counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Червня
19 Червня
Всі новини...

Юпітер у будинках гороскопу: вплив планети на різні сфери життя


Переглядів: 15


Юпітер у будинках гороскопу: вплив планети на різні сфери життя

Юпітер — Найбільша планета Сонячної системи. Його вплив на наше життя дуже великий. Астрологи розкажуть, як змінюється настрій Юпітера у різних будинках гороскопу.

Це небесне тіло рухається досить повільно нічним небом, тому його вплив на нас такий потайливий, таємничий і невідворотний. Саме тому дуже важливу роль відіграє настрій. Поліпшити його допоможуть афірмації та позитивні установки на щастя та успіх.

Астрологи про Юпітера

Це небесне тіло впливає на людей не безпосередньо, а через зміну їхньої свідомості та думок, пріоритетів у житті. Від нього може залежати бажання людей спілкуватися з оточуючими. Юпітер регулює інтуїцію, мотивацію, бажання покращувати себе.

У позитивному настрої планета може зробити так, що людям захочеться підтримувати свій авторитет на високому рівні, а у негативному становищі вона може позбавити нас бажання щось комусь доводити. Юпітер може бути джерелом оптимізму, прагнення популярності, натхнення.

Ця планета часом робить так, що нам хочеться дотримуватися принципів суспільства, а часом породжує в нас бунтарський дух, який дозволяє порушувати підвалини. Також Юпітер іноді допомагає у плануванні справ, покращує швидкість мислення чи навпаки, знижує її. Ця планета впливає в більшості випадків на всі сфери одночасно. Сила Юпітера не є вибірковою.

Юпітер у будинках гороскопу

Перший будинок. У першому будинку гороскопа Юпітер найбільш передбачуваний. Він несе людям добро, але робить їх трохи егоїстичними. У такі періоди нам не хочеться нічого приховувати один від одного. Усі прагнуть відвертості. Астрологи та Експерти радять займатися вирішенням юридичних проблем.

Другий будинок. У другому будинку гороскопа Юпітер почувається непогано, але його вплив на людей мінімальний. У такі періоди втручання у свідомість людини ззовні досить слабке. Можна приймати важливі рішення та не боятися наслідків. Єдина проблема перебування у Тельці — недостатня мотивація.

Третій будинок. У Близнюках Юпітер входить у дисонанс із зірками. Це негативно впливає на бажання людей йти назустріч один одному. Велика можливість прийняття неправильного рішення, підвищується імпульсивність. Люди досить егоїстичні в такі періоди і не знають чого хочуть від життя.

Четвертий будинок. У Раку Юпітеру найкомфортніше, і в четвертому будинку він позитивно відбивається на думках людей. Нам більше хочеться спілкуватися та підтримувати свій статус, покращувати його. Ми робимо багато заради інших, а не заради себе, ніж заслуговуємо на любов і повагу близьких.

П'ятий будинок. У п'ятому будинку Юпітер втрачає передбачуваність і стає джерелом неприємних думок. Він робить нас більш злими та самозакоханими. Тим, хто заохочує подібні думки, доводиться боротися з самотністю та апатією.

Шостий дім. Шостий будинок — взаємодія з Дівою. Юпітер мляв і лінивий у цьому Знакі, тому він провокує те саме і в нас. Ця ліньки стосується не лише роботи та домашніх справ, а й бажання щось міняти навколо себе. У такі періоди краще не приймати важливих рішень та не сподіватися на підтримку оточуючих.

Сьомий будинок. Поки Юпітер у Терезах, можна розслабитися і насолодитися життям. Вплив планети життя людей позитивно. Це гарний період для романтики, нових знайомств та важливих зустрічей. Можна вирушати в подорожі та змінювати обстановку. Головне — слухати своє серце частіше.

Восьмий будинок. У восьмому будинку гороскопа Юпітеру комфортно, але він не поспішає допомагати людям. Навпаки, він позбавляє нас мотивації, робить людей замкнутими. Поки Юпітер у Скорпіоні, людей може не залишати постійне почуття, наче щось відбувається не так, як має бути.

Дев'ятий будинок. У Стрільці Юпітер провокує людей на ухвалення необдуманих рішень. Стрілець погано уживається з планетами з важкою та повільною енергетикою. У такі періоди треба розумітися на людях. Якщо у вас немає таких навичок, скористайтеся порадами екстрасенсів.

Десятий будинок. Юпітер у Козерозі призводить до появи у людей жадібності та ревнощів. Також втрачається частина натхнення, віри у себе. У цей період необхідно тримати себе в руках і не дозволяти собі ухвалювати рішення на гарячу голову.

Одинадцятий будинок. У Водолії Юпітер набуває позитивної здатності — він змушує людей ламати стереотипи і мислити відкрито, не упереджено. У такі періоди можна приймати важливі рішення, здійснювати дорогі придбання та довіряти інтуїції.

Дванадцятий будинок. У Рибах Юпітеру доводиться нелегко. Цей дисонанс відбивається на людях, викликаючи творчий застій, втрату натхнення. У такі періоди можна відпочивати, змінювати обстановку, шукати нових захоплень, але не діяти безрозсудно.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл радить використати ранок 20 червня для творчих занять, оскільки саме в цей час вони будут....
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
19 червня о 19:04 розпочнеться чотирнадцятий місячний день Місяць у фазі зростання
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба наголошує на важливості 19 червня 2024 року для продуктивної діяльності Це день, коли зосередження....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Знаки стихії Вогню Овен (21 березня — 19 квітня) Сьогодні сприятливий день для нових починань та реалізації д....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба у гороскопі на 19 червня 2024 року передбачила несподівані зміни для деяких знаків зодіаку У проф....
більше матеріалів
/-0,26059484481812-/ /-pc-/
Top