Донецькій області. - Авт.), як у справі «Равликів». – Чому ці справи не медійні? Доля однієї людини більшість не цікавить – Доля однієї людини більшість не цікавить. Про них пишуть час від часу. Справа Бузини привертає увагу. «Равлики» теж. Інше губиться. Як, приміром, людина, котра порвала портрет Порошенка. Сидить. І я не знаю, як до неї увагу привернути. Медіа живуть за своїми правилами. Часто редакторська політика має випадковий характер. – Ви часто повторюєте слово «режим». Чому? – Наявність політв’язнів – це достатня умова, щоб визнавати режим Порошенка авторитарним. Ще є згортання свободи слова, погіршення ділового клімату, скарги бізнесу на прокурорський та ментовський рекет. Це типові ознаки нашого класичного українського авторитарного режиму, який відновився дуже швидко. – Зачекайте, Порошенко став Президентом після Майдану. Порошенко має великий досвід знищення майданівських досягнень – Не вперше після Майдану формують авторитарний режим, а Порошенко має великий досвід знищення майданівських досягнень. А зараз у нього всі карти в руках. Порошенко – це лайтовий регіонал. Він був компромісною фігурою, а не людиною Майдану. Усі хотіли миру. І Порошенко ніби підходив і тим, і тим. А він навіть не регіонал, а есдек (у 1998 році Порошенко став членом об'єднаної Соціал-демократичної партії України, яку очолив Віктор Медведчук. – Авт.). За своїм психотипом він типовий кучміст. А вже одна з гілок кучмізму – регіонали. Петро Олексійович хитріший і інтелігентніший, ніж класичні регіонали, які живуть «по понятіям». Мови знає. Та нині він відновлює реальність, у якій сформувався, де заробив свої мільярди. – Тобто ми приречені й далі рушити режими на майданах? Замкнуте коло? – Ні. Не думаю. Триває громадянська боротьба за правду й уже почався процес російської деколонізації. – Цієї осені будуть акції протесту? – Вони вже починаються. Це буде щось нове, щось пов’язане із серйозними спланованими діями. Багато з’явилося рішучих людей, які мають доступ до зброї. – Зі стріляниною, терактами? – Теракти вже є. Гранати кидають, стріляють у Шокіна. – Обстріл вікон кабінету генпрокурора багато хто вважає постановочним. А ви? – Міг хтось реально постріляти. Без відома Шокіна. – Лякали? – Можливо, випустили пару. – «Укропи»? – Ні. – Скажіть, вам депутатський мандат допомагає? Чим? – Так. Багато. Певний імунітет та медійність зокрема. Менти не можуть затримати. Я можу на поруки людей брати. Раз на місяць є змога дорватися до мікрофона у Раді. Маю можливість регулярно проводити брифінги. – Ви проти скасування депутатського імунітету? – Персонально і зараз – звісно, проти. І його не Україна придумала. У Європі він є. Людей дещо дезорієнтували у цій темі. Не існує повного імунітету. Є особливий порядок притягнення до кримінальної відповідальності. Ви здивуєтеся, але сьогодні ми маємо незахищений парламент, він контрольований і створює монархію. Монархія – це зло, це розстріли на Інститутській. Основна проблема – в імунітеті Президента. – Генпрокурор Віктор Шокін просить депутатів відмовитись від імунітету… – …і Лаврентій Берія його б підтримав. – Можете бути у «списку Шокіна»? – Звісно. Хоча б за підсумками суду 4 листопада (конфлікт із прокурором обвинувачення у Печерському суді. - Авт.). Або за незаконну протидію сепаратизму (я торік узяв зброю і поїхав на схід). Ще колись на мене були кримінальні справи щодо БТР, знищеному у травні 2013 року. У «списку Шокіна» півтора десятка людей, за якими можуть прийти у парламент Думаю, у «списку Шокіна» півтора десятка людей, за якими можуть прийти у парламент. Та вдруге такий фокус, як з Мосійчуком, уже не пройде. Депутати не проголосують. – Ви кажете, що є проблема імунітету Президента. Тобто необхідно ухвалювати закон про імпічмент? – Так. Його мали ухвалити першим після повалення Януковича. Адже ми боролися з царатом і… лише трошечки звузили йому повноваження. А Президент і далі, як цар, впливає на все: на суд, на парламент, на виконавчу владу. – Верховна Рада цього скликання здатна його ухвалити? – Хіба