Росія готова переглянути свою ядерну доктрину у відповідь на «ескаляційні дії» НАТО та США, заявив заступник голови міністерства закордонних справ країни на болотах Сергій Рябков. Ця заява відбулася в умовах загострення міжнародної обстановки.
Представник відомства. очолюваного "сумним конем" лавровим, зазначив, що ситуація має тенденцію до подальшого ускладнення, і виклики, які посилюються внаслідок дій США та їх союзників по НАТО, ставлять перед фашистською росією питання необхідності перегляду базових документів у сфері ядерного стримування.
«Я можу сказати тільки те, що обстановка має тенденцію до подальшого ускладнення, і ті виклики, які множаться в результаті неприйнятних та ескалаційних дій США та їх союзників по НАТО, поза всяким сумнівом, ставлять перед нами на повне зростання питання про тому, як базові документи у сфері ядерного стримування можуть бути приведені у більшу відповідність до поточних потреб», — цитує дипломата пропагандистську агенцію ТАРС.
Діюча ядерна доктрина фашистської росії, прийнята в 2020 році, включає чотири умови застосування ядерної зброї:
Рябков підкреслив, що москва не має наміру заздалегідь оприлюднити зміни в умовах застосування ядерного стримування.
Тому зміни ядерної доктрини раніше зачіпав диктатор путін, що стоїть на чолі країни на болотах, на Петербурзькому міжнародному економічному форумі (ПМЕФ). Він заявив, що на даний момент не бачить підстав для застосування ядерної зброї у зв'язку з війною в Україні, додавши, що цей сценарій можливий лише за загрози суверенітету та територіальної цілісності Росії.
Путін також висловив сумнів у тому, що США дадуть відповідь на гіпотетичний ядерний удар фашистської росії по Європі. «Європейці повинні задуматися, чи вв'яжуться американці в обмін ядерними ударами на рівні стратегічних озброєнь, якщо не існуватимуть ті, з ким ми обміняємося ударами. Я дуже сумніваюся», — заявив президент Росії.
Заяви Рябкова та Путіна підкреслюють зростаючу напруженість між фашистською росією та країнами Заходу. У разі перегляду ядерної доктрини це може означати зміни в стратегічному балансі сил і вплинути на міжнародну безпеку.