counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Травня
25 Травня
Всі новини...

Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 22 по 28 квітня 2024 року


Переглядів: 42


Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 22 по 28 квітня 2024 року

Ради Павла Глоба допомагають багатьом людям залишатися на плаву, добиватися чогось нового або зберігати досягнутий у всіх сферах успіх. Настав час дізнатися, як варто поводитися на цьому тижні, щоб вирішувати поставлені завдання швидше.

Життєві сили могли всіх нас покинути, але цього тижня в цьому буде винна не Венера в Овні, а ми більше самі. Правильне розподілення часу та зусиль допоможе вам зекономити енергію. Всім знакам Зодіаку варто пильніше стежити за своїм станом і дуже обережно витрачати свої сили.

Овен

Любовні відносини Овнам слід відвести на другий план. Якщо цього не зробити, то можуть спіткати неприємності у справах фінансових та робітників. Саме на них і варто сфокусувати всю увагу зараз. Астрологи рекомендують вкладати весь свій час і гроші в освіту та навчання, здобуття нових навичок та відточування старих. Ще важливо не переїдати та не харчуватися шкідливою їжею.

Телець

Тельцям важливо стежити за своїм будинком, за своїм здоров'ям та настроєм. Якщо будуть спільні плани разом із другою половинкою, то краще віддати перевагу саме їм. Робота в команді вплине на зміцнення відносин. Самотнім Тельцям можна заводити якнайбільше знайомств, але не тільки через кохання. Люди можуть допомогти змінити місце роботи, знайти нове джерело прибутків.

Близнюки

Можливо, що саме зараз самотні Близнюки зможуть зустріти нове кохання. На думку експертів, у цей період зволікати з прийняттям важливих рішень не варто. Вже в понеділок може з'явитися непереборне бажання кинути всі свої сили на щось нове, проте нове означає краще. Можливо, Близнюкам необхідно буде врахувати досвід минулих помилок. Невдачі мають працювати на них, а не проти.

Рак

Цього тижня Раки також мають чималий шанс того, що вони зможуть застосувати на практиці свою мудрість і отриманий раніше гіркий досвід. Експерти вважають, що Ракам необхідно налагодити гармонію у своєму будинку та у своєму житті в цілому. Настав час прийняти рішення щодо тих справ, які їм даються найважче. Модно шукати допомоги близьким людям. Колективна праця зблизить, а взаємна допомога виведе відносини на новий рівень.

Лев

Якнайбільше часу Левам краще намагатися проводити з родичами, дітьми чи другою половинкою. Самотнім Левам романтичні побачення краще проводити наприкінці тижня. Вихідні ідеально підійдуть для романтики та флірту. Також наприкінці тижня можна займатися шопінгом. Можна вкластися в навчання, нерухомість, купити машину або дорогу побутову техніку, зробити позаплановий подарунок близькій людині.

Діва

Дівам удачу подарує підвищена мотивація. Не варто робити те, чого робити не хочеться. Перевтома буде все ще небезпечною, оскільки поповнення енергії відбуватиметься досить повільно. Успіх буде найближчим до тих Дів, хто сповнений натхненням. Вкрай важливо не наступати на ті ж граблі. Романтика та флірт цього тижня не заборонені, але надлишок цього може призвести до проблем.

Терези

<В>Вагам потрібно буде краще стежити за своїм здоров'ям. Успіх і успіх визначаються безліччю чинників, але головним є настрій. Плани зараз легко можуть зриватися, тож краще не ризикувати дарма. Можна чекати на позитивні зміни глобального типу. Зараз краще не накопичувати зобов'язання, а виконувати поставлені завдання якнайшвидше.

Скорпіон

Скорпіонам важливо упорядкувати почуття, налаштуватися на режим спокою та підвищеної працездатності. У коханні та у бізнесі, у фінансовій сфері знадобиться максимум розсудливості. Краще не витрачати час та гроші без мети. Помилки у справах і любові зараз можуть бути непробачними. Краще дотримуватися звичних правил. Наразі краще не давати обіцянок начальству, колегам, підлеглим, родичам.

Стрілець

У коханні можливе досягнення гармонії. Для цього Стрільцям знадобиться прийняти недоліки другої половинки чи кандидата на цю «посаду». Не треба обіцяти одне одному нічого зайвого. Стереотипне мислення не приведе ні до чого хорошого, тому важливо позбутися кліше якнайшвидше. Успіх Стрільцям принесе їхнє почуття гумору. Ставитися до всього потрібно з позитивом.

Козеріг

Щоб у життя прийшло щось нове, доведеться видалити з неї все непотрібне. Астрологи рекомендують застосовувати це не лише до матеріальної сторони, а й до психологічної. Потрібно вибачити кривдників і перестати думати про погане. Потрібно спрямувати свій погляд уперед. Єдине, що робити точно не варто — давати порожні обіцянки людям. Вони запам'ятовуватимуть лише найгірше.

Водолій

Водолії можуть стати досить мстивими, хоч їм і здасться, що це не так. Важливо боротися із подібним проявом негативу. Щоб абстрагуватися від поганих думок, можна поринути у роботу повністю. Можна сміливо йти на контакт із людьми, тому що вони можуть бути вкрай корисними. Це буде час розквіту кохання та дружби. Саме зараз любов має стати для людей цього Знака головною сферою життя.

Риби

Цей період одночасно і хороший, і поганий, тому що Риб наздожене успіх у всіх сферах. Прийде робити вибір, а це може бути непросто. Нині не варто шукати легких шляхів. Займатися треба тими справами, які зараз є найбільш актуальними. Працьовитість — ось чого не вистачатиме багатьом Рибам. Потрібно максимально раціонально використати свій час, а також розкривати свої таланти та шукати нові захоплення.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сильні мантри для очищення карми
Сильні мантри для очищення карми
Читання мантр — корисне заняття для тих, хто хоче позбутися негативу у житті Мантри допоможуть стати кращими н....
Ворожіння на запитання
Ворожіння на запитання
Ворожіння на питання допоможе вам отримати інформацію про будь-яку ситуацію, що склалася у вашому житті Якщо в....
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Почему обручальные кольца носят на безымянном пальце
Обручки вважаються символом вічного кохання, вірності та подружжя Мало хто знає, чому обручка кільце носятьна ....
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Як залучити кохання за Знаком Зодіаку
Кохання, як відомо, править світом Без цього прекрасного почуття людина починає відчувати самотність, невпевне....
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Перед нею не встояти: ТОП-5 жіночих імен із найпотужнішою енергетикою
Астрологи переконані, що кожне жіноче ім'я має особливу енергетику, яка передається оточуючим Наприклад, одним....
більше матеріалів
/-0,27687501907349-/ /-pc-/
Top