за умови, що прийде народ зі зброєю, змусить силою, погрозами та шантажем. Або – треба переобирати парламент. – Який варіант імовірніший? – Перевибори. – На весну 2016-го? – Або на осінь. Побачимо, як домовляться або не домовляться. – Ви підете ще раз у Раду? – Так, якщо запросять. Депутатом можна діяти не революційними методами, а законами, запитами. – Парламенту вже днями потрібно прийняти низку кадрових рішень, зокрема стосовно Центральної виборчої комісії. Зможе? – Зможе. Та головне тут інше. Спершу треба посадити низку людей, інакше відставки чи призначення сенсу не мають, оскільки відбудуться ротації в команді фальсифікаторів, махінаторів, матимемо Охендовського номер два. Може, туди запросять ще й Ківалова (очолював ЦВК у 2004 році, його звинувачували у фальсифікаціях під час виборів президента. - Авт.)?! – А Кабмін? На прем’єра кого тільки не пророчать, навіть Володимира Гройсмана. – Кого лише не називають. І Наталію Яресько, і Олексія Павленка. Відбувається зовнішнє управління країною, і «фейсбучний клас» до цього ставиться чомусь позитивно. Та це шлях у нікуди. В економічних питаннях збільшується вплив наших зовнішніх господарів – США та ЄС. Вони ставитимуть своїх хлопчиків говорити, що робити. Реального результату знову не буде, адже не можна ефективно керувати країною, будучи у Вашингтоні. – Як оціните роботу Комітету з питань запобігання та протидії корупції? До нього багато уваги ЗМІ. – Це головний медійний комітет ВР, а результатів – нуль. Для боротьби з корупцією треба залучати загальносуспільні ресурси та енергію, а не окремих успішних отримувачів грантів. Концепція боротьби з корупцією шляхом реалізації певних ідей окремих громадських організацій є програшною. Їхні рецепти занадто теоретичні. Сповідується: «А давайте створимо маленький острівець чесності і справедливості». Тобто, не ліквідовуючи велику нечесну прокуратуру, окремо створюємо маленьку чесну прокуратурочку. Антикорупційне агентство повинне мати свою антикорупційну прокуратуру, і логічно ще створити антикорупційні суди. Це така невеличка держава у державі. Неправильно це. Потрібно всю систему змінювати. Маємо проблему в розділенні гілок влади. – Подейкують, голова комітету Єгор Соболєв може стати генпрокурором. Чутки? Правда? – Не думаю, що це реально. – Відставка Шокіна реальна? – Це лише питання часу. – Скажіть, із фракцією «Батьківщина» як у вас складається? Бо нині так виглядає, що ви окремо від неї, більше з «укропами». – Непогано складається, конструктивно. Я все-таки прийшов з вуличної політики, і це визначає мою зовнішню відмінність. Природно, що візуально до вуличної політики ближче «Свобода», радикали і зараз УКРОП. Ось і все. Жодної сенсації. – Претензій за суб’єктивну відмінність Юлія Тимошенко не висловлювала? Вона, стверджують, авторитарний політик. – Ні. Мені видається, що якщо вона колись і була авторитарною, то щось її змінило. Внутрішня політика всередині фракції у нас найкраща за цю каденцію ВР. «Самопоміч» розколювалась, БПП розсипається, у «Народного фронту» і радикалів були внутрішні проблеми. А у нас усе нормально. Фракція монолітна. – Ви у коаліції чи в опозиції? Часто це важко зрозуміти. – Я особисто не є суб’єктом коаліції. Моя фракція прийняла рішення бути в більшості. Я його поважаю. Персональну заяву про вступ до коаліції я не писав. Якби вона була, то я б уже давно написав ще одну – про вихід. На жаль, у мене формально такої можливості наразі нема. – Фракція планує залишити коаліцію? – Якщо більшість готова до співпраці – будемо працювати. А як ні, то чому ми там маємо сидіти? Треба буде координуватися з «Самопоміччю» і виходити. І тоді 95% будуть перевибори. У більшості не вистачатиме голосів, парламент не зможе працювати. А синхронне голосування з «Опоблоком» - це ризик уже для життя. Краще так не робити. І тоді не «Опоблок» приєднається до них, а вони до «Опоблоку». – І ще питання. Яка нині ситуація з Кримом, його поверненням? Блокада дала результати? Україна як держава повністю здає Крим – Україна як держава