counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Юрій Корольчук
Юрій Корольчук

Механізм розв’язання проблеми - розслідування правоохоронними органами


Тарифи необґрунтовано завищені, і розв’язати цю проблему можна із залученням правоохоронних органів. А вже після цього необхідно буде приймати рішення про перегляд тарифів. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт з енергетичних питань Юрій Корольчук.

«Тарифи й справді завищені. У Верховній Раді було створено спеціальну робочу групу, яка займалася розслідуванням цього питання. Вони проаналізували і надали ту інформацію, яку отримали від причетних до тарифного питання структур. Висновок був таким, що тарифи завищені. Але механізм зменшення ця робоча група не запропонувала, вони не внесли якийсь проект, котрий би передбачав хоча б створення додаткової комісії із залученням правоохоронних органів чи спеціальної комісії, яка займатиметься вирішенням цього питання. Ця тема, так би мовити, «дозувалася». Чому я кажу, що тарифи завищені? Тому що «Укргазвидобування» - компанія, яка займається видобутком газу всередині країни, - ще на початку цього року писала, що їх влаштовувала ціна (вже з усім: з податками, рентою) близько 2900 гривень, тобто менше трьох тисяч. Як бачимо, ці цифри навіть менші, ніж так звана пільгова соціальна ціна. Вона завищена, у компанії вистачає грошей і для розвитку, і для буріння, і для інвестицій», - пояснив Юрій Корольчук.

Експерт вважає, що ціну завищили ще й тому, що дуже хотілося отримати гроші у тому числі й для того, щоб виплачувати пільги, субсидії.

«Але ми так і не знаємо, куди спрямовуватимуться ті гроші. За 9 місяців цього року лише на субсидії було витрачено 750 мільйонів гривень, а Кабмін говорив, що на субсидії буде виділено 24 мільярди гривень. Нехай було б три, чотири або п'ять мільярдів, але не 24! Це ті моменти, які має бути розглянуто правоохоронними органами. Наразі все в руках уряду і всі важелі теж у них, але це політичне рішення. Хтось із БПП уже сказав, що люди з цих питань звертаються - і тому підвищуватиметься мінімальна соціальна норма. Але це теж необгрунтовано, як і ціна в 3600 гривень. Механізм розв’язання проблеми - це розслідування цього питання правоохоронними органами, а потім потрібно приймати рішення про необхідність перегляду тарифів», - упевнений Корольчук.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 45Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів


/-0,22642803192139-/ /-pc-/
Top