повністю здає Крим. Увесь час говориться про те, що готуються якісь позови, але жодних юридичних дій. Блокадою ми нагадали, що українці не змиряться. Громадський тиск буде двигуном процесу. І вже ми зупинили кримінальні доходи тих, хто наживався на трафіку української продукції. В середньому щодня 50 фур виходило з Криму на Росію! – Повернемо? Ще ми чи вже наші діти? – Повернемо. І – ми. Росія швидко розвивається в потрібному напрямку, і смута там буде. Мусимо цим скористатися і повернути наші землі. – А Донбас? Нас хочуть отруїти Донбасом – Нам треба бути дуже сильними, щоб туди заходити. Нас хочуть отруїти Донбасом, примусити проковтнути всі ті території, не маючи жодного імунітету: ні суду, ні слідства, ні інших елементів держави. Можемо отримати свою Чечню. Треба спершу тут відновити правопорядок, а тоді вже – там. – Отже, ви й проти виборів на непідконтрольних територіях? – Про які вибори зараз може йти мова?! Ахметов зараз днює і ночує у американського посла, переконує, що потрібні там «вибори». Звісно, Америка погоджується. Не треба чекати, що хтось нам зробить краще. У нас Голодомор був. Дуже захистили? Більше вам скажу, нині активних людей, радикалів зачищають з мовчазної згоди саме Заходу, а не Путіна. – Ви дуже песимістично налаштовані. Кінець світу? Держави? – Чому «кінець»? Просто цей Президент не має наміру змінювати країну. Та думаю, так довго не буде. Організм – суспільство – бореться. Температура підвищується. Ми відторгатимемо іншорідне тіло.
06 Листопада
18:25
Суспільство
Київські податківці вилучили продукції Apple більш ніж на мільйон гривень
У Києві співробітники податкової міліції вилучили партію продукції Apple, яку було ввезено на територію України з порушенням законодавства. Про це на своїй сторінці в Facebook написав перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан. За його словами, обшуки було проведено в одному з інтернет-магазинів та приватній квартирі, де могла зберігатися продукція компанії, яка в подальшому продавалася в магазинах міста. «Під час обшуків вилучено 182 одиниці такої продукції, в тому числі 57 мобільних телефонів Iphone, 17 планшетів Ipad, 3 ноутбуки MacBook, годинник Apple Watch, медіаплеєри iPod, медіаприставки», - написав Білан. Він також зазначив, що загальна вартість вилученого становить понад мільйон гривень. Як наголосив перший заступник голови ДФС, зазначений обшук є частиною масштабної спецоперації податкової міліції у боротьбі із «сірим» та «чорним» імпортом на ринку мобільних телефонів.
06 Листопада
18:34
Політика
Новинський заплатив, щоб витягнути Лукаш з в'язниці
Вадим Новинський вніс заставу на екс-міністра юстиції Олену Лукаш. Про це на своїй сторінці у Facebook написав колишній заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов. «Заставу внесено. Вимагаємо негайно виконати рішення суду і звільнити Олену Лукаш з-під варти. Величезне спасибі хорошій людині Вадиму Новинському за допомогу та швидку реакцію!» - написав Портнов. Раніше повідомлялося, що суд заарештував Лукаш з можливістю внесення застави.
06 Листопада
18:43
Суспільство
Майора, який збирався викрасти військовий літак, судитимуть
У Хмельницькій області завершено досудове слідство та відправлено до суду кримінальне провадження, відкрите за ст. 111 Кримінального кодексу України, за підозрою у скоєнні державної зради офіцером Повітряних сил ЗС України. Як повідомляє прес-служба СБУ, у вересні минулого року співробітники спецслужби припинили шпигунську діяльність майора однієї з військових частин Хмельницької області. «Офіцер збирав і передавав протягом червня - вересня 2014 року представникам спецслужб Росії секретну інформацію про задіяні в антитерористичній операції Військово-повітряні сили. Зокрема, зрадник інформував російські спецслужби про системи паролів, маршрути польотів і радіочастоти бойових літаків», - ідеться в повідомленні. Крім того, за вказівкою російських кураторів він зробив спробу викрадення літака-розвідника Су-24МР на територію РФ, але його затримали співробітники СБ України.
06 Листопада
19:01
Події
Бойовики накрили Красногорівку вогнем з мінометів
Сьогодні в зоні проведення антитерористичної операції бойовики з мінометів обстріляли Красногорівку. Про це повідомляє прес-центр АТО. «Сьогодні в зоні проведення АТО не обійшлося без провокацій. Терористи один раз вели вогонь у бік наших позицій у районі населеного пункту Красногорівка з використанням 82-міліметрового міномета», - йдеться в повідомленні.
Фото
19:24
Політика
Чубаров і Джемілєв вимагають деокупації Криму
На мирну акцію-протест під посольством Російської Федерації в Україні зібралися активісти. Вони просять зупинити політичні переслідування кримських татар та українців у Криму. «Сьогодні людей, які зберігають вірність своїй країні, називають сепаратистами, - говорить уповноважений глави держави у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. - Проводять таку ж політику, як і за часів Катерини: виживають корінне населення і завозять людей з різних областей Росії». «Наша земля окупована. Так уже було в історії, коли приходила Москва і витісняла з Криму кримськотатарський народ. Сьогодні ситуація ускладнюється з кожним днем. На превеликий жаль, світова спільнота не виступила досить сильно проти агресора. Ми вимагаємо, щоб питання про деокупацію Криму було знову повернено на порядок денний. І ми сподіваємося, що зуміємо в правовому полі відстояти нашу землю», - продовжує думку Джемілєва голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров. Він порівнює президента РФ Володимира Путіна з Гітлером: «Це сьогоднішній Гітлер, амбіції якого безкраї, і ці амбіції він намагається реалізувати завдяки тиску на багатьох людей». В руках у активістів - не лише плакати і прапори кримськотатарського народу, а й чисті аркуші паперу. Вони символізують те, що люди, які не звикли мовчати і миритися з режимом, змушені ховатися, їхати з півострова. Це частина флеш-мобу «Півострів страху». «Росіяни позбавили українських громадян на території окупованого Криму права на свободу слова і доступ до інформації», - зазначає координатор «Таврійської гуманітарної платформи» Андрій Іванець.
Публікації
20:00
Політика
Таємниці ротації в ЦВК
«Танці з бубном» – хіба що так можна охарактеризувати відбір кандидатів у Центральну виборчу комісію. Адже на фоні грізних закликів терміново оновити склад Центрвиборчкому маємо втаємничення процесу, що наштовхує на підозри про підкилимні ігри та майбутні неприємні сюрпризи, а не чесність та демократичність. Карти на столі Офіційної інформації про ротацію в ЦВК досі мало. Відомі кандидатури від фракцій Радикальної партії Олега Ляшка, «Самопомочі» і «Батьківщини». Нагадаємо, про це повідомляв Степан Кубів, представник Президента в Верховній Раді. «Позиція Президента по ЦВК є чіткою: закінчиться виборчий процес, терміново будуть винесені пропозиції по змінах у ЦВК», - заявив він АСН. Хто відомий? Це кандидат від радикалів – Олексій Кочармін, член партії Олега Ляшка, вимушений переселенець з АР Крим. «Самопоміч» же висуває Євгена Радченка, директора з розвитку МГО «Інтерньюз-Україна», який був членом робочої групи з питань підготовки законопроекту про місцеві вибори у парламенті. «Батьківщина» делегує чинну заступницю голови ЦВК Жанну Усенко-Чорну, хоча раніше тимошенківці нібито планували подавати кандидатуру Сергія Подгорного, народного депутата кількох скликань, фахівця з виборчого законодавства. І резонно напрошується питання: чому все ж таки Жанна Іванівна, яка оголосила голодування з вимогою її звільнити і, м’яко кажучи, ніяк не перешкоджала діяльності голови Центрвиборчкому Михайла Охендовського, за яку нині його голову вимагають усі політичні сили демократичного табору? Все просто. Вона потужна фігура, у якій зацікавлена Юлія Тимошенко, а розмови про конфлікти й непідконтрольність, як виявилося, - лише слова. «Усенко-Чорна відкрито працює в унісон з Охендовським. Цим поданням Тимошенко підтверджує, що знала про коаліцію ПРіБЮТ у Центрвиборчкомі. А товчеться по Охендовському Юлія Володимирівна лише з однією метою: знову протягнути свою вірну людину в ЦВК, аби спокійно продовжити займатися звичними справами», – сказала АСН людина, яка добре знає внутрішню кухню різних політичних таборів, додавши, що голодування Усенко-Чорної – політична інсинуація задля обілення імені через апелювання до співчуття, що є старою «фішкою» цієї команди. «Народний фронт» поки що мовчить. Але відомо, що у цій фракції давно обговорюється можливість висування на голову ЦВК Андрія Магери. Андрій Йосипович давно у ЦВК, нині є заступником Охендовського. І єдиний голосував і відкрито виступав проти одіозних рішень комісії. Він також дуже критикував Закон про місцеві вибори. За що, кажуть, попав у немилість на Банковій. Тому не факт, що Президент погодиться на його кандидатуру. Хоча в парламенті чимало депутатів, які, принаймні на словах, готові за нього проголосувати. А ось в «Опозиційному блоці», як стало відомо АСН із власних джерел, цим питанням узагалі не переймаються. Кандидатури поки що не обговорювалися. І найближчим часом це не планується. «Нема куди поспішати, реальне переформатування ЦВК ні наприкінці листопада, ні на початку грудня не відбудеться. Причина банальна – всіх влаштовує нинішня ситуація. ЦВК повністю підконтрольна владі. У нас є п’ять-шість людей, з якими можемо розмовляти, хоч вплив на них уже давно має Банкова», - пояснив співрозмовник ситуацію. Козирі в рукаві У фракції Порошенка список кандидатур ще не сформували, а ймовірних кандидатів тримають у страшній таємниці, стверджують: відкриють карти в останній момент, щоб не було часу розгорнути кампанію проти. І нагадують, що голова комісії негласно – квота Президента, тому тут треба добре думати. Одна з версій - БПП запропонує на голову колишнього члена ЦВК Руслана Князевича. Він нині депутат, голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, лобіст чинного Закону про місцеві вибори та адвокат Банкової. Позаочі кажуть, що Князевич дуже амбітний і хоче очолити ЦВК. Звертають увагу, що Руслан Петрович уже тривалий час не дуже любить спілкуватися зі ЗМІ. «Ви ж бачите, як він уникає публічності, відповідей на складні запитання», - сказав співрозмовник АСН, зауваживши, мовляв, щойно кандидатуру відкриють, Князевичу, який давно в політиці, почнуть дорікати «брудною білизною», згадувати, приміром, його дружбу з одіозним Владиславом Каськівим чи родинні зв’язки з екс-ющенківцем, а нині опоблоківцем Юрієм Павленком, чи кулуарні плітки про добрі взаємини із Сергієм Ківаловим: «Ви ж знаєте, була б людина, а компромат знайдеться». Але з іншого джерела АСН вдалося дізнатися, що у БПП проблема значно глибша. І Князевичу (як і низці його колег) навіть за великого бажання не піти з парламенту – є вказівка депутатів-списочників нікуди не делегувати: ні до ЦВК, ні до Кабміну, ні до інших органів. Втрата хоча б одного - це посилення позицій Ігоря Коломойського у парламенті. Адже наступний за списком БПП до Ради пройде Андрій Богдан, який нині захищає Геннадія Корбана, раніше був радником Коломойського, як голови Дніпропетровської ОДА. «Вони не можуть знайти кандидатів не те що на голову ЦВК, а в прості члени. Кажуть, Радченка хотіли, та «Самопоміч» випередила. Депутатам дали вказівку нікуди не рипатися, бо до ВР зайде «адвокат Коломойського», - сказав співрозмовник видання. То чи вдасться сформувати склад ЦВК, орієнтований на проведення чесних виборів, відповідно до європейських стандартів, а не до політичної, партійної доцільності? Поки що сумнівно. Наразі виходить усе як у приказці про те, хто голосніше всіх кричить «Тримайте злодія!»: Банкова вимагає кандидатури і вона ж затримує їх, а кожній політичній силі потрібні люди, котрі служитимуть саме їй.
06 Листопада
20:52
Політика
Лавров заявив, що Мінські домовленості буде виконано наступного року
Виконання Мінських угод перенесено на 2016 рік. Про це після зустрічі глав МЗС країн «Нормандської четвірки» заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, повідомляє у себе в Twitter журналіст Дмитро Смирнов. «Всім очевидно, що Мінські домовленості до кінця року не реалізуються, тому вони перенесуться на 2016 рік», - сказав Лавров. Нагадаємо, сьогодні відбулася зустріч глав МЗС країн «Нормандської четвірки».
06 Листопада
23:16
Суспільство
У прес-центрі АТО підтвердили, що відводили озброєння синхронно з бойовиками
У секторі «М» сили АТО завершили відведення з переднього краю оборони озброєння калібру менше 100 мм. Як повідомляє прес-центр АТО, останнім етапом відведення легкої артилерії стала передислокація 6 листопада мінометів калібру 82 мм. Озброєння відводилося з трьох напрямків на визначену Мінськими домовленостями відстань - 15 і більше кілометрів. «Варто зазначити, що процес відбувався синхронно з бойовиками. Контроль виконання ними цих зобов'язань здійснювали представники місії ОБСЄ», - йдеться в повідомленні. У прес-центрі нагадали, що процедура відведення танків та артилерії калібром менше 100 мм від лінії зіткнення почалася в секторі «М» 21 жовтня.
06 Листопада
23:30
Суспільство
Підрядники не встигли: окупанти знайшли причину зриву опалювального сезону в Криму
В окупованому Росією Криму без тепла залишаються 213 будинків і 23 об'єкта соціальної сфери. Про це заявив глава окупаційної влади Сергій Аксьонов на зустрічі з «міністром житлово-комунального господарства Криму» Олександром Ждановим, повідомляє прес-служба Аксьонова. «У Криму розпочався опалювальний сезон, але на гарячу лінію надходять дзвінки з різних районів, де є проблеми з опаленням. Це стосується і житлового фонду, і об'єктів соціальної сфери. Найбільша кількість повідомлень надходить з Бахчисарайського, Білогірського, Джанкойського, Кіровського, Красноперекопського, Ленінського, Сімферопольського районів, а також з Євпаторії, Сімферополя, Феодосії, Ялти. По об'єктах соціальної сфери без тепла залишаються 23 об'єкти, по житловому фонду - 213 будинків», - сказав Аксьонов. За словами Жданова, це пов'язано з тим, що провести необхідні роботи не встигли підрядники.
Не пропустіть
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів
Фото
Переглянути всі фото
04.01.2018 | 17:16
Як готувати кутю і що за 12 страв повинні бути на столі на Святвечір
28.12.2017 | 14:17
Повернення на Батьківщину. Найбільш зворушливі кадри зустрічі звільнених заручників
22.12.2017 | 11:01
Фестиваль на Співочому полі: спуститися з гірки в "Льодовиковий період"
20.12.2017 | 13:13
Атовці змагалися на чергових «Іграх Героїв» у Києві
31.10.2017 | 14:12
Чим зараз живе наметове містечко під Радою
11.10.2017 | 16:22
Часи Русі: як виглядають декорації до фільму "Сторожова застава"
22.12.2016 | 22:23
За кордоном
22.12.2016 | 22:23
У Вільнюсі запалили різдвяну ялинку з 50 тисяч вогників
14.12.2016 | 09:10
Суспільство
14.12.2016 | 09:10
Конструктори показали концепт літака, здатного літати на орбіті
07.12.2016 | 16:52
За кордоном
07.12.2016 | 16:52
Американські вояки, відтискаючись від землі, віддають шану загиблим товаришам
07.12.2016 | 16:28
За кордоном
07.12.2016 | 16:28
Хворому на лейкемію хлопчикові дозволили взяти участь у справжніх навчаннях поліцейських
06.12.2016 | 12:34
За кордоном
06.12.2016 | 12:34
У Монреалі через ожеледицю на дорогах стався комічний хаос
22.11.2016 | 21:21
За кордоном
22.11.2016 | 21:21
MannequinChallenge. Мережу захопив новий флешмоб
/-1,0392768383026-/ /-pc-/
Top